Co było przyczyną śmierci Żory Korolyova? Ivan Komarenko namieszał odważnym wpisem: „Winowajcy kiedyś odpowiedzą”

Żora Korolyov i Iwan Komarenko

Żora Korolyov i Iwan Komarenko

Ivan Komarenko wypowiedział się ws. zgonu Żory Korolyova. Zasugerował, że winni jego śmierci odpowiedzą za to. Jego fani domyślili się, o co chodzi.

Tancerz Żora Korolyov zmarł 21 grudnia. Miał tylko 34 lata. Polacy pokochali go za wielokrotny udział w programie Taniec z gwiazdami. Gwiazdor pozostawił po sobie 11-letnią córeczkę. Niemal natychmiast po poinformowaniu opinii publicznej o przedwczesnej śmierci, w sieci umieszczono mnóstwo wspomnień. Jedno z nich opublikowała jego partnerka – Ewelina Bator. Kobieta napisała w mediach społecznościowych:

Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca.
Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię.
Wierzcie mi – też w to nie wierzę
Długo nie uwierzę
I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy.

Super Express ustalił, że Korolyov zmarł z powodu zapalenia mięśnia sercowego. Informator gazety podał:

Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł.

Alternatywną wersję okoliczności śmierci Żory przedstawił Ivan Komarenko. Swoją teorią podzielił się za pośrednictwem Instagrama. Co tam napisał?

Ivan Komarenko o śmierci Żory Korolyova

Ivan Komarenko dodał na Instagram starą fotkę z Żorą. Opatrzył ją dość długim wpisem, w którym powiązał śmierć kolegi z działalnością osób trzecich:

Żora znałem cię bardzo dobrze. Przetańczyliśmy wspólnie całą V edycję „Tańca z gwiazdami” w 2007 roku. Gościliśmy razem u p. redaktor Elżbiety Jaworowicz w programie „Sprawa dla reportera”. Nie raz spotkaliśmy się na kawie. Wczoraj wieczorem jak się dowiedziałem o twojej śmierci, do rana nie byłem w stanie powstrzymać emocji. Odpoczywaj w spokoju mój przyjacielu. Winowajcy kiedyś odpowiedzą za swoje winy. Albo tutaj albo przed Bogiem i Historią – napisał.

Fani artysty powiązali jego wypowiedź ze szczepieniami przeciwko koronawirusowi. W komentarzach pisali:

 • Był dziabnięty tym syfem?

 • Grafen tnie jak żyletka szczególnie u tych, u których szybko płynie krew np. podczas treningu: sportowców, tancerzy itp.

 • Ile dobrych ludzi musi odejść żeby inni się obudzili?

Pełen wpis zobaczycie poniżej.

Przypomnijmy, że Komarenko zgromadził wokół siebie spore grono antyszczepionkowców. Sam nazywa koronawirusa „grypą” i mówi o „plandemii” w wykonaniu Billa Gatesa. Ostatnio zaatakował nawet Adama Małysza, który dołączył do kampanii, mającej na celu przekonanie Polaków do poddania się procesowi wakcynacji:

Z całym szacunkiem do Adama Małysza. Ale niestety bogaci panowie z Big Pharmy mieli co do niego inne plany. Gość niesiony falą własnych (zasłużonych) sukcesów wdepnął w przysłowiową kupę. Usłyszeliśmy go ostatnio narzekającego w TVN, że pomimo tego, że jest kilkakrotnie zaszczepiony, musi nieustannie przed zawodami robić testy. Ostrzegaliśmy od ponad roku o dziwnym charakterze tej pandemii. Nie chcieli nas słuchać. Wielu z nich nawet teraz kibicuje segregacji sanitarnej. Może nasi mistrzowie sportu wreszcie ostatecznie się obudzą i dołączą do nas. Pytanie tylko co zrobią z keczupem, który do tej pory wchłonęli. Obyśmy nie oglądali za pięć lat Małysza narzekającego, że rząd obiecywał bezpieczne szczepionki – napisał o swoim oponencie na Instagramie.

W ostatniej piosence z kolei chwalił się, że „żyje mało higienicznie” i uderzył w służbę zdrowia. Utwór pt. Żyję mało higienicznie odsłuchacie poniżej.

Znany lekarz zareagował na twórczość Ivana Komarenki. Co powiedział?

Na opinie wygłaszane przez polsko-rosyjskiego piosenkarza zareagował m.in. lekarz Tomasz Karauda. Zaapelował do antyszczepionkowca, by ten pomógł na oddziale covidowym.

Bardzo łatwo jest tworzyć klipy muzyczne, w których można narzekać i zachęcać ludzi do nieszczepienia się. To jest w ramach wolności słowa, masz do tego prawo. Ale jeśli masz odwagę, chodź na oddział COVID-19 bez kombinezonu i będziesz pomagał tym cierpiącym ludziom. Zobaczymy, ile masz odwagi w sobie – powiedział dla wp.pl.

W ostrych słowach wypowiedział się też na temat utworu opublikowanego przez muzyka.

To jest zakpienie ze śmierci wielu tych ludzi, którzy odchodzą i wobec których szczepionka jest ratunkiem. To jest zakpienie z ludzi, którzy zmarli, zanim jeszcze była dostępna szczepionka i nie mogliśmy im pomóc – dodał.

Pamiętacie jeszcze twórczość Ivana?


