Żona Michała Wiśniewskiego zaliczyła debiut w programie telewizyjnym. Tylko patrzeć jak wyrośnie na wielką gwiazdę

Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska

Żona Michała Wiśniewskiego, Pola Wiśniewska, zaliczyła debiut w programie telewizyjnym, o czym dumny mąż poinformował w sieci. Pokazał zdjęcie z planu, które oczarowało internautów.

Michał Wiśniewski pięć razy stawał na ślubnym kobiercu. Po raz ostatni na początku 2020 roku, gdy zalegalizował związek z Polą, którą poznał przez internet. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, zakochani urządzili kameralną uroczystość, w której wzięli udział jedynie ich najbliżsi.

Chociaż początkowo żona lidera Ich Troje trzymała się z daleka od show-biznesu, coraz pewniej wychodzi z cienia męża. Dowodem może być fakt, że kilka miesięcy temu wzięła udział w branżowej imprezie, na której zadała szyku w dobrze dobranej, ciemnej stylizacji. Obiektywy fotoreporterów były skierowane tylko na nią (zdjęcia zobaczysz tutaj).

Pola Wiśniewska: debiut w telewizji. W jakim programie wystąpiła?

Niedawno Pola wystąpiła przed kamerami. Pojawia się w teledysku nowej piosenki Michała WiśniewskiegoZatańcz ze mną. Ujęcia powstawały przez kilka tygodni – od sierpnia do września 2021 roku w różnych zakątkach Polski. Małżonkowie nie szczędzą sobie romantycznych gestów, w tym czułych spojrzeń oraz przytuleń:

Mamy z żoną taki zwyczaj, że wieczorami sobie tańczymy. Robimy to dlatego, żeby pielęgnować nasze uczucia względem siebie. Stąd też powstał ten kawałek – komentował w trakcie zdjęć Michał Wiśniewski.

Okazuje się, że przez teledysk Pola Wiśniewska zadebiutuje w telewizji. U boku męża pojawi się w programie Co za tydzień, którego gospodarzem jest Olivier Janiak. Małżonkowie zabiorą widzów na plan. Przedstawią kulisy kręcenia klipu, o czym lider Ich Troje poinformował na swoim Instagramie. Zdradził, że na ten temat zrobiono krótki reportaż:

Już niedługo reportaż z planu teledysku „Zatańcz Ze Mną”.  W programie @olivierjaniak @co_za_tydzien_tvn. Zachęcamy do obejrzenia!

Internauci w komentarzach podkreślają, że odliczają dni do premiery:

  • Czekam z ogromną niecierpliwością. I na pewno będę oglądać.
  • Brawo, super pomysł.
  • Wspaniale.

Chociaż piosenkarz nie zdradził, kiedy on i Pola Wiśniewska pojawią się razem w telewizji, można przypuszczać, że będzie to miało miejsce w najbliższą niedzielę. Planujecie oglądać?


Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w telewizji

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w telewizji

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w teledysku

Komentarze