Szukaj

Tłum gwiazd na ślubie Piotra Machalicy z młodszą o 21 lat partnerką. Joanna Liszowska w mini kusiła nogami

Piotr Machalica

Piotr Machalica

Piotr Machalica wziął ślub ze swoją młodszą o 21 lat ukochaną Aleksandrą. Nie zabrakło znanych gości, a uroczystość miała miejsce w Częstochowie.

Piotr Machalica przez wiele lat tworzył związek z Edytą Olszówką. Ich relacja jednak nie przetrwała, a o powodach rozstania powiedział w wywiadzie dla Faktu.

Gdyby tak o nas nie gadali, być może byśmy byli do teraz razem. Niestety, to była ogromna presja społeczeństwa. Te plotki, które się na nasz temat pojawiały, jednak skutecznie to wszystko zabijały. Nikt, kto tego nie doświadczył, nie jest w stanie sobie wyobrazić, jak to psuje krew.

Zapewnił jednak, że rozstali się w przyjaźni, a kiedy się spotykają, co nie jest częste, chętnie ze sobą rozmawiają. Po tej relacji popularny aktor zakochał się w młodszej od siebie o 21 lat Aleksandrze. Właśnie media obiegły informacje, że 19 września powiedzieli sobie sakramentalne tak w Częstochowie.

Ślub trzymał w ścisłej tajemnicy do samego końca.

Piotr Machalica wziął ślub

O ślubie Piotra Machalicy i Aleksandry poinformował SE. Para pobrała się w sobotnie popołudnie w Częstochowie. Przyjęcie odbyło się w restauracji Astoria, będącej częścią hotelu Sonex, którego właścicielką jest świeżo poślubiona żona aktora.

Impreza była utrzymana w ścisłej tajemnicy, a zaproszeni goście oraz obsługa przyjęcia i urzędnicy zobowiązani byli, by dochować sekretu. Lokalu pilnowali ochroniarze.

Chociaż Piotr i Ola nie ukrywali nigdy swojego związku, postanowili, że dzień ich ślubu będzie tylko dla nich. Wszyscy goście, urzędnicy oraz obsługa wesela byli poproszeni o zachowanie dyskrecji. A państwo młodzi listę gości weselnych podali dopiero wieczorem w przeddzień przyjęcia, żeby można było odpowiednio rozłożyć wizytówki – zdradziła SE osoba z otoczenia pary.

Panna młoda wybrała dwuczęściową kreację w kolorze złamanej bieli. Elegancką tunikę pokryta tiulem z cyrkoniami uzupełniały świetnie skrojone spodnie. Aktor postawił na garnitur w subtelną, bardzo modną kratę. Uroczystość miała charakter cywilny, ponieważ oboje mają za sobą rozwody.

Do Częstochowy przyjechało wielu znanych gości z Warszawy, m.in: Katarzyna i Cezary Żakowie, Artur i Paulina Żmijewscy, Joanna Liszowska w zmysłowej mini, Tomasz Dedek z żoną i wielu innych, a na przyjęciu bawiło się około 100 gości. Zdjęcia zamieścił Super Express.

Kim jest żona Piotra Machalicy?

Aleksandra, to bizneswoman, prowadzi w Częstochowie hotel Sonex oraz dwie restauracje, w tym należącą do hotelu Astorię, w której odbył się ślub i wesele. Machalicę poznała ponad siedem lat temu. Pełnił wówczas funkcję dyrektora artystycznego Teatru im. Mickiewicza w Częstochowie.

Kobieta, podobnie jak Piotr, ma za sobą rozwód. Jej mężem był jeden ze znanych częstochowskich siatkarzy. Rozeszli się jednak, ale podobno pozostali w dobrych relacjach. Aleksandra z tego małżeństwa ma dwie dorosłe już córki.


Piotr Machalica Imieniny Jana Kochanowskiego 2020

Piotr Machalica Imieniny Jana Kochanowskiego 2020

Edyta Olszówka i Piotr Machalica kiedy się rozstali?

Edyta Olszówka i Piotr Machalica kiedy się rozstali?

Piotr Machalica, „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Piotr Machalica, „Czworo do poprawki” - premiera w Teatrze Imka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×