Szukaj

Paweł Królikowski nie żyje. Gwiazdy i fani żegnają aktora. Instagram tonie we łzach

Tomasz Kammel, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ibisz… Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego. Aktor zmarł w czwartkowy poranek. Miał 58 lat.
Paweł Królikowski nie żyje. Gwiazdy żegnają aktora

Paweł Królikowski nie żyje. Gwiazdy żegnają aktora

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor tuż przed Świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala, o czym oficjalnie poinformowała jego rodzina. By w pełni powrócić do sił, zaczął rezygnować ze służbowych obowiązków — wycofał się z roli jurora w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ogłosił także, że nie będzie dłużej prezesem Związku Artystów Scen Polskich.

Chociaż fani i sympatycy aktora mieli nadzieję, że Paweł Królikowski pokona chorobę i wróci do pracy, w czwartkowe południe media obiegły smutne wiadomości. Paweł Królikowski nie żyje, o czym poinformował Super Express. Według informacji, do których udało się dotrzeć tabloidowi, zmarł 27 lutego nad ranem w jednym z warszawskich szpitali. Informację potwierdził ZASP.

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że dziś w godzinach porannych zmarł Paweł Królikowski. Aktor teatralny i filmowy, Prezes…

Opublikowany przez Związek Artystów Scen Polskich Czwartek, 27 lutego 2020

Paweł Królikowski nie żyje. Gwiazdy żegnają aktora i przyjaciela

Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego wywołało poruszenie w social mediach. Wybitnego aktora, wspaniałego przyjaciela, męża, ojca, a od niedawna też dziadka pożegnało mnóstwo gwiazd. Wielu artystów wspomina szczególne momenty ze swojego życia, w których obecny był Królikowski.

Swoje wspominkowe wpisy opublikowali między innymi Katarzyna Zielińska, Krzysztof Ibisz, Antek Smykiewicz, Tomasz Kammel, Anna Popek, Anna Oberc, Malgorzata Domagalik, Kabaret Paranienormalni, Anna Mucha, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Cichopek, Barbara Kurdej-Szatan, Kuba Wojewódzki, Paweł Domagała, Maciej Dowbor.

Paweł, swoim talentem, dobrocią, życzliwością i ciężką pracą uczyniłeś nasz świat lepszym miejscem. Ale Twoim dziełem jest także wspaniała, kochająca się i pełna twórczej pasji RODZINA. Jestem z Nią myślami i modlitwą. A Ty, Pawle nigdy nie znikniesz z naszego życia. Do zobaczenia, Przyjacielu – napisał Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz - Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Krzysztof Ibisz — Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Żegnaj Pawle. Zabrakło dzisiaj na zawsze Twojego uśmiechu. To bardzo smutny czas. Dziękuję za wspólne chwile.
R.I.P. – napisała Katarzyna Zielińska.

Katarzyna Zielińska - Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Katarzyna Zielińska – Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

…byłeś gościem w naszym programie „Paranienormalni Show”, kilkanaście razy spotykaliśmy się, czy to przypadkiem, czy to zawodowo w różnych czasami niespodziewanych miejscach i zawsze po tych spotkaniach mieliśmy niedosyt… Żegnaj Pawle…

Kabaret Paranienormalni - Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Kabaret Paranienormalni – Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego


Anna Oberc - Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Anna Oberc - Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Katarzyna Zielińska - Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Katarzyna Zielińska - Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Krzysztof Ibisz - Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Krzysztof Ibisz - Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×