Śniadaniówka to dla niej za mało. Paulina Krupińska ma chrapkę na coś więcej. TVN jest na to gotowy?

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska marzy o własnym programie telewizyjnym. W jednym z wywiadów zdradziła, jaki format byłby dla niej idealny.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pobrali się w 2018 roku. Dopiero po fakcie poinformowali o tym swoich fanów – w mediach społecznościowych pokazali zdjęcia z uroczystości. Małżonkowie od kilku lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Wspólnie wychowują dwoje dzieci: Antoninę i Jędrzeja.

Paulina od zawsze wiedziała, że chce zostać mamą. Właśnie dlatego odrzuca propozycje wzięcia udziału w rozbieranych sesjach zdjęciowych:

 Nie chcę, żeby w przyszłości moje dziecko mnie „wygooglowało” i zobaczyło takie zdjęcia.

Paulina Krupińska chciałaby poprowadzić nowy program. Jaki?

Krupińska realizuje się jako mama, ale także spełnia się zawodowo. W zeszłym roku dołączyła do obsady Dzień Dobry TVNW rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że nie ubiegała się o pracę w śniadaniówce. Nie wiedziała, że jest w ogóle brana pod uwagę przez producentów porannego pasma. O jej losach zdecydowała jedna z wizyt w Dzień Dobry TVN, gdy oczarowała zarówno widzów, jak i producentów:

Produkcja gdzieś zobaczyła, jak byłam gościem programu i wyprodukowali o mnie materiał. Podobno to się bardzo dobrze obejrzało i ktoś z produkcji pomyślał, czy nie zaprosić mnie na rozmowy, na zdjęcia próbne i tak też się stało.

Paulina Krupińska chciałaby poprowadzić autorski program. Marzy o tym, by być gospodynią talk-show, w którym brałyby udział dzieci:

Marzę o prowadzeniu programu z dziećmi, takiego talk-show – cytuje wypowiedź gwiazdy Rewia.

Tygodnik Rewia donosi, że to właśnie praca jest powodem, przez który prowadząca Dzień Dobry TVN na razie nie chce się wyprowadzić z Warszawy do Kościeliska. Uważa, że na podjęcie takich kroków ma jeszcze czas:

Planujemy się kiedyś przeprowadzić do domu w Kościelisku, ale dopiero, jak dzieci podrosną i będą miały iść do szkoły.

Paulina Krupińska i jej bliscy spędzają jednak w górach sporo czasu. Dowodem są urocze posty, które co jakiś czas pojawiają się w mediach społecznościowych.  Tak jak to, w którym gwiazda na zdjęciu pozuje z dziećmi.


Paulina Krupińska z dziećmi

Paulina Krupińska z dziećmi

Paulina Krupińska z dziećmi

Paulina Krupińska z dziećmi

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×