Szukaj

Antek Królikowski pożegnał ojca. Jego wpis rozrywa serce na milion kawałków

Antek Królikowski potwierdza informacje o śmierci

Antek Królikowski potwierdza informacje o śmierci

Paweł Królikowski nie żyje. Antek Królikowski pożegnał ojca poruszającym wpisem na Instagramie.

27 lutego nad ranem zmarł Paweł Królikowski. Odeszła legenda szklanego ekranu – aktor, który przez ponad cztery dekady działalności zawodowej stworzył mnóstwo niezapomnianych ról. W ostatnich latach dał się poznać także jako juror w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Śmierć Pawła Królikowskiego wstrząsnęła tysiącami fanów jego twórczości. Wiele gwiazd pożegnało aktora poruszającymi wpisami. Teraz głos zabrał jego najstarszy syn – Antek Królikowski.

Paweł Królikowski nie żyje. Antek Królikowski żegna ojca

Antek Królikowski opublikował na Instagramie poruszający wpis, którym pożegnał zmarłego ojca. 32-latek potwierdził, że Paweł Królikowski nie żyje.

Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia Tato

W komentarzach swoje wsparcie Antkowi okazało wielu internautów i przyjaciół z branży.

  • Antek, trzymaj się – Izabela Janachowska.
  • Pusto i smutno. Nie ma słów – Anna Mucha.
  • O nie…. całuje Was mocno i przytulam – Borys Szyc.
  • Bardzo mi przykro Antek – Misheel Jargalsaikhan.

Anek wspierał ojca w trudnym czasie. 10 stycznia, gdy media obiegła wiadomość o pogarszającym się stanie zdrowia Królikowskiego, aktor zamieścił krótki wpis, do którego dołączył ich wspólne zdjęcia.

#tato – napisał.

Kilka dni temu w rozmowie z naszą reporterką poprosił o trzymanie za ojca kciuków. Zdobył się wówczas na poruszające słowa:

Ja jestem dumny z niego. Teraz ma problemy ze zdrowiem, natomiast trzymam kciuki za ojca i wierzę, że on za mnie też. Proszę wysyłać dużo pozytywnych myśli w jego kierunku, to się na pewno przyda.

Paweł Królikowski 32 lata był mężem aktorki Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Aktor osierocił pięcioro dzieci: 31-letniego Antka, 28-letniego Jana, 21-letnią Julię, 19-letnią Marcelinę i 13-letniego Ksawerego. Zmarł w wieku 58 lat.


Antoni Królikowski z rodzicami

Antoni Królikowski z rodzicami

Antoni Królikowski z Pawłem Królikowskim

Antoni Królikowski z Pawłem Królikowskim

Antek i Paweł Królikowscy

Antek i Paweł Królikowscy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×