Sekcja zwłok Żory Korolyova. Prokuratura już otrzymała jej wyniki. Oficjalny komentarz nie uciął spekulacji

Żora Korolyov

Żora Korolyov

Przeprowadzono sekcję zwłok Żory Korolyova. Jej rezultaty wpłynęły do prokuratury. Nowe doniesienia nie przecięły spekulacji ws. przyczyn zgonu?

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia. W chwili śmierci miał zaledwie 34 lata. Celebryta osierocił 10-letnią córeczkę Sonię Sophię oraz pozostawił w żałobie partnerkę – Ewelinę Bator.

Ukraiński tancerz zdobył sympatię polskich widzów dzięki trenowaniu popularnych uczestniczek programów Taniec z gwiazdami i w Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Szkolił m.in. Kasię CerekwickąIsis Gee, Agnieszkę Cegielską i Karolinę Gorczycę.

Kilka dni temu Ewelina przekazała w sieci informacje o pogrzebie Żory, który odbędzie się 5 stycznia:

W imieniu rodziny pragnę poinformować, że ostatnie pożegnanie Naszego Kochanego Żory Korolyova odbędzie się dnia 5.01.2022 o godz. 13.30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. Po mszy Nasz Kochany Żora zostanie pochowany na Cmentarzu Północnym (wjazd od bramy południowej).

Zwróciła się też do bliskich i fanów Żory z prośbą o pomoc choremu na ostrą białaczkę limfoblastyczną Karolowi:

Chciałam Wam też powiedzieć, że Żora dał Nam kolejny znak. Każdy kto Go znał wie, że pomagał zawsze i bezwarunkowo. Wystarczyło popatrzeć w Jego oczy, żeby zobaczyć tam ogrom dobra i miłości. W Jego imieniu my dalej będziemy nieść to DOBRO. Podczas mszy żałobnej będzie można pomóc choremu na ostrą białaczkę limfoblastyczną Karolowi. Dostałam te prośbę od kilku osób mocno związanych z Karolem – wiem, że to znak, który Żorka dał z nieba.

Ewelina zaapelowała do uczestników ceremonii o to, aby założyli maseczki ochronne z uwagi na sytuację epidemiologiczną.

Sekcja zwłok Żory Korolyova. Jaka jest przyczyna jego śmierci?

Przyczyny śmierci Żory nie były znane. Super Exress wskazywał na to, że zmarł z powodu zapalenia mięśnia sercowego. Tabloid poprosił prokuraturę o więcej informacji ws. tragedii.

Informuję, że prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok. Dobro postępowania, jak również rodziny zmarłego nie pozwala na ich przedstawienie. Wskazuję przy tym, że prokuratura oczekuje na ostateczną opinię sądowo-lekarską, dotyczącą przyczyny zgonu pokrzywdzonego – przekazała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Aleksandra Skrzyniarz, w rozmowie z „SE”.

Jak widać, nie poznamy przyczyn śmierci tancerza. Należy uszanować wolę rodziny. Jego partnerka apeluje o to, aby nie spekulować na temat przyczyn śmierci i nie łączyć ich z polityką… Nie wszyscy to uszanowali – dziwaczne teorie spiskowe na temat zgonu Żory rozpuszczał w sieci m.in. polsko-rosyjski piosenkarz Ivan Komarenko.


Żora Korolyov

Żora Korolyov

Isis Gee i Żora Korolyov

Isis Gee i Żora Korolyov

Isis Gee i Żora Korolyov

Isis Gee i Żora Korolyov

Komentarze

 • Gośćbaska pisze:

  Po narkotykach

 • Proste pisze:

  Był szczepiony przed śmiercią czyli umarł po szczepieniu

 • Maksio pisze:

  Nie wiem dlaczego robia tajemnice z przyczyny smierci….ludzie teraz beda spekulowac….czy nie po szczepionce….

 • Smuteczek pisze:

  To straszne. Mój ulubiony tancerz odszedł :(( Boże! Chcemy poznać przyczynę jego odejścia. Niech Prokuratura to ujawni chociaż za dwa dnia

 • Gość pisze:

  Ciekawe ile dostała kasy za milczenie i nie ujawnianie faktu, ze to po wkłuciu? Z pewnoscia grubo posmarowali

 • Gość pisze:

  Naprawde bezsensowny artykul.szkofa vzlowieka

 • Marta pisze:

  Wiele osób pisze o zapaleniu mięśnia sercowego (sama nie ustosunkowuję się do tego, nie wiem czy to prawdziwa przyczyna). Podręczniki nt. chorób wewnętrznych od kilkudziesięciu lat piszą o tej chorobie, w tym, że bywa powikłaniem m.innymi infekcji bakteryjnych (odkąd powszechnie stosuje się antybiotyki – rzadziej) i wirusowych. To się po prostu zawsze zdarzało po niektórych infekcjach, a jeśli objawy nie były silne, niektórzy mogli nawet się nie zorientować, że zapalenie wystąpiło – bo po prostu przez jakiś czas bardziej się męczyli i trochę szybciej biło im serce, ale to można zrzucić na okres rekonwalescencji.
  Zawsze też jednak były osoby, które miały mniej szczęścia. Niejedna młoda osoba potrzebowała przeszczepu serca w związku z zap. mięśnia po grypie albo innej infekji. Po zakażeniu koronawirusem zap. mięśnia sercowego też występuje wcale nierzadko. A z niektórych komentarzy można by wywnioskować, że to jest jednostka chorobowa, o której świat nie słyszał przed erą szczepionek na COVID…

 • Gość pisze:

  Wyrazy współczucia dla rodziny, ale czy on przyjął ten cudowny preparat czy nie? Bo jeśli tak, to nie mam więcej pytań…

 • Gość pisze:

  Słynny patolog się wypowiedział dlaczego ludzie padają,reanimacje nie będą dawać efektu !!!!!! Limfocyty niszczą własną tkankę serce,płuca,wątrobę,Szczepienia są cichym zabójcą ,do tego zaniknie całkowicie odporność ,uaktywnienie gruźlicy,toksoplazmozy,raka

 • pepe pisze:

  zapal3nie mlęśnla s3rca (jak wpisuje normalnie to mi odrzuca komentarz)

 • pepe pisze:

  zapalenie mięśnia prawego przedsionka serca

 • TadeuszGość pisze:

  bezsensowny artykul- jak zwykle – byle zlapac czytacza i podsunac mu reklamy

 • Obserwator pisze:

  Tylko się czeka na wyniki toksykologii dłużej niż sekcje jako sekcje.
  Sami prowokują ludzi, a tutaj mówimy o człowieku młodym i będą spekulacje dopóki nie oglosza prawdziwej przyczyny.
  To jedyny sposób aby można było spokój mu dać pośmiertnie.

  • Gość pisze:

   Oczywiście,że takie postępowanie., powoduje że ludzie coraz bardziej wątpią w sens tych szczepień. Tym bardziej, że nie jest to pierwsza śmierć określana jako nagła i koniec.

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni nie ma lekko 600zł za 20km taksówka przynajmniej twierdzi źe była pierwsza nie wydaje mi się jak 2,500 za 50km a raczej to dopiero początek biznes jest biznes szybko się zwróci i to tyle

 • Rolf pisze:

  Podano wyniki do wiadomości publicznej. Bezsensowny artykuł z którego nic nic nie wynika

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×