Krupińska wspomina rozmowę z Woźniak-Starak w trudnym dla niej czasie. Zdradziła, jak dostała pracę w TVN

Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak

Paulina Krupińska, Agnieszka Woźniak-Starak

Jak Paulina Krupińska dostała pracę w Dzień Dobry TVN? Miss Polonia odsłania kulisy współpracy ze stacją i wspomina rozmowę z Agnieszką Woźniak-Starak. Wszystko miało miejsce, zanim dostała ofertę ze śniadaniówki.

Paulina Krupińska wiosną 2020 trafiła do obsady Dzień Dobry TVN. Miss Polonia została gospodynią porannego pasma w duecie z dziennikarem radiowym Damianem Michałowskim. Jej urok osobisty, błyskotliwość i umiejętność prowadzenia dyskusji na każdy temat docenili widzowie.

Obecność Pauliny w obsadzie śniadaniówki na początku wywołała wiele skrajnych emocji. Internauci zastanawiali się, czy miss poradzi sobie z dziennikarskim wyzwaniem. Dotychczas Dzień Dobry TVN prowadzili dziennikarze z bogatym doświadczeniem. Kinga Rusin miała na swoim koncie kilka projektów w TVP, podobnie jak Magda Mołek. Nawet Marcin Prokop, który z wykształcenia jest bankowcem, przed przejściem do TVN-u pracował jako gospodarz Pytania na śniadanie, a wcześniej redaktor Machiny.

Praca przed kamerą w programie na żywo nie przerosła Krupińskiej. Z każdym kolejnym wydaniem śniadaniówki radziła sobie coraz lepiej. A jak to się stało, że w ogóle do niej trafiła?

Jak Paulina Krupińska dostała pracę w Dzień Dobry TVN?

Reporterka Jastrząb Post zapytała Paulinę na wiosennej ramówce TVN-u o kulisy współpracy ze stacją. Okazuje się, że Miss Polonia nawet nie wiedziała, że jest brana pod uwagę przez producentów pasma. O jej losach zadecydowała jedna z wizyt w śniadaniówce. Jako gość Krupińska oczarowała widzów i decydujących o doborze obsady:

Produkcja gdzieś zobaczyła, jak byłam gościem programu i wyprodukowali o mnie materiał. Podobno to się bardzo dobrze obejrzało i ktoś z produkcji pomyślał, czy nie zaprosić mnie na rozmowy, na zdjęcia próbne i tak też się stało.

Paulina zdradziła nam, że to ona namawiała Agnieszkę Woźniak-Starak do powrotu do pracy w telewizji po dłuższym urlopie spowodowanym rodzinną tragedią. Żona Sebastiana Karpiela-Bułecki podpowiadała dziennikarce, by zdecydowała się na propozycję poprowadzenia Dzień Dobry TVN:

Ale faktycznie miałyśmy kiedyś rozmowę z Agnieszką jak byłyśmy na nartach. Powiedziałam jej, że fajnie jakby wróciła już do pracy i fajnie jakby to było Dzień Dobry TVN. Ona powiedziała, że nie jest jeszcze na to gotowa. Więc ta propozycja do mnie przyszła szybciej. I zaraz potem jak ja dostałam pracę, to Agnieszka też zasiliła grono naszego programu.

Cała rozmowa poniżej.


Mateusz Banasiuk, Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Magdalena Boczarska i Agnieszka Woźniak-Starak – Sylwester 2018

Mateusz Banasiuk, Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-Bułecka, Magdalena Boczarska i Agnieszka Woźniak-Starak – Sylwester 2018

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska prowadzącą Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Bożena L. pisze:

  Pani Paulina Krupińska i Pan Damian Michałowski, to najlepsza para prowadzących telewizję śniadaniową w TVN. Bez sztuczności i spęcia. Pani Małgorzata Ohme za dużo brzydko się śmieje i nieraz nie łapie yematu, Pan Filip Chajzer jest spięty, Panie Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak były dobre w innych programach. Tutaj są słabe, Pani Agnieszka mówi z zaciśniętymi zębami. Pani Dorota Welman i Pan Marcin Prokop są nudni. Od wielu lat tacy sami. Przewidywalni i nie wnoszący nic nowego, Sami stworzyli o sobie legendę, że są najlepsi. Ale my tak nie uważamy, Naszedł czas oddać pałeczkę dziennikarska pięknym i młodym. Tak Wy kiedyś zastąpiliście w TVP starszych, prezenterów, dziennikarzy, Taka jest kolej rzeczy. Czas płynie. Niestety. Trzeba godnie pogodzić się z upływem czasu i ustąpić miejsce młodym,

 • Gość pisze:

  Aga i Paulina to fajne dziewczyny. Dobrze, że nie wzięli Rozenek

 • Gość pisze:

  Mimo wyjątkowej urody Pani Paulina jest sympatyczna i naturalna, taka dziewczyna z sąsiedztwa, razem z Panem Damianem świetnie prowadzą dzień dobry TVN z humorem i z dużą kulturą

 • Gość pisze:

  Pani Paulina i pan Damian tworzą wspaniała parę, natomiast Pani Agnieszka nie ma niestety głosu radiowego czy telewizyjnego i słaba dykcje

 • Llllll pisze:

  Tefałenowskie rozgwiazdy

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×