Iwan Komarenko dodał zdjęcie z Żorą

Iwan Komarenko dodał zdjęcie z Żorą

Ivan Komarenko

Ivan Komarenko

Isis Gee i Żora Korolyov

Isis Gee i Żora Korolyov

Komentarze

 • Gośćjp pisze:

  Moj syn tez mial COVID i niczym sie roznil sie od wczesniejszej choroby grypy . W 2011 moja kolezanka chorowala na grype i leczenie zakonczylo sie smiercia. W tych latach nikt nie slyszal o COVID

 • Gość pisze:

  Mimo to brawo!
  Inni idioci nie muszą się z tym zgadzać.

 • pepe pisze:

  0sba w5trzykujaca nie zrobiła aspiracji w celu sprawdzenia czy nie wkłuła się naczynie krwionośnie. wstrzyknęła zawartość, która popłynęłą do serca i cząsteczki nanolipidowe osiadły w przedsionku serca gdzie rozpoczęła się produkcja białka kolca. spowodowało to atak Iimfocytów T i zapaIenie mięśnla serc0weg0 (myocarditis) czekam na factcheckerów

 • pepe pisze:

  osoba wstrzykujaca nie zrobiła aspiracji w celu sprawdzenia czy nie wkłuła się naczynie krwionośnie. wstrzyknęła zawartość, która popłynęłą do serca i cząsteczki nanolipidowe osiadły w przedsionku serca gdzie rozpoczęła się produkcja białka kolca. spowodowało to atak limfocytów T i zapalenie mięśnia sercowego (myocarditis) czekam na factcheckerów

 • Gość pisze:

  Sam dr Robert Malone mówił o ostrożności wobec mRNA, a to on jest twórcą tego, więc chyba nie trzeba nic dodawać…, A wszystko nadal w fazie badań klinicznych..

 • Gość pisze:

  Sam dr Robert Malone mówi o niebezpieczenstwie mrna- a to on jest twórcą mRNA,więc chyba nie trzeba już nic dodawać,a wszystko nadal jest w fazie badań klinicznych…

 • Gość pisze:

  Komarenko idz na oddział i przez 1 dzien pomagaj lekarzom i pielęgniarka. Jak jesteś taki odważny.

 • Grahf pisze:

  On ma rację. Preparaty genetyczne mRNA powodują poważne problemy ze zdrowiem. One de facto wywołują burzę w ludzkim układzie odpornościowym, co może doprowadzić do zgonu, zwłaszcza przy powtarzalności zastrzyków tym preparatami. To są fakty naukowe. Przestańcie bredzić o antyszczepionkowcach, bo to nawet nie są szczepionki.

  Jak ktoś chce brać udział w eksperymencie medycznym, droga wolna, ale negowanie niewygodnych faktów to już obłęd. Niedługo i tak będzie tych niespodziewanych zgonów tyle, że nikt tego nie ukryje.

 • amelie2 pisze:

  Antyszczepionkowcy nie negują istnienia niebezpiecznego wirusa poddają tylko w wątpliwość skuteczność „szczepionki”, a przeciwnie uważają, że zagraża ona zdrowiu i życiu tych których sankcjami zmuszono do szczepienia. Mają na to setki albo tysiące dowodów. Uważają również, że tzw. walka z wirusem tylko pomaga w rozprzestrzenianiu się wirusa i powoduje u zaszczepionych cięższy przebieg choroby niż u tych, którzy nie zastosowali się do restrykcji i nie zostali zaszczepieni.

 • Gość pisze:

  Iwan nie jesteś lekarzem ,więc milcz jak o czymś nie masz bladego pojęcia!!!!

  • Gość🤔 pisze:

   Ty też nie masz o tym bladego pojęcia… Znawca tvp się znalazł.

  • Gość pisze:

   Mózg ci wyprało, za dużo TVP. Już sam myśleć nie potrafisz. Może codziennie dawka przypominająca pomoże 🤔🤔

  • Gość pisze:

   Właśnie, Iwan, i do tego nie jesteś prawnikiem, więc nie musisz się stosować do prawa, bo przecież nie możesz się na tym znać, a nie ma obowiązku posiadania własnego prawnika. Nie jesteś także doktorem nauk humanistycznych, więc nie możesz pisać, ani mówić, bo się na tym nie znasz. Nie jesteś też doktorem nauk matematycznych, więc Twoje obliczenia NOPów są na 100% błędne… pewnie nawet nie wiesz co to 100% jeżeli nie jesteś doktorem. Na pewno też tego nie przeczytasz, bo pewnie nie umiesz z wyżej wymienionych powodów.

 • KB pisze:

  ivan won do rosji!

 • Gość pisze:

  Ivan jest nawiedzony. Chodzi do kosciola i uwierzyl w to co mowią księża: tzn. ,,nie szczepcie sie”.

  • Gośćmatka pisze:

   co za bzdury piszesz, w jakim kościele słyszałeś, żeby się nie szczepić, bo w mojej i wielu innych parafiach przed kościłem był zorganizowany w niedzielę punkt szczepień latem

  • Gość pisze:

   Bzdury piszesz, kocioly namawiaja do szczepien, maja z tego niezla kase.

 • Gość pisze:

  Pan Komarenko mowi prawde !

 • GośćBP pisze:

  Komarenko bredzi jak nawiedzony. Mimo, że jechał odwiedzić swą matkę zarażonej COVIDEM i widział jaka jest chora, dalej opowiada bzdury. Człowieku stuknij się w głowę, bo nie można słuchać twoich teorii spiskowych.

  • Gośćjp pisze:

   Moj syn tez mial COVID i niczym sie roznil sie od wczesniejszej choroby grypy . W 2011 moja kolezanka chorowala na grype i leczenie zakonczylo sie smiercia. W tych latach nikt nie slyszal o COVID

 • delfiny pisze:

  Brawo Iwan

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×