Ostatnie zdjęcie Żory Korolyova i wpis w social mediach. Jeszcze cztery dni temu chwalił się wielkimi planami na nowy rok

Żora Korolyov

Żora Korolyov

Żora Korolyov – ostatnie zdjęcia i wpisy w social mediach. Krótko przed śmiercią podzielił się swoimi planami na 2022 rok. Zapowiadał plany zawodowe, w których wspierała go Sylwia Madeńska.

Żora Korolyov był ukraińskim tancerzem, choreografem, aktorem i przedsiębiorcą. Do Polski przeprowadził się w 2003 roku.  Największą popularność przyniósł mu udział w Tańcu z gwiazdami. W formacie zadebiutował wiosną 2007 roku. Zatańczył wówczas w parze z Kasią Cerekwicką, z którą zajął wysokie 4. miejsce. Rok później na parkiecie partnerował Isis Gee, z którą wytańczył 5. pozycję. W kolejnych edycjach mogliśmy zobaczyć go w parze z Agnieszką CegielskąKaroliną GorczycąDominiką GwitMartyną Kupczyk.

Tancerz w 2010 roku ożenił się z Anną Kuzniecową, specjalistką w dziedzinie trychologii. Para doczekała się córki, Sonii Sophie, która była ich oczkiem w głowie. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Jeszcze przed rozwodem związał się z Eweliną Bator, z którą stworzył trwałą relację. Para nigdy nie sformalizowała związku, ani nie doczekała się potomstwa.

Informacja o śmierci Korolyova wstrząsnęła jego najbliższymi oraz fanami. 34-latek odszedł nagle. Jak ustalił Super Express, przyczyną śmierci było zapalenie mięśnia sercowego. Nic nie wskazywało na to, że może dojść do tragedii, tym bardziej że jeszcze kilka dni temu Żora był aktywny w mediach społecznościowych.

Żora Korolyov – ostatnie zdjęcie na Instagramie

Żora od kilku lat aktywnie udzielał się na Instagramie. Zamieścił łącznie 611 postów, a odkąd założył profil, zaobserwowało go ponad 14 tysięcy internautów. To właśnie tam dzielił się szczegółami ze swojego życia prywatnego oraz opowiadał o projektach zawodowych, w które się angażował. Nie brakuje tam również kadrów, na których możemy zobaczyć go w towarzystwie córki, Soni oraz partnerki.

Ostatni zamieszczony przez niego wpis wywołuje szczególne wzruszenie. 34-letni tancerz 5 grudnia zamieścił kadry wykonane podczas spaceru z Eweliną Bator, podczas którego podziwiali świąteczne iluminacje.

Światełka odpalone – napisał.

Zdjęcia zostały wykonane na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Na jednym z nich tancerz pozował nieopodal świecącej figury. Na kolejnym mogliśmy zobaczyć go w towarzystwie partnerki. Para czule obejmowała się, a na ich twarzach malował się promienny uśmiech. Od razu dało się zauważyć, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Post ten opublikował 5 grudnia.

Żora Korolyov – jakie miał plany na przyszłość

Korolyov równie aktywnie udzielał się na Facebooku. Profil ten obserwowało ponad 3600 osób. 34-latek publikował na nim m.in. zdjęcia i nagrania z prowadzonych przez niego warsztatów oraz informował o tym, gdzie pojawi się w najbliższym czasie. Zapowiadał rewolucję w karierze. Miał plany ruszenia ze zdalnym nauczaniem tańca, w czym miała mu pomóc Sylwia Madeńska, z którą krótko przed śmiercią gościł w Dzień Dobry TVN.

Ostatni wpis opublikował 16 grudnia o godzinie 13:12. Był to materiał wideo, na którym zapowiadał spotkanie, które odbyło się w dniach  18 grudnia w Osadzie Śnieżka położonej w Łomnicy oraz w hotelu Green Mountain w Karpaczu. Jak brzmiała treść nagrania?

Dzień dobry Kochani! Już w najbliższą sobotę (18 grudnia przyp. red.) widzimy się w dwóch wspaniałych hotelach – Osada Śnieżka oraz Green Mountain, w których poprowadzę dla was warsztaty taneczne. Grupa dla dzieci i grupa dla dorosłych. Wstęp wolny, dobra zabawa gwarantowana. Do zobaczenia.

Żora Korolyov

To już w najbliższy weekend spotkamy się ze wspaniałym mistrzem tańca! 🙂 Żora Korolyov postanowił osobiście zaprosić Was do przyjazdu i udziału w wyjątkowych warsztatach tanecznych 🥰💃🕺 Osada Śnieżka Green Mountain Hotel Żora Korolyov

Posted by Górskie Resorty on Thursday, December 16, 2021

Pod każdym z powyższych wpisów cały czas przybywa komentarzy, w których internauci składają kondolencje najbliższej rodzinie Żory Korolyova.


