Szukaj

Taylor Swift przyleci do Polski! Znamy oficjalną datę!

Taylor Swift przyjeżdża do Polski. Okazuje się wystąpi na Openerze w Gdyni. Podała tę informacje, zanim organizatorzy zdążyli podać oficjalny komunikat.
Taylor Swift Open'er 2020

Taylor Swift Open'er 2020

Taylor Swift ma na swoim koncie 10 nagród Grammy, 16 AMAs i 25 Billboards. Artystka jeszcze przed 30. uplasowała się w czołówce najlepiej zarabiających gwiazd w Stanach Zjednoczonych, a jej wszystkie sześć płyt pokryły się w USA przynajmniej trzykrotną platyną. W Polsce największy sukces odniósł krążek 1989 z 2014 roku, który uzyskał status podwójnie platynowej płyty. Teraz gwiazda wystąpi na gdyńskim Opener Festival!

Zobacz: “Forbes” opublikował ranking najlepiej zarabiających gwiazd! Nie obyło się bez zaskoczeń

Open’er 2020: Taylor Swift wystąpi w Gdyni

Taylor Swift wystąpi 3 lipca 2020 roku w Gdyni podczas Open’er Festival. Informacja ta trafiła do mediów, zanim pojawił się oficjalny komunikat organizatorów. Sama Taylor Swift zdradziła tę niespodziankę, publikując na swoim profilu trasę koncertową na nadchodzący rok.

Zobacz: Taylor Swift oczarowała kreacją na gali „Time”! Nie miała sobie równych! 

Taylor Swift na Opener Festival – komunikat organizatorów

Organizatorzy Open’era już zareagowali na te doniesienia. Na fanpage’u wydarzenia pojawiła się bowiem już oficjalna informacja, że Taylor Swift zagra 3 lipca 2020 roku w Gdyni.

Taylor Swift na Open’erze! Absolutna ikona ostatniej dekady i jedna z najbardziej wpływowych współczesnych artystek na świecie wystąpi w Gdyni! Pierwsza headlinerka festiwalu pojawi się na Orange Main Stage w piątek, 3 lipca! – czytamy we facebookowym wpisie.

Opublikowany przez Open'er Festival Wtorek, 17 września 2019

Taylor Swift na Openerze – entuzjastyczne reakcje fanów

Piosenkarka ma liczne grono fanów w Polsce, stąd też bardzo entuzjastyczna reakcja na jej pojawienie się na Opener Festival w Gdyni.

  • AAAAAAA, Taylor!
  • Petarrrdaaa!
  • Wow! Super! – piszą entuzjastycznie nastawieni internauci.

Organiarzy Open’era podają, że już teraz można kupować bilety i karnety na festiwal. Lista innych artystów, którzy wystąpią na wydarzeniu nadal pozostaje tajemnicą.

Zobacz: Taylor Swift nie pojawiła się na Grammy 2019! Brylowała z ukochanym na innej wielkiej imprezie!


Taylor Swift – MTV VMA 2019, kreacja: Versace

Taylor Swift – MTV VMA 2019, kreacja: Versace

Taylor Swift

Taylor Swift

Taylor Swift

Taylor Swift

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×