Oliwia Bieniuk świętuje 19. urodziny. Tuż przed „Tańcem z gwiazdami” spotkała ją przykra niespodzianka. To się nazywa pech!

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w dniu 19. urodzin pojawi się na parkiecie Tańca z gwiazdami.  Kilka godzin przed startem odcinka spotkała ją przykra niespodzianka. Co się stało?

Oliwia Bieniuk w tym roku podeszła do egzaminów maturalnych. Odkąd dobiegły one końca, skupia się na karierze. Zaczęła się pojawiać na branżowych imprezach, a także przyjęła propozycję produkcji Tańca z gwiazdami – jest jedną z uczestniczek dwunastej edycji. W poniedziałkowy wieczór będzie walczyć o wejście do finału.

Chociaż do startu odcinka zostało jeszcze trochę czasu, na temat półfinalistów wypowiedziała się jedna z jurorek, Iwona Pavlović. W rozmowie z Faktem ujawniła, że gwiazdy biorące udział w show nie mogą liczyć u niej na taryfę ulgową. Wskazała też, kto i co powinien poprawić. Oliwia Bieniuk oberwała najbardziej:

Od Piotra chciałabym większego spokoju i opanowania. Chciałabym, żeby był bardziej skupiony na parkiecie. Będę też patrzeć na jego stopy i ramę. Kajra musi popracować nad lekkością tańca. Jej quickstep dzisiaj musi być lekki, inaczej tego nie widzę. Oliwia w swingu musi popracować nad – uwaga – swingiem! Tak, jest takie określenie taneczne, oznacza ono kontrolowaną utratę równowagi. Ma pracować biodrami i ciałem, bo wcześniej tańczyła prosto.

Oliwia Bieniuk świętuje 19. urodziny. Pech jej nie opuszcza

Bieniuk w poniedziałek świętowała 19. urodziny. Te po raz pierwszy spędzi poza domem, a dokładniej w studiu Tańca z gwiazdami, gdzie przygotowuje się do półfinałowego odcinka. Jak zdradziła w nowym poście na Instastory, zanim tam dotarła, spotkała ją przykra niespodzianka. Przez przypadek opryskała zarówno siebie, jak i sąsiadów sokiem pomarańczowym:

Jadę do studia jak co poniedziałek, bo dziś @tanieczgwiazdami. Dzisiaj są moje urodziny, a ja już zdążyłam rano opryskać ludzi w windzie sokiem pomarańczowym, cała się oblać też przy okazji, więc witam was kochani.

Trzymamy kciuki, by reszta dnia przebiegała solenizantce nieco spokojniej. Przypomnijmy, że Oliwia Bieniuk podczas poniedziałkowego odcinka pojawi się na parkiecie nie tylko w towarzystwie Michała Bartkiewicza. Uczestnikom na parkiecie będzie też towarzyszyć Edyta Zając, o czym pisaliśmy tutaj.


Oliwia Bieniuk i jej przykra niespodzianka w dniu urodzin

Oliwia Bieniuk i jej przykra niespodzianka w dniu urodzin

Edyta Zając, Michał Bartkiewicz, Oliwia Bieniuk

Edyta Zając, Michał Bartkiewicz, Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk i Edyta Zając

Oliwia Bieniuk i Edyta Zając

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×