Półfinał „Tzg” jeszcze się nie zaczął, a Iwona Pavlović już krytykuje uczestników. Oliwia Bieniuk oberwała najbardziej

Taniec z gwiazdami: Iwona Pavlović i uczestnicy

Taniec z gwiazdami: Iwona Pavlović i uczestnicy

Iwona Pavlović w nowym wywiadzie skomentowała półfinał programu Taniec z gwiazdami. Podkreśliła, że nie będzie miała żadnej litości dla uczestników i zdradziła, co w jej ocenie powinni poprawić.

Taniec z gwiazdami 12 wystartował pod koniec sierpnia. Od tego momentu biorący w nim udział uczestnicy robią co w ich mocy, by przekonać do siebie zarówno jurorów, jak i widzów oglądających ich zmagania. Co tydzień z rywalizacji odpada jedna osoba. Ostatnio padło na Sylwię Bombę, która w jednym z wpisów na Instagramie wytłumaczyła, że nie do końca żałuje, że pożegnała się z formatem:

Dlaczego nie? Dlatego że bardzo tęskniłam już za Antosią. Z każdym kolejnym odcinkiem w programie przygotowania pochłaniały więcej i więcej czasu. Antosia ostatni tydzień była u dziadków i nie widziałam jej ani minuty. Dla mnie to zupełnie nowa sytuacja, nigdy nie rozstawałyśmy się na tak długo. Stąd moja nieobecność, chciałam dwa dni spędzić tylko z nią, poza mediami społecznościowymi.

W poniedziałkowym odcinku do walki staną jedynie trzy pary, które będą walczyć o wejście do wielkiego finału.

Iwona Pavlović ostrzega uczestników programu Taniec z gwiazdami 12. Jakie ma dla nich rady?

Na parkiecie pojawią się: Kajra i Rafał Maserak, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. O tym, kto awansuje do ostatniego odcinka zadecydują jurorzy i widzowie. Iwona Pavlović, która znajduje się w tej pierwszej grupie, w rozmowie z Faktem zapewniła, że z jej strony gwiazdy nie mogą liczyć na taryfę ulgową:

Nie będzie litości z mojej strony. Teraz decydują już tylko SMS-y. Żeby wejść do finału, trzeba będzie na to zasłużyć. Dziś będę wyjątkowo uważnie patrzeć na technikę tańca i emocje, czyli to, co my odbieramy, oglądając tańce. Chcę, by osoby, które wejdą do finału, były tego godne.

Jurorka programu Taniec z gwiazdami na łamach tabloidu przekazała uwagi, jakie ma dla uczestników. Oliwia Bieniuk oberwała najbardziej:

Od Piotra chciałabym większego spokoju i opanowania. Chciałabym, żeby był bardziej skupiony na parkiecie. Będę też patrzeć na jego stopy i ramę. Kajra musi popracować nad lekkością tańca. Jej quickstep dzisiaj musi być lekki, inaczej tego nie widzę. Oliwia w swingu musi popracować nad – uwaga – swingiem! Tak, jest takie określenie taneczne, oznacza ono kontrolowaną utratę równowagi. Ma pracować biodrami i ciałem, bo wcześniej tańczyła prosto.

Jak myślicie, kto zawalczy w finale?


Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Iwona Pavlović - Taniec z gwiazdami 12, odcinek 4

Iwona Pavlović — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Iwona Pavlović — Taniec z gwiazdami 12, odcinek 2

Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 12

Iwona Pavlović – Taniec z gwiazdami 12

Komentarze

 • dajana pisze:

  Pani Iwona juz dawno powinna byc wymieniona na MLODSZY I przynajmniej BARDZIEJ EMPATYCZNY MODEL.Pozatym tak widac ten brak umiejętności tuszowania sympatii do niektorych tanczacych ,no juz przeszla samą siebie jak tanczyla Radwanska .Typowa DYPLOMACJA CEPA.I ten mężus przyklejony w każdej edycji.I Straszno iSmieszno.

 • Gośkk22 pisze:

  Właśnie to jest zabawa, Pani Iwono trzeba umieć odróżnić jedno od drugiego, zobaczymy czy umiała by Pani ugotować coś orginalnego na pewno popełniała by Pani błędy bo tego się Pani nie uczyła, tak samo jest z uczestnikami tańca z….. to nie profesjonaliści te osoby mają inne zawody, trochę wyrozumiałości powtarzam to jest zabawa 😉

 • Gość pisze:

  Najgorsza edycja i zero prawdziwych gwiazd… Śmiechu warte. Czerwona kreacja tej smarkuli, ktira tak naprawdę powinna zająć się nauka, też kefna z najgorszych w historii…

 • Gośćzofia pisze:

  Pani Ilona Pawłowicz jedyna która się zna na tańcu swietna jurorka szkoda że jest to głosowanie dużo komentatorów to ludzie którzy o tańcu nie mają pojecia ja ten program oglądałam we Włoszech to był program mieszkałam tam 25 lat to był show u nas trochę skromniej nawet prowadzący mumia Krzysztof Ibisz do niczego

 • Gość pisze:

  Oliwia lepiej się ucz bez kamer i szumu medialnego mama napewno pokierowałaby inaczej twoim życiem tata niestety nie stanął na wysokości zadania .

 • Gośćiga pisze:

  Pani Iwono, na luziku to zabawa program rozrywkowy a nie turniej zawodowy
  Trzeba uważać żeby żyłka nie pękła ,po co stres
  Nie można zniechęcać trzeba. Motywować
  Ale te starsze osoby takie zachowawcze
  Czas na zmianę pierdzacego jury

 • Gość pisze:

  Zawsze Iwona była cyniczną jedzą .

  • Emerytka pisze:

   Profesjonalizm nie zawsze bywa zrozumiały dla laików. Zamiast się od niej uczyć wolicie iść na łatwiznę. Brawo Pani Iwono. Należy edukować, bo ostatnimi czasy zamiast edukacji i umiejętności liczy się jedynie popularność. Nie mam nic do Oliwki. To miła dziewczyna, ale dla jej dobra powinna odpaść w drugim odcinku.

 • Gość pisze:

  Pięka kobieta Pavlović tylko dlaczego taka powściągliwa w ocenie? Ładnie, pięknie ocena 2!

 • Gość pisze:

  Pani Iwona z urody taka jędzowata im starsza tym bardziej

 • Gośćritta pisze:

  Śmieszne te grożby

 • GośćGość pisze:

  A ja mam w głębokim poważaniu ocenę P.Iwony, to nie są zawodowi tancerze,to jest zabawa, a ja wiem na kogo będę głosowała.

  • Gość pisze:

   W tej zabawie powinni wygrać ci, którzy dobrze tańczą. Inaczej to chryja nie zabawa

  • Gość pisze:

   To jest zabawa za którą można dostać 100000 PLN,? Według mnie to nie jest zabawa, tylko program rozrywkowy na którym trzeba się naprawdę wykazać umiejętnościami.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×