Premiera „Listów do M. 4” już dziś. Przypominamy jak wyglądały premiery trzech poprzednich części. Nowa powtórzy ich sukces?

Listy do M.

Listy do M.

Listy do M. 4 już dziś na Player.pl. W tym roku premiera kultowego filmu odbywa się w szczególny sposób. Przypominamy, jak wyglądały pierwsze pokazy trzech poprzednich części produkcji.

Polacy zakochali się w Listach do M.. Pierwsze trzy filmy przyciągnęły do kin blisko 9 milionów widzów. Przed nami kolejna, czwarta już część serii. Losy głównych bohaterów ponownie splotą się w Wigilię Bożego Narodzenia. Nie zabraknie też nowych postaci, które nieźle namieszają.

Film opowiada historie kilkunastu bohaterów, których losy przeplatają się w oczekiwaniu na 24 grudnia w mroźnej Warszawie. Najmłodsi aktorzy przez ten czas dorośli na oczach widzów i bardzo się zmienili, co pokazujemy tutaj.

Chociaż fani produkcji z niecierpliwością czekają na premierę kolejnej części, Super Express już jakiś czas temu podawał, że zostanie ona przełożona:

Nowa data premiery najprawdopodobniej zostanie ustalona na datę przed świętami w 2021 roku. Prawdopodobnie powodem decyzji jest pandemia koronawirusa. Ściślej reżim sanitarny sprzedaży 25% biletów na salę, który nie pozwoli osiągnąć oczekiwanych wyników frekwencji.

Kiedy i gdzie premiera Listów do M. 4?

W 2020 roku na ekrany kin tuż przed świętami miała trafić czwarta część kultowego już filmu. Już w lutym Tomasz Karolak, który wciela się w jednego z bohaterów, w rozmowie z Jastrząb Post komentował, że aktorzy już pracują w pocie czoła, żeby zadowolić fanów.

Ja się bardzo cieszę z tego powodu, że reżyserem jest Patryk Yoka, który jest odpowiedzialny za sukces Rodzinki.pl, a więc fachura jeśli chodzi o komedię. Z wątków dochodzących – Magdalena Boczarska, oczywiście znani, kochani Piotrek Adamczyk, Agnieszka Dygant, Kasia Bujakiewicz. Z przyjemnością robimy tę czwartą część i mamy nadzieję, że ona zbliży się emocjami i tempem do pierwszej części, więc może być tutaj klamra.

Niestety tak się nie stało, ale są dobre wieści dla fanów filmu. Premiera jest już zaplanowana. Odbędzie się już 1 lutego tylko na Player.pl.

Listy do M. 4 wyreżyserował Patrick Yoka. Scenariuszem napisali Marcin Baczyński i Mariusz Kuczyński, którzy pracowali razem przy trzech poprzednich częściach. W filmie wystąpili: Piotr Adamczyk, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Rafał Zawierucha, Cezary Pazura, Vanessa Aleksander, Janusz Chabior, Magdalena Boczarska, Eryk Lubos, Anna Smołowik, Mateusz Winek i Weronika Wachowska.

Ile widzów obejrzało Listy do M.? 

Pierwsza część Listów do M. pojawiła się w kinach 10 listopada 2011 roku. Na dzień 1 lutego 2012 miał 2 500 545 widzów, oraz ponad 49 mln zł. na koncie. Film pod względem przychodów ze sprzedaży w Polsce w tym samym roku również zajął 1 miejsce, wyprzedzając m.in. 1920 Bitwa warszawska, Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, Harry Potter i Insygnia Śmierci – część II oraz Och, Karol 2. Łącznie obejrzało go 2 560 734 widzów.

Listy do M. 2 pojawiły się w 2015 roku. Wyreżyserował je Macieja Dejczera. Film był kontynuacją filmu Mitji Okorna i pojawili się ci sami bohaterowie. Komedię z Maciejem Stuhrem, Romą Gąsiorowską i Tomaszem Karolakiem w tylko w jeden weekend obejrzało 586 610 widzów. Drugą część filmu łącznie obejrzało 2 960 806 osób.

Listy do M. 3. zadebiutowały 23 listopada 2017 roku, pobiły rekord poprzednich części. Tylko po weekendzie premierowym produkcję tę zobaczyło blisko 800 000 widzów. Komedia w reżyserii Tomasza Koneckiego przekroczyła magiczny próg miliona widzów w zaledwie 7 dni, a łącznie losy lubianych bohaterów poznało 3 009 971 osób.

Ponownie zobaczyliśmy lubianych bohaterów, granych przez Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka, a do obsady dołączyli Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska.

W naszej galerii zdjęcia z premier. Koniecznie zajrzyjcie, jak wyglądały gwiazdy.


Tomasz Karolak - Listy do M.

Tomasz Karolak - Listy do M.

Agnieszka Dygant - Listy do M.

Agnieszka Dygant - Listy do M.

Marta Żmuda Trzebiatowska - Listy do M.

Marta Żmuda Trzebiatowska - Listy do M.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×