Szukaj

Małgorzata Rozenek jak z oscarowej gali na finale „Projektu Lady”. Tę kreację zapamiętamy na lata

Małgorzata Rozenek – Projekt Lady 5

Małgorzata Rozenek – Projekt Lady 5

Małgorzata Rozenek zachwyciła w zjawiskowej kreacji na finale programu TVN Projekt Lady. To już 5. edycja show, którego jest niewątpliwie największą gwiazdą. Jak wyglądała?

Małgorzata Rozenek ostatnie tygodnie ciężko pracowała na planie piątej odsłony Projekt Lady. Planowała wszystko całkiem inaczej, a zdjęcia powinny skończyć się jeszcze przed porodem gwiazdy, ale epidemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkim plany i prowadząca program TVN razem z rodziną przeniosła się do Rozalina, gdzie produkcja zrobiła wszystko, żeby mogła skupić się wyłącznie na pracy.

Cała rodzina towarzyszy mi na planie. To jest ogromna zasługa producentów i stacji. Bardzo dziękuję Golden Media i stacji TVN, że rozumieją tą zmieniającą się sytuację. Młoda mama karmiąca ma swoje wymagania. Zrobiono naprawdę wszystko, co się dało, żeby zrobić mi komfort na planie. Przenieśliśmy się do Rozalina całą rodziną. Rozalin jest pięknym pałacem, pięknym parkiem. Więc przenieśliśmy się na ten czas w takie bajkowe miejsce. Faktycznie mam jedną aktywność zawodową dziennie. Karmie Henia, więc ta aktywność nie może trwać dłużej niż 3 godziny. Dzięki temu udaje mi się łączyć tą pracę zawodową z wychowaniem małego Henia – powiedziała Małgosia w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Postępami na planie i stylizacjami z programu chwaliła się na Instagramie. Dzisiaj nastąpiło zwieńczenie kilkutygodniowego wysiłku, a Małgorzata oszołomiła kreacją na finale programu.

Jak wyglądała Małgorzata Rozenek na finale Projekt Lady?

W każdym z finałów Małgosia zachwycała kreacją, a jej fani z wypiekami na twarzy czekali, na to, jak się zaprezentuje ich idolka. Tym razem ponownie nie będą zawiedzeni, bo Rozenek zadała szyku w zjawiskowej kreacji. Zdecydowanie przyćmiła poprzednie.

Wystąpiła w długiej, żółtej sukni z błyszczącą podszewką widoczną w rozcięciach obszernych rękawów. Projekt Just Paul Prive idealnie leżał na Małgosi, podkreślając jej kobiece kształty. Krój kreacji dodawał jej wieczorowego charakteru. Gwiazda programu wyglądała jak z oscarowej gali. Fason sukni idealnie sprawdziłby się najbardziej uroczystych galach, szczególnie w połączeniu z urodą gwiazdy.


Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady

Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady

Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady

Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady

Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady

Małgorzata Rozenek - finał Projekt Lady

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×