Przemek Kossakowski przerwał milczenie ws. rozstania z Martyną. Koniec z krystalicznym wizerunkiem

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski

Przemek Kossakowski wdał się w dyskusję z internautami. Odpowiedział na pytanie o powód rozstania z Martyną Wojciechowską. Zdobył się na szczere słowa. Co napisał?

Martyna Wojciechowska Przemek Kossakowski początkowo ukrywali swoją relację. Chociaż kolorowa prasa rozpisywała się na jej temat, zgodnie milczeli. Po pewnym czasie postanowili ją jednak potwierdzić. Potem nadszedł czas na zaręczyny, później na ślub. Podróżnicy w październiku zalegalizowali swój związek.

Chociaż wydawałoby się, że Martyna i Przemek tworzą zgrane małżeństwo, to rozpadło się po trzech miesiącach. Podróżniczka jako pierwsza odniosła się do spekulacji mediów na ten temat. Wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła krążące plotki:

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie.

Przemek Kossakowski odpowiedział na pytanie o powód rozstania z Martyną Wojciechowską

Mimo iż małżonkowie o swoim rozstaniu poinformowali kilka miesięcy temu, temat wciąż budzi spore emocje wśród internautów. Dowodem może być fakt, że gdy Przemek Kossakowski opublikował zdjęcie skierowane do tych, którym „działa na nerwy”, w komentarzach wybuchła dyskusja.

Jeden z użytkowników sieci napisał, że podróżnik wciąż nie odpowiedział mu na pytanie, dlaczego rozstał się z żoną:

Mi nie działa pan na nerwy, a jedynie w dalszym ciągu nie odpowiedział pan na pytanie, dlaczego rozwiódł się pan po bodaj trzech miesiącach hucznie zapowiadanego małżeństwa.

Przemek Kossakowski tym razem zareagował. Pokusił się na krótką odpowiedź:

Naprawdę uważasz, że twoje pytanie zobowiązuje mnie do odpowiedzi?

Internauta nie odpuszczał:

Na własne życzenie stał się pan osobą publiczną. Nikt pana do tego nie zmuszał. Być może w ogóle nie byłoby tematu, jeśli pański ślub za pana zgodą i zapewne inicjatywą nie zostałby odtrąbiony we wszystkich mediach.

Gwiazdor ponownie zareagował. W komentarzu pokusił się o szczere słowa:

Bardzo doceniam, że daje mi pan szanowny panie okazję do odbudowy krystalicznego wizerunku, ale nie skorzystam. Uważam, że są ciekawsze rzeczy do budowania.

Wygląda na to, że Przemek Kossakowski nie zamierza ujawnić przyczyny, która doprowadziła do jego rozstania z żoną.


Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze ślubu z Przemkiem Kossakowskim. Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Komentarze

 • Gość zuza pisze:

  Jego małzenstwo z Martyna rozpadło sie z tego samego powodu co wczrsniejsze zwiazki. Pan Kossakowski nie dorósł do roli meza w małzenstwie.

 • Gość pisze:

  rozstanie to nie jest decyzja jednej osoby,każdy kij ma dwa końce, nie znamy Martyny Wojciechowskiej od stron prywatnej.jaka jest w życiu, ja wiem że rozwód to jest porażka, sama rozwiodłam się po 26 latach małżeństwa, ale jakbym była osobą znaną nigdy nie biadoliłabym jak ona że chłop mnie zostawił. taka miała być twarda jak skała a mazgaiła się jak blondyneczka, no coś tu jest nie halo

 • Gośćewa pisze:

  Dokładnie

 • Gośćemerytka pisze:

  Pomylil się nie z ta miał się ożenić .Piotrus Pan

 • Gość pisze:

  Fajny facet, to widać nawet na twarzy. A ci, którzy byli z Wojciechowską, nie mają o niej najlepszej opinii.

 • Gość pisze:

  Ludzie, czy wy nie macie swojego życia i swoich spraw którymi powinniście się zająć. Przestańcie wsadzać swoje nosy w życie i sprawy innych ludzi. Mam wrażenie, że wielu zamieszkało by pod łóżkiem celebrytów. A celebryci są przeszczęśliwi jeśli o nich się mówi i pisze.

 • Gośćgosc3 pisze:

  Ich sprawa

 • Anna pisze:

  Dlaczego tak łatwo przychodzi obcym ludziom ocenianie Pana Przemka? Nie znam szczegółów Jego życia i małżeństwa, ale wiem, że takie sprawy nie dzieją się bez przyczyny. Dajcie Mu spokój, wiemy – OK, ale chyba nikt naiwnie nie myśli, że dowie się, co się stało między dwojgiem ludzi, co sprawiło, jakby nie patrzeć, że coś Im się nie udało…

 • Bożena L. pisze:

  Nie wchodźcie z butami w cudze życie. Każdy człowiek ma prawo do błędów. Skąd wiecie jak przebiegało w Ich małżeństwie życie intymne? Nie o wszystkim się mówi. I nie powinno. Dajcie Im spokój. Żyjcie swoim życiem. Życzę wszystkim dużo zdrowia.

 • Gość pisze:

  Taki lajf kiwka najlepśza ale pełna kultura pytań odpowiedzi nie to co inni ale mi się dzisiaj chce to kup sóbie sukienke w czym są lepsze polki od polaków w niczym jedno i drugie warte siebie bo schabowego to nawet helga i hans zrobi i to tyle

 • Gośćpatryk pisze:

  To jest nie PRZEMEK KOSSAKIWSKI ALE Przemuś Kossakowski malutki bezradny człowieczek którego biologia zmusiła do fizycznej przemiany ALE PSYCHICZNIE TO JEST TE SAM 3 LETNI PIOTRUS!!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣OSMOESZASZ SIE przemusiu na 500 procent!!!!!! I WIECEJ TAKICH ZNAM WIECEJ!!!!! BRAK SLOW NIEDOROBIONE DZIECI !!!!

 • Gość pisze:

  Sam się pchał na afisz a teraz wielka obraza, że ludzie go komentują.

 • Gość pisze:

  Piotrus Pan.

 • Gość pisze:

  „okazję do odbudowy krystalicznego wizerunku”

  Ale kiedy ty chlopie miałeś krystaliczny wizerunek? Pierwsza żona cos na ten temat wie. Tez została w czarnej d… e, potraktowana w podobny spodob.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×