Gwiazda Superstacji z własnym kanałem na YouTube! Tak szczerze o show-biznesie jeszcze nie było! [WIDEO]

Paula Rodak YouTube

Paula Rodak – kanał na YouTube o gwiazdach

Paula Rodak to prezenterka i dziennikarka show-biznesowa Superstacji. Z mediami związana jest od studiów. Zaczynała od dziennikarstwa interwencyjnego w rodzinnym Krakowie, by później odnaleźć się w tematyce związanej z kulturą, muzyką i światem mediów.

9 maja ruszył autorski program Pauli na YouTube – „Dramaty ze ścianki”, w którym łączy merytoryczne treści show-biznesowe z typowo youtuberską formą przekazu:

W swoich filmach pokażę, jakimi prawami rządzi się showbiznes, z przymrużeniem oka obnażając triki gwiazd na dobry wygląd, budowę własnej marki czy jej ocieplanie po wizerunkowej wpadce, których – jak wiemy – w tym świecie nie brakuje – tak mówi o swoim projekcie Paula.

Pierwszy filmik opowiada o wpadkach, które mogą przytrafić się celebrytom podczas imprez branżowych. W odcinku gościnnie wystąpiła Sylwia Nowak – aktorka, wokalistka i również youtuberka. W kolejnych wydaniach zobaczymy między innymi: sposoby na ocieplanie wizerunku w show-biznesie czy typy zachowań gwiazd w polskich mediach.

Serdecznie polecamy.

https://jastrzabpost.pl/paparazzi/agnieszka-ludwisiak-wypior-trenuje-z-corkami-po-porodzie-zdjecia_508559.html

Dziennikarka Superstacji, prowadząca Na tapecie - Paula Rodak

Dziennikarka Superstacji, prowadząca Na tapecie – Paula Rodak

Paula Rodak dziennikarka

Paula Rodak dziennikarka


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×