Szukaj

Piotr Machalica nie zdążył spełnić ostatniej obietnicy danej żonie. Za ich związek trzymała kciuki nawet Edyta Olszówka

Piotr Machalica

Piotr Machalica

Piotr Machalica i jego żona Aleksandra tuż po zakończeniu pandemii chcieli się wybrać w podróż poślubną. Dokąd? Tygodnik podaje szczegóły. 

Piotr Machalica zmarł w połowie grudnia. Pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę, w tym żonę, Aleksandrę. Para pobrała się we wrześniu. O tym, że łączyło ich silne uczucie, raczej nie można mieć nawet cienia wątpliwości. Aktor w jednym z wywiadów, którego udzielił kilka miesięcy temu, mówił, że ceremonia, podczas której zalegalizował związek, była bajkowa:

Uroczystość odbyła się w Częstochowie, bo moja ukochana żona stamtąd pochodzi. Było bajkowo i jestem bardzo szczęśliwy. Takie przypieczętowanie miłości było dla nas ważne — komentował Piotr Machalica w rozmowie z Faktem.

Piotr Machalica i Aleksandra Machalica: gdzie planowali podróż poślubną?

Machalica, gdy zaczął się spotykać z Aleksandrą, trzymał tę relację w tajemnicy. Podobnie jak sam ślub, o którym poinformowano dopiero po fakcie. Zarówno obsługa przyjęcia, jak i urzędnicy oraz zaproszeni goście, zostali poproszeni o zachowanie dyskrecji. Osoba z otoczenia małżonków w rozmowie z Super Expressem zdradziła szczegóły:

Chociaż Piotr i Ola nie ukrywali nigdy swojego związku, postanowili, że dzień ich ślubu będzie tylko dla nich. […] Państwo młodzi listę gości weselnych podali dopiero wieczorem w przeddzień przyjęcia, żeby można było odpowiednio rozłożyć wizytówki.

Tylko dla nich miała być też podróż poślubna, w którą jak donosi Na żywo, nowożeńcy chcieli się wybrać tuż po zakończeniu pandemii koronawirusa:

Z nową poślubioną żoną planowali wyruszyć w podróż poślubną na Karaiby, ale zdecydowali się ją odłożyć do czasu, gdy skończy się pandemia. Niestety los chciał inaczej — czytamy w tygodniku.

Podobno za małżeństwo Piotra mocno trzymała kciuki jego poprzednia partnerka, Edyta Olszówka. Chociaż para rozstała się już dawno, aktorka traktowała byłego partnera jak przyjaciela:

Poza tym była świadoma jego poważnych problemów z sercem, które siedem lat temu znalazło swój finał na sali operacyjnej. Edyta, jak twierdzą jej znajomi, podjęła świadomie decyzję, by trzymać się od niego z daleka. Przyjaciele aktorki twierdzą, że był to gest wielkiej serdeczności i klasy z jej strony, bo jeśli obydwoje otrzymywali jakąś propozycję, oddawała pole Piotrowi, którego jako artystę bardzo ceniła — podaje Na żywo.

Wspomnijmy, że Piotr Machalica i Edyta Olszówka byli parą przez 10 lat.


Piotr Machalica Imieniny Jana Kochanowskiego 2020

Piotr Machalica Imieniny Jana Kochanowskiego 2020

Piotr Machalica - Wielki Test o Polskim Filmie 2015

Piotr Machalica - Wielki Test o Polskim Filmie 2015

Piotr Machalica - premiera płyty Katarzyny Żak

Piotr Machalica - premiera płyty Katarzyny Żak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×