Radek Majdan pokazał nowe zdjęcie Henia. Chłopiec rośnie jak na drożdżach, a jego długie blond włoski wzbudzają same „ochy” i „achy”!

Radek Majdan pokazał Henia

Radek Majdan pokazał Henia

Radosław Majdan pokazał, jak bardzo na jego widok ucieszyły się psiaki. To radosny powrót do domu z Azji. My patrzymy na Henia. Syn Małgorzaty Rozenek bardzo urósł i ma uroczą blond czuprynkę.

Małgorzata Rozenek jest obecnie jedną z największych gwiazd stacji TVN. 9 lat temu zaangażowano ją do programu Perfekcyjna pani domu. To wtedy zaczęła się jej wielka kariera. W mig zdobyła sympatię widzów oraz kolejne oferty pracy – ma za sobą udział w takich produkcjach jak Azja Express, Piekielny hotel, Bitwa o dom, Project Runaway czy Projekt Lady.

Rozenek idealnie połączyła życie zawodowe z prywatnym. W 2013 roku związała się z Radosławem Majdanem, który towarzyszył jej w kilku produkcjach. W czerwcu 2020 roku Małgorzata po długich staraniach urodziła Henia. Małżonkowie wychowują również Stanisława i Tadeusza, którzy są synami prezenterki z poprzedniego małżeństwa.

Małgorzata Rozenek jest bardzo wszechstronna. Nie tylko kontynuuje karierę w telewizji, ale też założyła własną markę odzieżową, a zachwala ją między innymi brat gwiazdy Misha Kostrzewski, podkreślając jakość ubrań. Do tego poszła z duchem czasu i jest rozchwytywana influencerką. Ma powiększającą się grupę fanów na Instagramie i to im właśnie zdaje relację ze swojego życia i nowych projektów.

Niedawno przebywała z rodziną w Azji, gdzie postanowiła spędzić Święta Bożego Narodzenia. Kilka tygodni w tropikach spowodowały, że małżonkowie z radością wrócili do domu. Reakcją psiaków podzielił się w sieci Radosław. My patrzymy na fryzurę Henia. Ależ słodka blond czuprynka!

Radosław Majdan pokazała Henia. Jak wygląda chłopiec?

Majdanowie po długich wczasach wrócili do Polski. Niewątpliwie najbardziej stęskniły się za nimi ich psiaki. Reakcję czworonogów udokumentował Radosław w poście na Instagramie. Zwierzęta nie posiadają się z radości.

Mój szczęśliwy #gangmajdana #powrotdodomu – napisał Majdan.

W kadrze znalazł się także Henio. Maluch bardzo się zmienił. Urósł i ma zachwycającą blond czuprynkę, która wzbudza same ochy i achy wśród internautów. Maluch pięknie się rozwija i niewątpliwie staje się powoli gwiazdą profili społecznościowych swoich rodziców.


Radek Majdan pokazał Henia

Radek Majdan pokazał Henia

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek z rodziną – święta 2021 w Tajlandii

Małgorzata Rozenek z rodziną – święta 2021 w Tajlandii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×