Szukaj

Poznaliśmy zwyciężczynię 5. edycji „Projektu Lady”. Widzowie dawno nie byli tak zgodni z mentorkami

Projekt Lady 5 - finał

Projekt Lady 5 - finał

Projekt Lady 5 - finał sezonu za nami. Która uczestniczka zyskała największe uznanie u mentorek Tatiany Mindewicz-Puacz, Ireny Kamińskiej-Radomskiej oraz Małgorzaty Rozenek i wygrała program?

Projekt Lady to polski program rozrywkowy typu reality show, który pierwszą edycję miał w 2016 roku na antenie TVN. Jest oparty na brytyjskim formacie Ladette to Lady. W programie bierze udział kilkanaście dziewcząt, które reprezentują raczej imprezowy styl życia. Uczestniczki trafiają do pałacu w Rozalinie, gdzie pod okiem ekspertów oraz mentorek Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej, uczone są dobrych manier. Uczestniczki wspiera i motywuje do działania Małgorzata Rozenek.

Hitowy program TVN Projekt Lady daje szanse młodym, pogubionym w życiu dziewczynom, na zdobycie ogłady i odpowiednich umiejętności, żeby lepiej funkcjonować w społeczeństwie. Ich historie, które powodują, że one czują, że ostatnią deską ratunku jest udział w show, są niejednokrotnie bardzo tragiczne. 23 listopada mogliśmy zobaczyć finał 5 edycji programu.

Projekt Lady 5: Dagmara, Samanta i Marcelina – któa wygrała show?

7 września na antenie TVN ruszył 5. sezon Projekt Lady. W XIX-wiecznym Pałacu w Rozalinie pojawiły się nowe uczennice, które chcą zostać prawdziwymi damami. Eksperymentalna szkoła ma pomóc im odmienić dotychczasowe życie. O lepsze zwycięstwo walczyły:

 • Oliwia Sadkowska
 • Matylda Jurkiewicz
 • Marcelina Herzyk
 • Dagmara Czerwińska
 • Monika Kukla
 • Julia Adamek
 • Julia Wijata
 • Małgorzata Gawęda
 • Samanta Rachuba
 • Natalia Niedobylska
 • Aleksandra Guzik
 • Zuzanna Elińska
 • Mariola Wałek

Finał 5. sezonu Projekt Lady odbył się w poniedziałek, 23 listopada 2020 roku.  Ostatni 12. odcinek programu wyemitowany został tradycyjnie o godzinie 22:30 na antenie TVN.

Do wielkiego finału awansowały trzy uczestniczki i powalczą o zwycięstwo: Dagmara, Samanta i Marcelina (o jej tragicznej historii pisaliśmy tutaj).

Podczas finału dziewczęta wspierali ich bliscy. Podczas uroczystej gali finałowe grono mentorskie wybrało zwyciężczynię.

Prowadząca Małgorzata Rozenek wystąpiła w długiej, żółtej sukni z błyszczącą podszewką widoczną w rozcięciach obszernych rękawów. Projekt Just Paul Prive idealnie leżał na Małgosi, podkreślając jej kobiece kształty. Krój kreacji dodawał jej wieczorowego charakteru. Gwiazda programu wyglądała zjawiskowo.

Decyzja mentorek nie była łatwa, ale ostatecznie zdecydowały, że 5. Projekt Lady wygrała Dagmara Czerwińska.

Projekt Lady 5. Kim jest Dagmara Czerwińska?

Dagmara Czerwińska to dziewczyna pełna energii, która nie ma pojęcia co robić ze swoim życiem. Ma w zwyczaju zaczynać milion rzeczy i żadnej nie kończy. Jest szczera do bólu, przez to często wpada w tarapaty. Wystarczyło jedno słowo, nieprzychylny komentarz dotyczący jej bliskich i już była gotowa do bójki. Jej celem było nauczyć się zachowywać się jak kobieta, a nie jak chłopczyca. Uwielbia imprezy i zawsze zostaje na nich do końca.

Zmiana, jaka dokonała się w niej podczas udziału w projekcie, została doceniona przez grono mentorskie. Dostrzegli to, że Dagmara czerpała z każdej lekcji, z każdego szkolenia. Pod zdjęciem zwyciężczyni nie brakuje gratulacji i zachwytów. Widzowie dawno nie byli tak zgodni z mentorkami.


Projekt Lady 5 - finał

Projekt Lady 5 - finał

Projekt Lady 5 - finał: Marcelina, Samanta i Dagmara

Projekt Lady 5 - finał: Marcelina, Samanta i Dagmara

Projekt Lady 5 - finał: Marcelina, Samanta i Dagmara

Projekt Lady 5 - finał: Marcelina, Samanta i Dagmara

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×