Dzieci z „Listów do M.” niesamowicie wyrosły. Jak dziś wyglądają? Niektórych nie idzie rozpoznać

Listy do M. - jak wyglądają najmłodsi bohaterowie?

Listy do M. - jak wyglądają najmłodsi bohaterowie?

Julia Wróblewska, Jakub Jankiewicz, Mateusz Winek... Jak aktualnie wyglądają najmłodsi bohaterowie wszystkich części filmu Listy do M.? Niektórzy przeszli spektakularną metamorfozę. Sprawdźcie sami.

Listy do M., to kultowy film, który emitowany jest w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Opowiada historie kilkunastu bohaterów, których losy przeplatają się w mroźnej Warszawie, 24 grudnia. Chociaż trudno w to uwierzyć, od emisji pierwszej części minęło osiem, a od drugiej cztery lata. Jak przez ten czas zmienili się najmłodsi bohaterowie? Większość z nich przeszła spektakularne metamorfozy.

Jak obecnie wygląda Julia Wróblewska, Tosia z „Listy do M.”?

Julia Wróblewska, w Listach do M., wcielała się w rolę Tosi. Chociaż miała wówczas 13 lat, nie był to jej pierwszy kontakt z kamerą. Na szklanym ekranie jako ośmiolatka. Zagrała postać Michaliny, w filmie Tylko mnie kochaj. 

Julia Wróblewska przed kamerami zadebiutowała jako mała dziewczynka

Julia Wróblewska przed kamerami zadebiutowała jako mała dziewczynka. Jak zmieniła się od czasu filmu „Listy do M.”?

Obecnie Julia ma 21 lat i spory dorobek artystyczny. Pojawiła się m.in. w filmie Och, Karol 2, a także krótkometrażowej produkcji Vocuus, gdzie zagrała u boku Macieja Stuhra.

Na swoim koncie ma także występy w serialach, jak Magda M., Rodzina zastępcza, Determinator oraz Naznaczony. Od 2007 wciela się w postać Zosi w serialu M jak miłość. Była uczestniczką programów rozrywkowych: Celebrity Splash!, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami i Agent – Gwiazdy.

Wróblewska dorastała na oczach widzów i z uroczej dziewczynki stała się śliczną kobietą, która nie tylko rozwija się aktorsko, ale co jakiś czas pojawia się na ściankach, zachwycając dobrze dobranymi stylizacjami. Na dodatek jest aktywna w sieci, a jej posty obserwuje ponad 500 tysięcy fanów.

View this post on Instagram

Już niedługo gwiazdka! ♥️✨

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

Jak obecnie wygląda Jakub Jankiewicz, Kostek z „Listy do M.”?

Jakub Jankiewicz, w filmie wcielał się w postać Kostka Koniecznego, syna Mikołaja. Był to jego debiut na szklanym ekranie, wcześniej występował jedynie w serialach, takich jak m.in. Prosto w serce, czy M jak miłośćW 2011 roku, kiedy film miał 8 lat. Był uroczym chłopcem, który skradł serca widzów.

Jakub Jankiewicz -

Jakub Jankiewicz – „Listy do M.”. Jak wyglądał?

Przez lata ani trochę nie stracił uroku. Wyrósł na przystojnego nastolatka, czego dowodem mogą być zdjęcia, które obecnie udostępnia w social mediach. Pokazuje na nim nie tylko kulisy prywatności, ale także idealnie wysportowane ciało.

Jankiewicz nie porzucił aktorstwa, wręcz przeciwnie nadal bierze udział w nowych projektach. Wystąpił m.in. w filmie The Children, który jest wyprodukowany przez Warner Bros dla BBC. Film zostanie wkrótce wyemitowany, o czym poinformował niedawno w swoich social mediach.

W końcu odpowiadając na pytania co robie w Belfaście ????Powoli kończą się zdjęcia, więc chciałbym bardzo podziękować…

Opublikowany przez Jakub Jankiewicz Poniedziałek, 27 maja 2019

Jak obecnie wygląda Mateusz Winek, Kazik z „Listów do M.2”?

Mateusz Winek wystąpił w drugiej części Listów do M. Wcielił się w rolę Kazika, syna Betty i Meli. Kiedy po raz pierwszy pojawił się na szklanym ekranie, miał 8 lat, a rola, którą odgrywał, rozczuliła widzów. Docenili nie tylko grę aktorską chłopca, ale także jego odwagę. Tej z pewnością nie brakowało mu w momencie, w którym wraz z Tomaszem Karolakiem, wzięli udział w świątecznym wydaniu programu Milionerzy. 

Mateusz Winek z Tomaszem Karolakiem w

Mateusz Winek z Tomaszem Karolakiem w „Milionerach”

W kolejnych latach wystąpił m.in. w serialu Nie rób scen. Oprócz działalności filmowej,chłopak  jest aktywny w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, na którym chwali się nie tylko swoimi prywatnymi sprawami, ale także nowymi projektami, jakimi są z pewnością kontrakty reklamowe.

Jak wygląda Jan Cięciara, Kuba z „Listów do M.2”?

Jan Cięciara wystąpił w drugiej części Listów do M, gdzie wcielił się w rolę Kuby. Był wówczas nastolatkiem, którego pokochało tysiące nastolatek w całym kraju. To jednak jego niejedyna rola. Kilka lat wcześniej wystąpił w serialu Przepis na życie, a później dołączył do ekipy serialu Rojst. 

Jan Cięciara w serialu Rojst. Wcześniej wystąpił w drugiej części filmu Listy do M.

Jan Cięciara w serialu Rojst. Wcześniej wystąpił w drugiej części filmu Listy do M.

Od momentu, w którym zadebiutował na szklanym ekranie minęły cztery lata, a Jan wyrósł i bardzo wyprzystojniał. Prowadzi konto na Instagramie, na którym sukcesywnie przybywa mu nowych obserwujących.

Zobacz: Listy do M. to już przeżytek! Właśnie ruszyły prace nad nowym świątecznym hitem. Znamy szczegóły!


Jak Cięciara Listy do M 2
Jakub Jankiewicz -

Jakub Jankiewicz - "Listy do M.". Jak wyglądał?

Jakub Jankiewicz pokazuje cialo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×