Oliwia Bieniuk w następnym odcinku „TzG” zaskoczy jury i fanów. Nie zgadniecie, kogo zaprosiła na parkiet. Udział w finale gwarantowany!

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk w poniedziałek zawalczy o wejście do finału Tańca z Gwiazdami. Nastolatka przygotowała niespodziankę dla widzów i jury. Kogo zaprosiła do show?

Taniec z Gwiazdami to program, który od samego początku wzbudza mnóstwo emocji. Widzowie ostatniego dnia sierpnia mogli poznać wszystkich uczestników nowej edycji. To właśnie wtedy wyemitowano pierwszy odcinek 12. odsłony programu. Na parkiecie mogliśmy zobaczyć między innymi jak prezentuje się Sylwia Bomba, Piotr Mróz, Kasia Sawczuk, Sylwia Bomba, Iza Małysz, czy Denis Urubko. Noty widzów i jury cały czas się zmieniają, a każdy kolejny odcinek pokazuje, że nawet wysokie oceny składu sędziowskiego nie gwarantują udziału w kolejnym odcinku. O wszystkim w największym stopniu decydują bowiem widzowie, którzy głosują przez SMS-y.

Jedną z największych gwiazd programu okazała się debiutująca w show-biznesie, Oliwia Bieniuk. Nastolatka jest córką nieżyjącej aktorki – Anny Przybylskiej i byłego piłkarza – Jarosława Bieniuka. Nie ukrywa, że swoją przyszłość chciałaby związać z aktorstwem i iść w ślady swojej mamy.

Oliwia Bieniuk przygotowała niespodziankę dla widzów TzG

Oliwia od samego początku zdecydowanie jest ulubienicą widzów. Chociaż nie zawsze jej taniec zachwyca i jury często nie skąpi jej przykrych słów, to fani wszystko to nadrabiają w SMS-ach. Za każdym razem głosują oni za tym, żeby nastolatka dalej pojawiała się w programie. Tym samym udało jej się dojść aż do półfinału.

Oliwka tańczy w parze z Michałem Bartkiewiczem. W poniedziałek po raz kolejny zaprezentują się oni na parkiecie w walce o Kryształową Kulę. Tym razem jednak przygotowali sporą niespodziankę. Razem z nimi wystąpi zwyciężczyni poprzedniej edycji, czyli Edyta Zając. Przygotowali oni wspólny układ, czym pochwalili się w sieci. Przypomnijmy, że modelka również nie była faworytką do zwycięstwa i rywalizowała w finale z Julią Wieniawą. Jednak to ona zyskała sympatię widzów i z obecnym tanecznym partnerem nastolatki zdobyła główną nagrodę.

Myślicie, że tym razem Oliwka zdobędzie wysokie noty od jury? Przypomnijmy, że jest ona już o krok od ścisłego finału. W programie pozostały jedynie trzy pary: Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Komu kibicujecie?


Oliwia Bieniuk i Edyta Zając

Oliwia Bieniuk i Edyta Zając

Oliwia Bieniuk i Edyta Zając

Oliwia Bieniuk i Edyta Zając

Edyta Zając, Michał Bartkiewicz, Oliwia Bieniuk

Edyta Zając, Michał Bartkiewicz, Oliwia Bieniuk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×