Mocne! Smaszcz publicznie o PROBLEMACH u Cichopek i Kurzajewskiego. „Mówił, że kończy ten związek”. Nie szczędziła nieprzyjemnych szczegółow

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski (fot. KAPIF)

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski (fot. KAPIF)

Paulina Smaszcz nie ustaje w kolejnych doniesieniach dotyczących Macieja Kurzajewskiego. Teraz ujawniła kulisy jego związku z Kasią Cichopek. Były mąż nie będzie zachwycony jak to przeczyta. Kasi też się oberwało.  

Paulina Smaszcz ostatnio jest na językach fanów i tabloidów. Była żona Macieja Kurzajewskiego nie przestaje udzielać wywiadów i wypowiadać się w social mediach na temat dziennikarza i jego nowej partnerki. Nie poskąpiła mu przykrych komentarzy w momencie, gdy związał się Kasią Cichopek. To właśnie ona ujawniła ich uczucie a po serii kąśliwych komentarzy prezenterzy Pytania na śniadanie przestali ukrywać, że łączy ich coś więcej niż wspólna praca.

To, że związek Kasi i Macieja stał się jawny dla wszystkich, nie wystarczyło. Paulina zaczęła wyciągać kolejne przykre wydarzenia na światło dzienne, a prezenter śniadaniówki jest pod ciągłym atakiem. Miarka przebrała się, gdy była żona odwiedziła jego schorowaną mamę. Wówczas Kurzajewski przyznał, że zgłosił sprawę na policję.

Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły – zdradził Maciej w rozmowie z Super Expressem.

Paulina jednak zdaje się nie być przejęta prawnymi krokami, jakie podjął jej było mąż, by zakończyć serię skandali. Teraz ujawniła szczegóły jego związku z Kasią Cichopek.

Paulina Smaszcz o związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Paulina zdecydowała się na kolejne odważne wyznania. Ujawniła między innymi wszelkie szczegóły dotyczące rozwodu z Kurzajewskim. Natomiast w wywiadzie dla serwisu Plotek posunęła się o krok dalej. Zdradziła między innymi, że Kurzajewski chciał zakończyć relację z Kasią w obawie przed zbyt dużym zainteresowaniem mediów.

Mój były mąż okłamał swoich synów. Okłamał naszych przyjaciół i rodzinę, twierdząc, że z panią Katarzyną się nie spotyka. Że kończy ten związek, ponieważ jest to związek, który będzie szeroko komentowany, a pani Katarzyna wszystko pokazuje w social mediach i reklamuje wiele produktów – zdradziła.

Ujawniła także, że były mąż prosił synów i rodzinę o czas na to, aby rozstać się z nową partnerką polubownie, ponieważ przez pracę miało to być dla niego trudne. Momentem zapalnym dla Pauliny miał być wspólny wyjazd zakochanych do Izraela.

Maciek przekazał naszej rodzinie, że musi mieć czas na zakończenie tego związku, bo razem pracują. Musi mieć czas, żeby się z tego wycofać, bo to nie jest ta osoba. Prosił nas wszystkich, moich synów, moją rodzinę, żeby mu dać na to czas. Po czym wyjeżdża, okłamuje wszystkich, nikomu nic nie mówi – dodała.

Po raz kolejny także wspomniała o synach. Według niej dziennikarz zaczął dziwnie się zachowywać w stosunku do Franciszka i Juliana, a nawet pozbawił ich obecnych pieniędzy.

Powiedział, że nigdy nie będzie krzywdy moich dzieci, a potem zaczęły się sytuacje, które już opisałam. Nagle moi synowie nie mogą przychodzić, muszą się zapowiadać. Nagle znikają ich zdjęcia, nagle są jakieś problemy z pieniędzmi, które mają obiecane i które mają dostać. Obiecał, że nie stanie im się krzywda.

Twierdzi nawet, że prowadzący Pytanie na śniadanie „zgubił się w kłamstwach”.

Ja bardzo ciężko pracuję od 16. roku życia. Nie mieliśmy z Maćkiem nic. Dorobiliśmy się swoją własną pracą, bo nikt nam niczego nie dał. Gdy zaczęły się problemy, Maciek po prostu zagubił się w kłamstwach.

Paulina uważa, że Maciej Kurzajewski przywłaszczył sobie jej pieniądze, które wspólnie zarobili.

Zostawił mnie w chorobie, pomagały mi moje przyjaciółki. Przywłaszczył sobie nasze wspólnie zarobione pieniądze. Pani Katarzyna pojawiła się na tapecie u Pana Maćka od „Czaru par”. Ja w ogóle nie znam Pani Katarzyny. Dla mnie, czy to jest Bożena, Krystyna, Władzia, Ania, czy Kasia – ja nie znam.

