Szukaj

Radosław Majdan spędził ciężką noc poza domem. Opublikował poruszające wyznanie i słodkie zdjęcia z synkiem

Radosław Majdan

Radosław Majdan

Radosław Majdan spędził pierwszą noc z dala od Henia. Nie wspomina jej dobrze. Po powrocie opublikował wzruszający post.

Radosław Majdan od kilku miesięcy jest chyba najszczęśliwszym tatą na świecie. W wieku 48 lat doczekał się swojego pierwszego synka i wcale nie ukrywa, że oszalał na jego punkcie. Droga do tej radości nie była łatwa, ale w końcu udało mu się poczuć, jak to jest sprawdzić się w roli taty od dnia narodzin dziecka. Chociaż pomaga swojej żonie w opiece nad jej starszymi synami, to pojawienie się w rodzinie noworodka, wywróciło jego świat do góry nogami.

Każdy, kto miał dziecko wie, że to jest najszczęśliwsza chwila w życiu i tak też jest w naszym przypadku. Jest to spełnienie, poczucie takiego wielkiego szczęścia, tym bardziej, że my dość długo się staraliśmy o naszego synka. Mieliśmy różne etapy. Były momenty zwątpienia, ale skończyło się to happy endem i wielkim szczęściem dla nas. Mamy kochanego synka Henia i jesteśmy bardzo szczęśliwi – powiedział reporterce Jastrząb Post.

Wiadomo także, że były piłkarz jest bardzo zaangażowanym tatą, a kiedy Małgorzata Rozenek pracuje, ze spokojem może zostawić synka z mężem. Ostatnio jednak był zmuszony spędzić noc z dala od swojego maleństwa.

Radosław Majdan spędził ciężką noc poza domem bez Henia

Na Instagramie świeżo upieczonego taty nie brakuje słodkich ujęć z maluchem. Widać, że wszelkie obowiązki przy noworodku nie stanowią dla Majdana problemu. Nieprzespane noce nie są mu straszne, a wspólne spacery z maluchem są dopełnieniem ojcostwa.

Radek po prostu oszalał na punkcie Henia i wcale się mu nie dziwimy. Mały król internetu zawładnął również sercem wszystkich jego fanów. Nic więc dziwnego, że gdy celebryta musiał spędzić noc poza domem, bardzo brakowało mu towarzystwa dzidziusia Majdana. Zaraz po powrocie przytulił malca i dał mu buziaka. Nie obyło się także bez wspólnych zdjęć ze wzruszającymi słowami. Okazuje się, że piłkarz ani trochę nie wypoczął.

Stęskniony tata wrócił do domu. To była moja pierwsza noc poza domem, od urodzenia Henia. Mówi się, że mając małe dziecko, ciężko się wyspać, ale ja bez mojego #dzidziuśmajdana dopiero się nie wyspałem – napisał.

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy. Większość z internautów doskonale rozumie, co znaczy tęsknota za ukochanym dzieckiem.


Radosław Majdan z Heniem

Radosław Majdan z Heniem

Radosław Majdan z Heniem

Radosław Majdan z Heniem

Radosław Majdan i Henio

Radosław Majdan i Henio

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×