Opole 2019: Olga Bończyk zdobiła się na niesamowicie intymne wyznanie. Potwierdziła romans ze Zbigniewem Wodeckim?

Olga Bończyk piosenka dla Wodeckiego

Olga Bończyk piosenka dla Wodeckiego

Olga Bończyk wystąpiła podczas Festiwalu Opole 2019. Artystka zaśpiewała swoją najnowszą piosenkę. Wykonanie to wzbudziło niemałe emocje.

Olga Bończyk była bardzo silnie związana ze Zbigniewem Wodeckim. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że z muzykiem łączyła ją zażyła relacja, przez co kolorowa prasa niemal natychmiast zaczęła sugerować, że artyści mieli gorący romans. Chociaż żadna ze stron nigdy nie odniosło się do spekulacji, wiadomo że Bończyk i Wodecki mogli na siebie liczyć w trudnych chwilach. Muzycy nie tylko występowali na jednej scenie, ale także podróżowali po świecie razem celebrując życie.

Bończyk stara się uporać ze stratą swojego przyjaciela, który zmarł dwa lata temu w wieku 67 lat. O swoim przywiązaniu do Wodeckiego Bończyk opowiedziała w jednym z wywiadów. Podczas rozmowy padły poruszające słowa:

Bardzo dużo mieliśmy wspólnych, artystycznych planów na przyszłość. To wszystko już się nie zdarzy, ale zawsze w sercu będę miała jego rozpalone oczy i gdzieś tam wierzę, że Zbyszek trzyma za mnie kciuki – podkreślała w jednym z wywiadów.

W sobotę Olga wystąpiła podczas opolskich Premier ze swoją nową piosenką pt. Więcej niż kochanek. Na oczach milionów widzów zaśpiewała:

Jeśli chcesz zobaczyć jak zmywam nocą z siebie twarzmusisz być Więcej niż kochanek
jeśli posmakować chcesz soli z morza moich łez
musisz być Więcej niż kochanek

nie odwrócę biegu lat
żeby ze mną ruszyć w świat
musisz być Więcej niż kochanek
musisz siłę w sobie mieć by przeszłości bagaż mieć
musisz być Więcej niż kochanek

lepiej odejdź
łatwiej skryć
pod osłona nocy wstyd

Czytaj więcej na https://www.pomponik.pl/plotki/news-olga-bonczyk-zszokowala-w-opolu-oddala-hold-wodeckiemu-piose,nId,3047492#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Olga konkursu nie wygrała, ale wywołała poruszenie wśród tysięcy osób obecnych podczas festiwalu, a także milionów przed telewizorami. Serwis Pomponik twierdzi, że utwór jest hołdem dla Zbigniewa, a tekst piosenki opisuje ich wspólną relację sprzed lat.

Ciekawe co na to sama artystka…

 

Zobacz: 51-letnia Olga Bończyk pręży się w seksownym bikini na boskiej plaży w Miami! Wiedzieliście, że ona ma takie piękne ciało?

Zobacz: Olga Bończyk nie wypełni prośby rodziny Zbigniewa Wodeckiego?! Artystka ma własny plan na pielęgnowanie pamięci po zmarłym artyście!

Zobacz: Olga Bończyk przerywa milczenie! Wyjawiła co łączyło ją ze Zbigniewem Wodeckim! Wciąż czuje jego obecność!

 


Olga Bończyk - 56. Festiwal w Opolu

Olga Bończyk - 56. Festiwal w Opolu

Olga Bończyk zadedykowała piosenkę Zbigniewowi Wodeckiemu

Olga Bończyk zadedykowała piosenkę Zbigniewowi Wodeckiemu

Olga Bończyk piosenka dla Wodeckiego

Olga Bończyk piosenka dla Wodeckiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×