Paulina Krupińska pochwaliła się zabawą z dziećmi. Pierwszy raz pokazała twarze Antosi i Jędrzeja. Cukiereczki!

Paulina Krupińska z dziećmi

Paulina Krupińska z dziećmi

Paulina Krupińska pochwaliła się zdjęciami, na których możemy zobaczyć, jak spędza czas poza pracą. Towarzyszą jej oczywiście ukochane dzieci. Pierwszy raz widzimy ich twarze z profilu.

Paulina Krupińska od zeszłego roku doskonale sprawdza się w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Gwiazda wiosną dołączyła do obsady śniadaniówki, a jej partnerem na ekranie został Damian Michałowski. Była modelka i Miss Polonia razem z redakcyjnym kolegą zadebiutowała na ekranie 5 marca 2020. Od tamtej pory regularnie wita widzów szerokim i pięknym uśmiechem. Przez ten czas zaskarbiła sobie grono wiernych fanów, a niektórzy z nich tylko dla niej o poranku włączają swoje odbiorniki. Gwiazda ostatnio w duecie z Marcinem Prokopem zaprezentowała też widzom nową ramówkę stacji.

Gospodyni śniadaniówki oprócz telewizyjnej kariery wiedzie także bardzo udane życie rodzinne. Gwiazda od 2014 roku jest związana z liderem Zakopower – Sebastianem Karpielem-Bułecką. Zakochani pobrali się po kilku latach znajomości, z dala od blasku fleszy. Dopiero po ceremonii pochwalili się pięknymi ślubnymi zdjęciami. Tego dnia wystąpili w tradycyjnych góralskich strojach. Małżonkowie wspólnie wychowują dwoje dzieci.

Paulina Krupińska pokazała twarze dzieci

Paulina bardzo prężnie prowadzi także swoje konto na Instagramie. Prezenterka zgromadziła już całkiem sporą grupę fanów, która chętnie śledzi to, co u niej słychać. Gwiazda chętnie pokazuje kulisy pracy i zdradza, jak wygląda praca na planie śniadaniówki za kulisami. Na jej profilu nie brakuje też kadrów, na których możemy podglądać, jak wygląda jej życie prywatne i rodzinne.

Paulina i Sebastian razem wychowują córkę i syna. Antonina skończyła już 5 lat, a Jędrzej to uroczy trzylatek. Od roku rodzina dzieli swoje życie pomiędzy Podhale, gdzie mieszka na co dzień, a Warszawę, gdzie zarówno prowadząca śniadaniówkę, jak i jej mąż mają sporo zawodowych zobowiązań. Każdą wolną chwilę szczęśliwa mama spędza ze swoimi pociechami.

Właśnie na jej profilu pojawił się kolejny kadr, na którym możemy podziwiać jej urocze dzieci. Gwiazda pochwaliła się, jak spędza czas z maluchami. Nie brakuje wspólnej zabawy i przytulania:

Kochani, najlepsze relacje z dzieckiem buduje się poprzez zabawę.

Pod postem niemal natychmiast znalazła się spora grupa komentatorów, którzy nie szczędzili komplementów pod adresem Pauliny i jej dzieci. Takie rodzinne kadry zawsze wywołują spore poruszenie wśród internautów.

Paulina po raz pierwszy tak odważnie pokazała także twarze swoich pociech. Trzeba przyznać, że maluchy odziedziczyły po swoich rodzicach idealny pakiet genów.


Paulina Krupińska z dziećmi

Paulina Krupińska z dziećmi

Paulina Krupińska - syn Jędrzej

Paulina Krupińska - syn Jędrzej

Paulina Krupińska z dziećmi

Paulina Krupińska z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×