Żora Korolyov - Instagram

Żora Korolyov - Instagram

Żora Korolyov - Instagram

Żora Korolyov - Instagram

Żora Korolyov - Instagram

Żora Korolyov - Instagram

Komentarze

 • Anna pisze:

  Żorka, mam syna trochę młodszego, więc pozwalam sobie użyć zdrobnienia. Piękny, utalentowany młody człowiek, pełen pasji i życia. Nie mogę przestać o tym myśleć, jak kruche jest nasze życie. Wierzę, że Żora teraz patrzy nas z nieba. Kondolencje dla córeczki, mamy, siostry i pani Eweliny. Do zobaczenia, mam nadzieję po drugiej stronie. (tylko tom pozwala myśleć pozytywnie).

 • Ww pisze:

  Po co się szczepił teraz zaszczepieni będą podać jak muchy

 • Gość pisze:

  Jestem w szoku…. Taki młody człowiek😭😭😭

 • beatka pisze:

  Nie mogę w to uwierzyć wyrażam wielkie wyrazy smutku to była dobra ,i ciepła osoba szkoda go

 • Gość pisze:

  Zapalenie mięśnia sercowego jest też po przejściu zakażenia covid. Nie tylko nop.

  • Gość pisze:

   Dokładnie tak

  • Ktos pisze:

   No jasne, za chwilę się okaże że takie zgony u młodych ludzi to zupełnie normalna sprawa i najwyżej winien srowid a najlepiej nowa mutacja. Może czas się obudzić…

  • Bronek pisze:

   Być może, ale nie stwierdzono jeszcze takiego przypadku…

 • Ewa ewa pisze:

  Napewno po szczepionce

 • Ewa pisze:

  Napewno byl zaszczepiony

 • Aga pisze:

  Szkoda faceta
  Świetny tancerz ,
  niech spoczywa w pokoju
  pokój jego duszy

 • Gość pisze:

  Możecie wiecznie nie straszyć tymi szczepieniami KRETYNI

 • Gość pisze:

  Szczepionka

 • GośćtompoZ pisze:

  Smutne …ostatnia prosta , nagła śmierć, zapalenie mięśnia sercowego itd

 • Gość pisze:

  Smutne …ostatnia prosta , nagła śmierć, zapalenie mięśnia sercowego itd

 • Gość pisze:

  Ja też po szczepionce miałam zapalenie mięśnia sercowego i zaburzenia rytmu serca. Jeżeli ten człowiek zmarł po szczepionce to co teraz powie racewicz????tA która obrażała ludzi ,którzy do szczepionki nie byli i nie są przekonani???Ja następnej dawki już nie przyjęłam.Pani racewicz???Lis????czy też jestem antyszczepionkowcem????????????? Boję się Covida,boję się szczepionki.

  • Gość pisze:

   Boisz się koronawirusa i szczepionki a do sklepu pierwsza w kolejce stoisz. Czas zamknąć się w domu i nie otwierać okna.

  • Gość pisze:

   OOOO mamy nowego Nostradamusa! Wyobraź sobie Nostradamusie,że korzystam z życia bardzo bezpiecznie,wszędzie gdzie muszę iść zakładam maskę,dezynfekuję ręce,a gdzie nie muszę iść ,to nie idę.i wyobraż sobie,że dom wietrzę,

  • Gość pisze:

   Najważniejsze, że rozumiesz co się z Tobą stało i ściągasz wnioski na bieżąco. Moja starsza córka po 1 dawce ma niekończące się krwawienia menstruacyjne i POTWORNE skurcze macicy. Życzę Ci mnóstwo zdrowia i dalszego rozsądku, bo zdrowie i ŻYCIE własne jest najważniejsze.

  • Gość S pisze:

   Mi covid sprezentował zapalenie mięśnia sercowego na szczęście zostały tylko ślady . Za szczepiona jestem bo nie wiem czego bać się bardziej . W styczniu pójdę na 3 .

 • Gość pisze:

  Smutek i strata. Spoczywaj w spokoju.

 • Zaciekawiony pisze:

  Ja jestem ciekaw, czy nagła śmierć nie była spowodowana szczepionką… Ostatnio dużo takich przypadków niestety u zdrowych ludzi, tancerzy, sportowców..

  • Gość pisze:

   Napewno byl zaszczepion,

  • Gośc pisze:

   Jest coś takiego jak zbieg okoliczności

  • Gość pisze:

   Wiecie co ehh …waszym zdaniem człowieka umiera już tylko na covida albo po szczepionce . .
   To nie jest normalne ..
   Może chorował , może był inny powód śmierci ..może po prostu zbieg okoliczności

   Był wspaniałym człowiekiem i takiego go zapamiętajmy . [*]

 • GoscWanda pisze:

  Wielki żal. Wyrazy współczucia dla najbliższych 🌿

 • GośćSzczepan Gik pisze:

  Żora…dlaczego tak szybko?

 • GośćTrupionka pisze:

  Tyle miał życia przed sobą,on i wielu młodych ludzi..gdyby nie…

 • GośćAgulek pisze:

  Michał Rokicki teraz Żora…Boże gdyby odmówili szczepień teraz byliby wśród nas😭Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świec na wieki wieków amen Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziców Żory,córki,dziewczyny..

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×