Szukaj

Skromny pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Joanna Kurowska nie weźmie udziału. Nie tylko ona

Dariusz Gnatowski pogrzeb

Dariusz Gnatowski pogrzeb

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Pierwsze szczegóły obiegły media. Zapowiada się bardzo smutne pożegnanie uwielbianego przez widzów i gwiazdy serialowego Arnolda Boczka ze Świata według Kiepskich.

We wtorkowe popołudnie media obiegła wiadomość o śmierci Dariusza Gnatowskiego. Aktor trafił do szpitala z zapaleniem płuc i ciężką niewydolnością oddechową. Pomimo usilnych prób lekarzy nie udało się go uratować.

Aktor trafił dziś do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować — komentował doktor Mikos.

Dziennikarzom RMF FM udało się ustalić, że Gnatowski był zarażony koronawirusem. Gwiazda serialu Świat według Kiepskich zmagała się ze sporą nadwagą i cukrzycą typu 2. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła całą Polską. W sieci cały czas pojawiają się kolejne wpisy, pod którymi fani składają kondolencje i wspominają aktora.

Niestety ostatnie chwile jego życia były dramatyczną walką. O wszystkim, co się działo, opowiedział dziennikowi Super Express dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie.

Trafił do nas w bardzo ciężkim stanie, właściwie kilka godzin po przyjęciu do szpitala zmarł. To była bardzo trudna, bardzo żmudna akcja reanimacyjna, ogromny wysiłek lekarzy i pielęgniarek, którym bardzo dziękuję, bo włożyli mnóstwo serca, mnóstwo energii, by uratować Darka Gnatowskiego, niestety nie skończyło się to optymistycznie i Darka żegnamy – mówi Marcin Mikos.

Chociaż serialowego Boczka opłakuje cała Polska, to w ostatniej drodze będzie mu towarzyszyć jedynie najbliższa rodzina.

Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego

Jak na razie nie są znane żadne szczegóły dotyczące pogrzebu Dariusza Gnatowskiego. Ze względu na panującą pandemię jego pożegnanie będzie bardzo skromne. Kraków aktualnie znajduje się w czerwonej strefie. Oznacza to, że w pochówku nie będzie mogło uczestniczyć wiele osób.

Jak donosi dziennik Super Express, w ostatniej drodze Dariuszowi będzie towarzyszyć jego żona Anna i córka Julia. Przyjaciele aktora bardzo ubolewają nad tym, że nie będą mogli go pożegnać.

Z powodu obostrzeń nie będę mogła uczestniczyć w pogrzebie. Jest mi przykro, że nie będę mogła pożegnać swojego przyjaciela – mówi w rozmowie z „Super Expressem” Joanna Kurowska.

W wyniku wprowadzonych obostrzeń w strefie czerwonej zakazane jest gromadzenie się ludzi w ilości większej niż 10 osób, oraz zabroniona jest konsolacja, czyli poczęstunek po pogrzebie. Ze względu na sytuację panującą w kraju pogrzeb Dariusza Gnatowskiego będzie bardzo skromnym wydarzeniem.


Dariusz Gnatowski i Julia Gnatowska

Dariusz Gnatowski i Julia Gnatowska

Dariusz Gnatowski i Julia Gnatowska

Dariusz Gnatowski i Julia Gnatowska

Dariusz Gnatowski

Dariusz Gnatowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×