Szukaj

Oliwia Bieniuk nosi biżuterię po Ani Przybylskiej. Piękny hołd nastolatki dla zmarłej matki

Oliwia Bieniuk nosi kolczyki po mamie

Oliwia Bieniuk nosi kolczyki po mamie

Oliwia Bieniuk nosi biżuterię Ani Przybylskiej, czym pochwaliła się na Instagramie. Jaką? To piękny hołd nastolatki dla zmarłej matki.

Oliwia Bieniuk jest najstarszą córką Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Chociaż dopiero w tym roku skończy osiemnaście lat, może się pochwalić sporą liczbą sesji zdjęciowych. Niedawno została ambasadorką jednej z marek torebek, o czym poinformowała na Instagramie. Jakiś czas temu te same produkty polecała Dagmara Kaźmierska!

Oliwia interesuje się aktorstwem i modelingiem, a każdy projekt, w którym bierze udział, błyskawicznie staje się rozpoznawalny. Chociaż nastolatka szybko mogłaby się stać gwiazdą, jej ojciec dba o to, by najpierw skończyła szkołę. Jak powiedział w jednym z wywiadów, na karierę przyjdzie jeszcze odpowiedni moment:

Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas — komentował Bieniuk w rozmowie z Na żywo.

Oliwia Bieniuk nosi biżuterię po mamie. Jaką?

Oliwia bierze jednak udział w sesjach, prowadzi konto na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 147 tysięcy osób. By być z nimi w stałym kontakcie, Bieniuk nie tylko dodaje nowe zdjęcia, ale także odpowiada na nurtujące pytania. Najnowszą pogadankę dla swoich fanów urządziła kilka dni temu.

Internautów zainteresowało nie tylko to, czy nastolatka robi już prawo jazdy, ale także skąd ma kolczyki, w których odpowiadała na pytania. Bieniuk rozwiała wszelkie wątpliwości i powiedziała, że wcześniej należały do Anny Przybylskiej:

No kolczyki są po mojej mamusi — odparła Oliwia.

To nie pierwszy raz, gdy nastolatka wspomina w sieci mamę. W maju opublikowała piękne, archiwalne zdjęcie. Dołączyła list, który jest dowodem miłości i tęsknoty:

Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku od 6lat nie moge z toba świętować tego cudownego dnia, chciałabym ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo cie Kocham i życzyć ci Wszystkiego Najlepszego. Teraz życzę ci przede wszystkim wiecznego spokoju twoja córka Oliwia Kocham Cię.

Piękne, prawda?


Oliwia Bieniuk nosi kolczyki swojej mamy

Oliwia Bieniuk nosi kolczyki swojej mamy

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w kampanii Obag

Oliwia Bieniuk w kampanii Obag

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×