Pogrzeb Żory Korolyova. Znamy datę i miejsce. Partnerka przekazała szczegóły w ściskającymi za serce wpisie

Żora Korolyov nie żyje

Żora Korolyov nie żyje

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Żory Korolyova? Znamy datę i miejsce pochówku jednej z największych gwiazd Tańca z gwiazdami, która zmarła tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Żora Korolyov urodził się w 1987 roku w Odessie na Ukrainie. Ukończył Narodowy Uniwersytet Wychowania Fizycznego i Sportu Ukrainy i Warszawską Wyższą Szkołę Zarządzania. Ukraiński tancerz zdobył sławę w Polsce po tym, gdy pełnił rolę trenera w polskiej wersji Tańca z gwiazdami i w Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami. Występami tam podbił serca widzów.

Żora w show szkolił m.in. Kasię Cerkwicką (4. miejsce), Isis Gee (5.), Agnieszkę Cegielską, Karolinę Gorczycę (10.), Dominikę Gwit (4.) i Martynę Kupczyk (8.). Już po zakończeniu współpracy z programem, nie miał najlepszych relacji z jego producentami. W wywiadzie dla nas powiedział:

Nie żyję za dobrze z tym programem. Już dość dużo przykrych słów padło w kierunku programu, któremu jestem bardzo wdzięczny. Dzięki temu programowi zostałem wypromowany, dzięki temu programowi ludzie mnie znają, kojarzą. Niech robią swoje, ja za nich będę trzymać kciuki i życzę każdemu z uczestników jak najlepiej.

Znany tancerz był przez lata mężem Anny Kuznecovej. Para rozstała się po ośmiu latach związku. Owocem ich relacji jest córeczka: Sonia Sophie. Po rozstaniu, Żora związał się z piękną aktorką Eweliną Bator. Aktorka pracowała w założonej przez Żorę Akademii Arte w Warszawie. Pożegnała swojego ukochanego za pośrednictwem social mediów:

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię
Wierzcie mi – też w to nie wierzę
Długo nie uwierzę
I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy…

Dziennikarze Super Expressu nieoficjalnie ustalili, że przyczyną przedwczesnej śmierci Żory było zapalenie mięśnia sercowego. Źródło czasopisma podało:

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł.

Data i miejsce pogrzebu Żory Korolyova. Gdzie i kiedy?

Ewelina Bator za pośrednictwem swojego Instagrama poinformowała gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb Żory Korolyova. Partnerka tancerza udostępniła poruszający wpis:

W imieniu rodziny pragnę poinformować, że ostatnie pożegnanie Naszego Kochanego Żory Korolyova odbędzie się dnia 5.01.2022 o godz. 13.30 we franciszkańskim kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy ul. Senatorskiej 31 w Warszawie. Po mszy Nasz Kochany Żora zostanie pochowany na Cmentarzu Północnym (wjazd od bramy południowej).


Żora Korolyov na

Żora Korolyov na "Chwalisz Fabijańskiego"

scena z: Żora Korolyov, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Żora Korolyov nie żyje

Żora Korolyov, Ewelina Bator

Żora Korolyov, Ewelina Bator

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×