Z OSTATNIEJ CHWILI: Finał „Projekt Lady 3” za nami! Kolejną damą została… To dopiero niespodzianka!

Kto wygrał Projekt Lady 3?

Kto wygrał Projekt Lady 3?

Kto wygrał Projekt Lady 3?

Przez kilka tygodni trzynaście niegrzecznych dziewcząt przeszło prawdziwą szkołę życia. Co jakiś czas z grupy odpadała ta, która najgorzej rokowała. W drodze eliminacji do finału Projektu Lady 3 dotarły trzy dziewczyny: Magdalena Lubasz, Sandra Rogaczewska i Agnieszka Koszelak. Główna nagroda trafiła do 24-letniej Magdy.

Przypomnijmy, że dziewczyny przez kilka tygodni przebywały w pałacu w Radziejowicach, gdzie mogły zmienić całe swoje życie. Zdobywały nie tylko kolejne umiejętności praktyczne, ale także świadomie zmieniały nastawienie do życia i próbowały poznać prawdziwe siebie. Często dotykały trudnych tematów, z którymi mierzenie się nie było łatwym zadaniem i wywoływało łzy.

Na szczęście przyszłe damy metamorfozę nie przechodziły samotnie, a przede wszystkim przy pomocy mentorek. Podobnie jak w poprzednich edycjach w tym zadaniu pomagały im Tatiana Mindewicz-Puacz, Irena Kamińska-Radomska oraz Małgorzata Rozenek-Majdan.

Tuż przed finałem Irena Kamińska-Radomska przyznała, że w życiu dziewczyn sporo się zmieniło:

Te panie dokonały wewnętrznej przemiany, a także zewnętrznej metamorfozy i nauczyły się etykiety – pochwaliła swoje podopieczne Irena Kamińska-Radomska.

Podczas finału dziewczyny zaprezentowały się w kreacjach, które stworzyli dla nich czołowi polscy projektanci. Sanrze Rogaczewskiej przydzielono Roberta Czerwika, Magdalenie Lubacz duet Paprocki&Brzozowski, zaś Agnieszce Koszelak Lidię Kalitę.

Czy zwyciężczyni trzeciej edycji Projektu Lady zasługuje na tytuł damy?

Przypomnijmy, że poprzednie edycje wygrały: Patrycja Wieja (1) i Roksana Gac (2).

Kim jest Magdalena Lubacz – zwyciężczyni Projekt Lady 3?

Magda Lubacz ma 24 lata i pochodzi z Mielca. Zanim przeszła przemianę, kochała wszystko co sztuczne i przesadzone. W jej codziennym życiu na porządku dziennym była sztuczna opalenizna, doczepiane rzęsy i przedłużane paznokcie. Wizerunek wzbogacała mocnym makijażem i wyzywającymi ubraniami. Uważała, że „bez doczepów jest nikim”. Lubiła dominować, dzięki czemu często przejmowała rolę lidera w grupie. To dobry słuchacz i doradca. Potrafiła także łagodzić konflikty, stając się często powiernikiem dziewczyn. Po bliższym poznaniu to czuła i wrażliwa dziewczyna.

Była uczestniczka „Projekt Lady” robi wszystko aby stać się perfekcyjną kopią Małgorzaty Rozenek!

Tatiana Mindewicz-Puacz po raz pierwszy tak szczerze o wczesnym macierzyństwie. „Byłam niedojrzała i naiwna”

Irena Kamińska-Radomska szaleje na wakacjach! Ma rozwiane włosy i zmysłowe ubranie! Istne przeciwieństwo wizerunku z „Projekt Lady”!


Projekt Lady 3 – finał

Projekt Lady 3 – finał

Finał Projekt Lady 3

Finał Projekt Lady 3

Finał Projekt Lady 3

Finał Projekt Lady 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×