Była żona Macieja Kurzajewskiego zdecydowanie nie ma zamiaru mu odpuścić i nie daje za wygraną. Pozostaje czekać, jak Maciej zareaguje na kolejną porcję przykrych oskarżeń.

Poniżej wywiad z Kasią i Marcinem na temat ich relacji:


Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski

Cichopek Kasia, Kurzajewski Maciej

Cichopek Kasia, Kurzajewski Maciej

Komentarze

 • Gość🤣 pisze:

  Ja bym nie mogła być sędzia w sądzie NIGDYYYYY

 • Gość pisze:

  Pani Paulino please 🤣🤣🤣

 • Gość LOL pisze:

  No bo tak bo każdy by chciał zerwać z cichopka XD xd

  • Gość pisze:

   On juz zaluje tylko jak to zrobic zeby zerwac wkopal sie i teraz musi sie meczyc.Mial rodzine chyba lepiej pracowac na wlasne dzieci i rodzine anizeli utrzymywac. I tutaj kropka

 • Gość 👉 pisze:

  Skąd redaktorka wie czy kurzajewski będzie zachwycony jak przeczyta czy nie

 • Gość pisze:

  Zenada zenada i jeszcze raz zenada…. ok, zalozmy ze yl/jest taki jak ona opisuje- no to jakmi ona jest zrytym beretem, ze byla z taka wydmuszka jak on? to swiadczy nie o nim, ale o niej! tylko i wylacznie…jesli facet mnie bije i zdradza, a ja zostaje i sie na to godze…no to ja jestem stuknieta i mam to na co zasluguje…. ona miala to na co zaslugiwala…tyle tragiczna obrzydliwa psychopatko…

  • Gość pisze:

   Za takie obraźliwe słowa można mieć problemy, artykuł z kodeksu cywilnego.

  • Gość pisze:

   Przez lata małżeństwa żyła cicho i w cieniu męża aż tu nagle ciach!!!! Ma powód by zaistnieć. Słabe i bez klasy👎

  • Gość pisze:

   Do gość 13.04…pani wszystkich straszy kk a sama szerzy nienawiść, ubliżać,konfabuluje itd.itp….w internecie nic nie ginie!podziwiam p.Macieja i p.Katarzyne!to pani zachowanie jeszcze bardziej scali ich miłość !!!

  • Gość pisze:

   Do 13.40…pani już niech nie straszy kk!!!bo to pani za nękanie i obrażenie wszystkich co mają inne zdanie o pani mądrości …nic w necie nie ginie…

  • Gość pisze:

   👍👍👍👍

  • Gość pisze:

   Dokładnie

 • Sxzyc pisze:

  Myślę ,że pani Smaszcz wykorzystuje swoje poczucie humoru do bycia coraz medialna ale w kilku sprawach mmma rację

  • Gość pisze:

   Ona jest chora,zobaczcie tylko jej mimikę twarzy

  • AnnaMaria pisze:

   Bo ile czasu można być oszukiwaną. I tak się dziwię że tyle czasu wytrzymała. Pamiętam wywiad, jak opowiadali o sowim umarłym synku. Fajna rodzina. Boże jakie to wszystko ulotne. Wszędzie kłamstwo, obłuda.

 • Gość pisze:

  No i co z tego ?

 • GośćMonika pisze:

  brawo p.Paulino, trzeba pokazać, kto tu Pinokio. Trzymam kciuki za panią, bo wiem, że pani zna prawde.

  • Gośćmaja pisze:

   💞🔥🍀

  • Gość pisze:

   Najwyższy czas już zakończyć.Brawo Paulina.

  • Gość pisze:

   Pani Paulina traktuje ex jak swoją własność i bardzo toksycznie, jakby straciła jednego puzelka w swojej życiowej ukladance i szaleje.

  • Gość pisze:

   A z glowa ett wszystko w porzadku ?

  • Gość pisze:

   Obłęd i wielkościowe jazdy tez ma ta cała Kubicka. Dlatego pewnie wyjechała. Znowu oszukuje ludzi na suplementach. Po analizie farmaceutycznej Danilko wprowadziła jakby nigdy nic nowy- z grzybami. Kolejny nie przebadany Dalej przekręca ludzi na pieniądze.

  • Gość pisze:

   Brawo… Za co… Pani Smaszcz powinna sie leczyc… Co chwila wymyślą cis nowego, najpierw, że są od dawna razem, potem, że chciał ja zostawić, to są rodzinne sprawy, a ona to wywleka na świat… Żal mi jej

  • Smaszczuniebierzewpaszczu pisze:

   Uciekł bidak od zwichrowanej emocjonalnie kobiety a ta dostala nowego ataku

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×