Misha Kostrzewski szykuje się do ślubu. Rzucił Małgorzacie Rozenek wielkie wyzwanie. W tej roli jeszcze jej nie widzieliśmy

Misha Kostrzewski, Małgorzata Rozenek

Misha Kostrzewski, Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek uszyje ślubny garnitur dla brata? Misha Kostrzewski zdradził, czy włożyłby projekt siostry na swój wielki dzień. Przy okazji zdradził, co chętnie nosi z kolekcji jej marki. Chociaż to produkt dedykowany kobietom, świetnie sprawdza się także w przypadku mężczyzn.

Misha Kostrzewski dał się poznać fanom Małgorzaty Rozenek już kilka lat temu. Mężczyzna zadebiutował na jej Instagramie, gdy ta w 2016 roku brała ślub z Radosławem Majdanem. Już wtedy wiadomo było, że jest ogromnym pasjonatem tańca z wielkimi sukcesami na koncie. Oklaskiwano go w Moskwie i Paryżu. Do niedawna na co dzień mieszkał w Nicei razem z żoną i dziećmi.

Jesienią ubiegłego roku o Mishę upomniał się show-biznes. Mężczyzna dołączył do obsady pierwszej edycji You Can Dance w TVP. Jako juror szybko zyskał sympatię widzów i zainteresowanie mediów. Dodatkową gratką dla kolorowej prasy jest jego życie uczuciowe. Wiadomo, że Kostrzewski rozstał się z żoną po prawie 20 latach małżeństwa i związał się z nową kobietą. Jego partnerką jest stylistka fryzur z TVP. Poznał ją na planie tanecznego show.

Misha Kostrzewski o ślubie. Włoży garnitur od Małgorzaty Rozenek?

Ich uczucie kwitnie, a sam Misha coraz częściej rozprawia o ślubie. Na razie nie zdradził, kiedy planuje ożenić się z piękną Kingą. Zapytaliśmy go, czy poszedłby do ołtarza w garniturze zaprojektowanym przez jego siostrę. W końcu Małgorzata Rozenek od roku z sukcesem prowadzi własną markę odzieżową, ale w roli projektantki galowych, męskich strojów jeszcze nie miała okazji zadebiutować.

Nie myślałem o tym, ale gdyby to było od Małgośki, to z wielką przyjemnością. Na pewno bym nie szukał nigdzie.

W kolekcji Mrs. Drama na razie dostępne są rzeczy tylko dla kobiet, ale niektóre z nich są na tyle neutralne, że sam Misha chętnie je nosi:

Mam na razie taką fajną, czarną długą bluzę z kapturem. Ostatnio widziałem sweter, model damski. Ale bardzo fajnie się w nim widzę.

Misha zachwala projekty Małgosi. Uważa, że jego siostra stawia na tkaniny najwyższej klasy, co widać już na pierwszy rzut oka:

Kiedyś byłem u niej w show-roomie i widziałem jej rzeczy. Nie mam żadnego problemu, aby powiedzieć, że są świetnej jakości. Jakościowo to się super broni. Więc fajnie byłoby mieć na ślub garnitur od Małgosi.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą

Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą

Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą

Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą

Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą

Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą

Komentarze

 • Głosprawdy pisze:

  Mischa,,, to jakies polskie imie?
  Wielka kariera zakonczona w TVPPIS??? No to rzeczywiście OSIĄGNIĘCIE.
  Gonia projektantka??? To zobaczcie ciuchy, buty, okulary, lancuszki do nich i inne rxeczy na Joom i SARA Mart…
  Gonia moze projektowac MOPY z kijami.
  A co do wlosow heńka, to porownajcie fryzurke syna ANITACZYLIJA ze ślubu od pierwszego wejrzenia. Ten to ma bujne włosy, Tu jest sie czym zachwycac…

 • Gość pisze:

  Wiemy,wiemy Gośka we wszystkim jest świetna.Zwłaszcza w kłamstwie .

 • Gość Nicea pisze:

  Wielki baletmistrz skończył u Kurskiego NA Woronicza, ale żenada

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×