Bończyk stara się uporać ze stratą swojego przyjaciela, który zmarł dwa lata temu w wieku 67 lat. O swoim przywiązaniu do Wodeckiego Bończyk opowiedziała w jednym z wywiadów. Podczas rozmowy padły poruszające słowa:
W sobotę Olga wystąpiła podczas opolskich Premier ze swoją nową piosenką pt. Więcej niż kochanek. Na oczach milionów widzów zaśpiewała:
Olga konkursu nie wygrała, ale wywołała poruszenie wśród tysięcy osób obecnych podczas festiwalu, a także milionów przed telewizorami. Serwis Pomponik twierdzi, że utwór jest hołdem dla Zbigniewa, a tekst piosenki opisuje ich wspólną relację sprzed lat.
Ciekawe co na to sama artystka…