Tego jeszcze nie było. Gwiazda Hollywood zabrała głos w sprawie Meghan. Kiedyś byli bardzo blisko

Patrick J. Adams o relacji z Meghan Markle

Patrick J. Adams o relacji z Meghan Markle

Patrick J. Adams postanowił wypowiedzieć się na temat nagonki na Meghan Markle, jaka od kilku dni nasiliła się ze względu na zbliżający się wywiad żony Harry'ego z Oprah Winfery. Padły mocne słowa.

Meghan Markle i Harry po wielu miesiącach milczenia po odejściu z rodziny królewskiej zaczęli udzielać wywiadów.

Najpierw książę był gościem Jamesa Cordena, a później pojawiła się w mediach zapowiedź wywiadu, jakiego małżonkowie udzielili Oprah Winfrey. Fani bardzo czekali na to, by po raz pierwszy zobaczyć ciężarną Meghan, ale to to, co powie, wzbudza największe zainteresowanie i niemało kontrowersji. Wnuk królowej Elżbiety II i jego żona zdecydowali się ujawnić wiele intymnych szczegółów swojego życia w Wielkiej Brytanii, a Markle nie przebierała w słowach, mówiąc o tym, co spotkało ją ze strony Windsorów.

Ukazało się już kilka zwiastunów oczekiwanego z wielką niecierpliwością niemal na całym globie wywiadu. Telewizja CBS, na której antenie pojawi się rozmowa już 7 marca, cały czas stopniuje napięcie i podsyca ciekawość widzów. Zaczęła się także nakręcać spirala niepochlebnych komentarzy, które w głównej mierze uderzają w Meghan. W jej obronie stanęła już jej przyjaciółka, a teraz wypowiedział się także Patrick J. Adams, z którym zagrała w serialu W garniturach.

Patrick J. Adams wypowiedział się na temat Meghan Markle

Gwiazda W garniturach Patrick J. Adams w piątek, na dwa dni przed wzbudzającym emocje wywiadem Oprah Winfrey z Meghan Markle  wypowiedział się na Twitterze na temat utrwalanych przez Pałac kłamstw na temat Sussexów:

Meghan Markle i ja spędziliśmy wiele lat, pracując razem nad W garniturach. Od samego początku była entuzjastycznym, życzliwym, chętnym do współpracy, ofiarnym, radosnym i wspierającym członkiem naszej telewizyjnej rodziny. Pozostała tą osobą i koleżanką w miarę narastania sławy, prestiżu i władzy – napisał.

Potem nie szczędził koleżance komplementów:

Zawsze była potężną kobietą z głębokim poczuciem moralności i etyką pracy i nigdy nie bała się mówić głośno, żeby bronić siebie i bliskich. Podobnie jak reszta świata, przez ostatnie kilka lat obserwowałem ją ze zdumieniem.

Podziwia ją za to, że miała odwagę dla miłości całkowicie zmienić swoje życie:

Zakochała się, przeprowadziła się do nowego kraju, stała się powszechnie znana na całym świecie i rozpoczęła trudną pracę, próbując znaleźć swoje miejsce w rodzinnej dynamice, którą w najlepszym razie można określić jako skomplikowaną, a w najgorszym, pozornie archaiczną i toksyczną.

Odniósł się także do wszystkich przykrości, jakie musiała znosić Meghan:

Zrobiło mi się niedobrze, gdy przeczytałem niekończące się rasistowskie, oszczercze i zachęcające do klikania tytuły, wrzucane przez wszelkiego rodzaju media w Wielkiej Brytanii i na świecie, ale wiedziałem też, że Meghan jest silniejsza, niż ludzie zdają sobie sprawę lub rozumieją, i będą żałowali, że jej nie docenili.

Miał nadzieję, że nagonka na jego przyjaciółkę skończy się, kiedy powitała na świecie Archiego:

A potem powitali Archiego. I na każdej przyzwoitej planecie byłby to czas, aby przestać ostrzyć noże i pozwolić tym ludziom cieszyć się magicznymi miesiącami. Ale my nie mieszkamy na tej planecie, a zamiast tego polowanie trwało – kontynuował.

Następnie uderzył w rodzinę królewską i reakcje na doniesienia, według których Meghan miała zastraszać współpracowników:

To żenujące, że Rodzina Królewska obróciła się przeciwko niej – najnowszego członka familii – i promuje i wzmacnia oskarżenia o„ zastraszanie ”wobec kobiety, która sama została zmuszona do ucieczki z Wielkiej Brytanii, aby chronić swoją rodzinę i własne zdrowie psychiczne.

Na koniec podsumował swoje wywody mocnymi słowami:

I ten najnowszy rozdział, który jest oszałamiającym przykład tego, jak bezwstydną instytucją stała się rodzina królewska, która przecenia swoje znaczenie, nie jest już tak wiarygodna i najwyraźniej już całkowicie pozbyła się przyzwoitości. Znajdźcie kogoś innego, kogo będziecie upominać, ganić i dręczyć. Moja przyjaciółka Meghan jest poza waszą ligą – podsumował.

Mało kto spodziewał się tak długiego wywodu ze strony Patricka J. Adamsa. Jednak z pewnością dobre słowo jest obecnie dla Meghan na wagę złota.


Patrick J. Adams i Meghan Markle

Patrick J. Adams i Meghan Markle

Patrick J. Adams i Meghan Markle

Patrick J. Adams i Meghan Markle

Troian Bellisario i Patrick J. Adams na ślubie Meghan Markle

Troian Bellisario i Patrick J. Adams na ślubie Meghan Markle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×