Szukaj

Najpierw Królowa Życia, teraz Oliwia Bieniuk. Córka Przybylskiej zarabia na popularności jak Dagmara. Ale sukces!

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Piękna Oliwia Bieniuk idzie w ślady swojej sławnej mamy. Jej kariera nabiera tempa. Właśnie została twarzą znanej marki torebek.

Oliwia Bieniuk to najstarsza córka znanej aktorki Anny Przybylskiej i sportowca Jarosława Bieniuka. Mimo młodego wieku dziewczyna może się pochwalić sporą liczbą sesji zdjęciowych. Nic dziwnego, gdyż wyróżnia się zjawiskową urodą. Wiele osób porównuje ją do sławnej mamy.

Oliwia chętnie udziela się w różnych projektach. Ma na swoim koncie debiuty w produkcjach filmowych. Uczęszcza na lekcje aktorstwa, które zaraz po modelingu, jest jej kolejną pasją. Dumny tata od czasu do czasu przystaje na to, aby wzięła udział w niewielkich kampaniach reklamowych, jednak uważa, że nauka powinna być na pierwszym miejscu. Jakiś czas temu powiedział w Na Żywo:

Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas.

Oliwia Bieniuk została twarzą marki Obag

Aktualnie nastolatka podjęła nowe wyzwanie. Została twarzą znanej marki torebek, z którą już jakiś czas temu miała okazję współpracować. Do tej pory udzielała się w kampaniach Reserved oraz jednej sieci komórkowej. Teraz przyszedł czas na Obag. Na szczęście tym razem Jarosław wyraził zgodę na jej udział. Wcześniej konsekwentnie odrzucał propozycje.

Do tej pory o zgodę na udział w zdjęciach i kampaniach Oliwia musiała prosić tatę. Nie było ich zbyt wiele, bo Jarek konsekwentnie odrzucał propozycje współpracy, uważając, że Oliwka powinna najpierw skupić się na nauce. Zdać maturę, skończyć szkołę, a dopiero potem myśleć o karierze. Takiego samego zdania była Ania – mówiła kilka tygodni temu we Fleszu przyjaciółka rodziny Bieniuków.

Córka Przybylskiej o zdjęciach do reklamy poinformowała wczoraj, dodając zdjęcie na Instagramie, w którym zwróciła się do fanów czy domyślają się, co to za projekt.

On set, domyślacie się co to za kampania? – zapytała.

Oficjalna premiera kolekcji Oliwii Bieniuk i kampanii Obag będzie miała miejsce w najbliższy czwartek. Najnowsze zdjęcia z reklamowej sesji zdjęciowej nie pozostawiają złudzeń, że nastolatka czuje się jak ryba w wodzie. Zapewne jej kariera już niedługo nabierze jeszcze większego tempa, a my wróżymy jej spektakularny sukces.

Przypomnijmy, że tę samą markę miała już okazję reklamować gwiazda Królowych życia. Nasuwa się pytanie, czy młoda Oliwia wygryzła dotychczasową ambasadorkę, czy obie mają oddzielne linie. Warto dodać, że zarówno Bieniuk, jak i Dagmara Kaźmierska mogą pochwalić się pokaźną liczbą fanów na Instagramie. Zapewne miało to spore znaczenie przy wyborze gwiazd do kampanii.


Oliwia Bieniuk w kampanii Obag

Oliwia Bieniuk w kampanii Obag

Oliwia Bieniuk w kampanii Obag

Oliwia Bieniuk w kampanii Obag

Oliwia Bieniuk w kampanii Obag

Oliwia Bieniuk w kampanii Obag

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×