Rozjuszona Paulina Smaszcz komentuje wspólny wywiad Cichopek i Kurzajewskiego. Do tablicy wywołała Marcina Hakiela! Jak zareagował?

Paulina Smaszcz Cichopek Hakiel

Paulina Smaszcz Cichopek Hakiel

Paulina Smaszcz cały czas trzyma rękę na pulsie w sprawie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Teraz skomentowała ich wspólny wywiad. Wspomniała nawet o Marcinie Hakielu. Co on na to?

Paulina Smaszcz nie odpuszcza Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu. Była żona dziennikarza jako pierwsza ujawniła, że prezenterzy śniadaniówki się ze sobą spotykają. Chociaż już wcześniej pojawiały się doniesienia o tym, że łączy ich coś więcej – zgodnie milczeli na ten temat. Dopiero po kąśliwych komentarzach Pauliny zdecydowali się oni oficjalnie potwierdzić swoje uczucia.

To jednak nie wystarczyło, by w ich życiu zapanował spokój. Paulina nieustannie komentuje każde posunięcie pary i uderza w związek prezenterów Pytania na śniadanie. Kasia i Maciej przez jakiś czas po ujawnieniu relacji nie afiszowali się z uczuciem. Dopiero od niedawna na przekór medialnej aferze ze Smaszcz, nie kryją wielkiej miłości.

Pojawili się razem między innymi na 70-leciu TVP, a tam udzielili pierwszych wywiadów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Maciej wspomniał o tym, że swoją obecną partnerkę pamięta jeszcze z czasów, gdy zaczynała grać w serialu M jak Miłość. Co o niej pomyślał?

Boże, myślałem sobie, jaka piękna dziewczyna – powiedział przed naszą kamerą.

Paulina Smaszcz komentuje pierwszy wywiad Cichopek i Kurzajewskiego

Kasia i Maciej nawet na chwilę nie mogą odetchnąć, a Pauliny nie powstrzymuje również to, że dziennikarz jakiś czas temu jedno ze zdarzeń zgłosił na policję. Teraz była żona Kurzajewskiego opisała, co myśli o pierwszym wspólnym wywiadzie zakochanych, w którym prezenter zachwycał się swoją partnerką.

Ich wywiad w trakcie gali to była żenada. Tak, powiedział, że zachwycał się nią, gdy miała 18 lat. Szkoda, że wtedy był ze mną w związku i mieliśmy pierwszego syna. On już się w tych kłamstwach gubi. On nawet synów okłamał, jakie ma wykształcenie. Dopiero synowie mi powiedzieli, że tata całe życie im mówił, że skończył prawo. Jakie prawo? On nawet nie zaczął tego prawa – powiedziała w rozmowie z Party.

W kolejnych słowach Smaszcz przywołała nawet Marcina Hakiela i to jak wyglądają jego relacje z Kasią po rozwodzie. Twierdzi, że ona też po rozstaniu dogadywała się z Maciejem. Dodała nawet, że jej były mąż chce „wszystkich oszukać i okraść”.

Jako para już tak kłamią, że osiągnęli szczyt. Ja rozumiem, że pani Katarzyna dogadała się z panem Marcinem Hakielem. I bardzo dobrze. Zobaczymy, jak będzie dalej. My na początku też się super dogadywaliśmy. Wybaczyłam, ale nie zapomniałam. A teraz mój były mąż próbuje nas wszystkich oszukać i okraść – dodała.

Zdaje się, że Paulina jest coraz bardziej rozjuszona związkiem Kasi i Macieja i ani myśli im odpuścić. Zakochani jednak zachowują zimną krew i konsekwentnie nie wdają się w dyskusje. Tak samo jest w przypadku Marcina Hakiela. Były mąż Kasi Cichopek układa sobie życie na nowo i trzyma się z dala od całego zamieszania.


Open Day marki Wonders Shoes

Smaszcz-Kurzajewska Paulina2018-11-20

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP

Marcin Hakiel nowy look

Marcin Hakiel nowy look

Komentarze

 • GośćKrynia pisze:

  Już się niedobrze robi na sam widok tej Pauliny, a tą petardę powinna sobie w dupę wsadzić byłby spokój

 • Oooochhh pisze:

  Powiedzieli ostatnio w wywiadzie że w ich branży wiek teraz nie ma żadnego znaczenia nomale może by dodali że wynika z nich że wygląd też nie

 • Gość Ewa pisze:

  Co ta była żona chce osiągnąc tak się zachowując sama o sobie wydaje opinie coś chyba w głowie tej Pani nie zatrybiło .Były maż ma prawo układać swoje życie jak mu się podoba i z kim chce.Mój wniosek jest taki miał rację że zakończył związek z Pauliną bo wyobrażam sobie jak byli w związku co ona musiała wyprawiać.Pani Kasiu i Macieju życzę wam powodzenia w nowym związku a byłej żonie jak najszybciej zgłosić się do lekarza psychiatry o pomoc.

  • Gość H&M pisze:

   W 100 procentach się zgadzam.

  • Gość pisze:

   Coś tam się musiało wydarzyć. Smaszcz jest rozżalona A oszukana przez męża (nawet bylego) kobieta może posunąć się do różnych rzeczy.

  • Gość pisze:

   24 listopada 2022 o 14:33
   Doprawdy? Jakieś konkrety..? – poza tym, że cokolwiek Kurzajewski od trzech lat robi, czy nie robi, to nie Smaszcz sprawa. Jest wolnym człowiekiem i nie musi się byłej żonie spowiadać ze swoich decyzji. Synowie żyją za granicą, starszy ma żonę, dziecko, mlodszy się tam uczy, ich relacje też są poza matką. Koniec. Kropka.

 • Gość pisze:

  Kurzajewski powinien zgłosić sprawę do prokuratury o zakaz zbliżania i wypowiedzi na jego temat i jego bliskich.
  Smaszcz nie przestanie, to psychopatka, więc milczenie nic nie pomoże, ona to traktuje jak przyzwolenie i coraz bardziej się nakręca bo czuje się bezkarna. Nie wiadomo do czego może się jeszcze posunąć.

 • Gośćdziunia pisze:

  KOBIETO OGARNIJ SIĘ BO ROBISZ Z SIEBIE POSMIEWISKO

 • Zatroskany pisze:

  W TVN mentorką tej pani wypowiadała się na temat toksycznych ludzi. I niestety miała zdanie na ten temat jak my szarzy ludzie .

 • Gość pisze:

  Tobie się nic nie należy,, odeszłaś od męża trzy lata temu. Jesteś dla Macieja obcą osobą. Weź się do roboty, zamiast wypisywać farmazony,w które już nikt nie wierzy…

  • Gość pisze:

   Wierzą ci co lubią prawdę, a nie sztuczność i podłość.

  • Gośćkrijk pisze:

   Co ty pieprzysz ?, jaka obca kobieta jest Pani Paulina.
   Przed Bogiem ,są nadal Mężem i żoną.
   Co Bóg złączył, niech Nikt nie waży się rozłączać, bo Biada Jemu.
   Tak powiedział Pan w 10 przykazaniach Bożych i czy tego chcesz czy nie ,. Każdego to obowiązuje.

 • Gość Julcia pisze:

  Katarzyna i on wyglądają tylko jak 2 🦖🦕 dino

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×