Misha Kostrzewski w TVP poznał miłość życia. Pierwszy raz opowiedział o ich związku. Dla niej po 30 latach wrócił do Polski

Misha Kostrzewski o nowej partnerce

Misha Kostrzewski o nowej partnerce

Rusza You Can Dance. Misha Kostrzewski opowiedział o partnerce przy okazji promocji tanecznego show TVP. Zdradził, że dla nowej miłości wywrócił swoje życie do góry nogami.

Misha Kostrzewski jest jednym z najbardziej znanych polskich tancerzy baletowych na świecie. Swoją karierę zaczął, mając 9 lat. To właśnie wtedy rodzice zapisali go do Państwowej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. O początkach swojego romansu z tańcem opowiedział przy okazji wizyty w Pytaniu na śniadanie, gdzie promował nowy sezon You Can Dance.

Balet pokochałem po 4 latach. Nie miałem łatwego charakteru więc nauczyciele nie mieli ze mną łatwo – zdradził dziennikarce „Pytanie na śniadanie” Marcie Surnik.

Po ukończeniu szkoły w Polsce jego międzynarodowa kariera nabrała tempa. Przez 10 lat Michał Misha Kostrzewski był solistą w Monte Carlo. W 2010 roku zdobył dyplom Nauczyciela Tańca wydany przez Ministerstwo Kultury i Komunikacji, który otworzył mu drzwi do nauki tańca w szkołach tańca we Francji. Od 2021 roku pracuje w Le Petit Conservatoire de Danse w Gaillard jako profesor tańca klasycznego oraz w prestiżowym Institut International Notre-Dame du Lac w Cologny przy Genewie, gdzie jego misją jest rozwój dzieci poprzez taniec i muzykę.

Misha Kostrzewski o partnerce. Z kim się spotyka?

W ostatnim wywiadzie w Pytaniu na śniadanie juror You Can Dance mówił nie tylko o swojej karierze, ale opowiedział także o wielkich zmianach w życiu, czyli o swojej nowej partnerce. Jego serce skradła Kinga – stylistka fryzur z TVP, z którą Misha pokazywał wspólne zdjęcia na Instagramie już kilka tygodni temu.

Podjąłem już decyzję, że wracam do Polski! Początkowo miałem zostać do grudnia ze względu na program „You Can Dance – Nowa Generacja”. Na planie poznałem miłość życia. Jestem bardzo zadowolony, bo to było naprawdę nieoczekiwane. Przeprowadzam się do Polski – zdradził Michał Misha Kostrzewski.

Tancerz i choreograf opowiedział także, jak podchodzi do młodych uczestników nowego talent show TVP2:

Codziennie pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Rola pedagoga polega na tym, że cały czas oceniamy uczniów. Te dzieci mają przed sobą całą przygodę z tańcem, dlatego bardzo uważam na słowa. Najważniejsze jest to, co zrobić, żeby dzieci otrzymały konstruktywną krytykę i wykorzystały ją w dalszym rozwoju – wyjaśnia.

Przypomnijmy, że w programie You Can Dance w TVP zobaczymy występu młodych tancerzy w wieku 8-13 lat. Ich umiejętności oceniać będą także Klaudia Antos i Agustin Egurrola.

Nowy talent show, który stratuje już w najbliższy piątek o godzinie 20:00 w TVP2, poprowadzą Ida Nowakowska oraz Roksana Węgiel.


Misha Kostrzewski z nową partnerką

Misha Kostrzewski z nową partnerką

Misha Kostrzewski z nową partnerką

Misha Kostrzewski z nową partnerką

Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą

Małgorzata Rozenek, Misha Kostrzewski z partnerką Kingą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×