Oliwer Kubiak z „Prince Charming” pokazał zdjęcie sprzed metamorfozy. Tak wyglądał z dodatkowymi kilogramami

Oliwer Kubiak w Prince Charming i obecnie

Oliwer Kubiak w Prince Charming i obecnie

Jak Oliwer Kubiak z Prince Charming wyglądał kiedyś? Zwycięzca randkowego show dla gejów pokazał swoje zdjęcie z czasów, gdy mierzył się z hejtem ze strony rówieśników. Swoją postawą wspiera innych.

Prince Charming okazało się sporym hitem. Program, który na początku miał być dostępny tylko dla użytkowników aplikacji Player, z czasem trafił na antenę TTV. Perypetie gejów poszukujących miłości przyciągnęły przed odbiorniki więcej widzów, niż zakładali producenci. Spory sukces reality show tkwił w dobrze dobranej obsadzie.

Głównym bohaterem był Jacek Jelonek – wzięty model i przyjaciel gwiazd. O jego serce walczyło aż 13 kandydatów, spośród których co kilka dni eliminował tych, z którymi miał najsłabszy kontakt. Ostatecznie do finału awansowało trzech adoratorów – Oskar Stańczak, Marek Misztal i Oliwer Kubiak. W decydującym starciu udział wzięło dwóch ostatnich. Niewiele brakowało, a żaden z nich nie zostałby zwycięzcą.

Jelonek w dniu finału planował ogłosić, że decyduje się na życie singla. Dopiero na godzinę przed podjęciem ostatecznej decyzji stwierdził, że przywiązał się do Oliwera, i to z nim chciałby stworzyć parę.

Postawiłem kolejną cegiełkę do tego muru, który mam. Do godziny przed ceremonią nie wiedziałem, czy wybiorę kogoś z was. Nie wiem czy to był jakiś znak, czy nie, ale jadąc tutaj usłyszałem w radio piosenkę. I jak zamnąłem oczy, to zobaczyłem twarz któregoś z was. I poczułem takie ciepło w środku. I dotarło do mnie, że jeden z was jest mi bardzo bliski, jest w stanie robić ten mur – wyznał.

Do czasu finału panowie musieli ukrywać swój związek przez ponad 160 dni. Dopiero gdy show dobiegło końca, Oliwer i Jacek zaczęli publikować wspólne zdjęcia w social mediach i dzielić się planami na przyszłość. W rozmowie z Jastrząb Post zdradzili, że nie planują na razie adoptować dziecka, ale nie wykluczają tego w dalszej przyszłości.

Wiadomo, że bycie rodzicem wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Wydaje mi się, że trzeba naprawdę czuć, że jest się zdecydowanym na dziecko. W przypadku par homoseksualnych, to ta decyzja musi być jeszcze bardziej przemyślana, bo wiadomo, że to dziecko może mieć problem z bycia dzieckiem pary homoseksualnej, przynajmniej u nas w kraju. Myślę, że jest to decyzja, którą trzeba przemyśleć – wyznał Oliwer.

Oliwer Kubiak – stare zdjęcie. Jak wyglądał kiedyś?

Od czasu Prince Chraming widzowie zwrócili uwagę na przemianę Oliwera. W programie dał się poznać jako blondwłosy uczestnik o smukłej sylwetce i bez zarostu. Trzy miesiące później zaprezentował nowe, bardzo męskie oblicze – ściął włosy, wrócił do naturalnego koloru, zapuścił brodę i „przypakował” na siłowni. Wielu do dzisiaj ma problem z rozpoznaniem go na ulicy. Podczas live czatu z naszym redaktorem żartował, że przechodnie poznają go głównie, gdy pokazuje się na mieście ze swoim partnerem.

Okazuje się, że nie jest to pierwsza tak imponująca metamorfoza Oliwera Kubiaka. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli środowiska LGBT opublikował na Instastory swoje stare zdjęcie, z czasów, gdy jeszcze był dzieckiem. Uwagę przykuwają nieco pełniejsze niż obecnie kształty. Ukochany Jacka Jelonka nie ukrywa, że niegdyś zmagał się z nadprogramowymi kilogramami, które z czasem udało się mu zrzucić.

Publikacja miała na celu zwrócić uwagę na sytuację, w jakiej znajduje się obecna młodzież. Oliwer wyznał, że już wtedy mierzył się z nieprzyjemnymi komentarzami. Głównie dokuczali mu rówieśnicy w czasach szkolnych. Dziś wie, że gdyby wtedy były social media, miałby jeszcze ciężej:

Czasem tak się zastanawiam, co byłoby z moją psychiką, gdybym załapał się na dzieciństwo z social mediami. I tak bez tego nie było zbyt kolorowo, ale uszczypliwe komentarze pojawiały się w ograniczonym czasie – w szkole. Teraz z takim czymś dzieciaki mierzą się 24 h na dobrę przez komentarze czy wiadomości, na tym budują swoje poczucie wartości, co często jest zgubne. Sami musimy pamiętać, że obraźliwe komentarze w internecie częto tak samo bolą, jak te mówione w twarz. Każdy ma inny poziom wrażliwości.

25-latek swoją postawą wspiera wielu nastolatków, którzy obecnie przechodzą to, co on kilkanaście lat temu. Jesteśmy pod wrażeniem.


Oliwer Kubiak kiedyś, stare zdjęcie

Oliwer Kubiak kiedyś, stare zdjęcie

Oliwer Kubiak bez koszulki

Oliwer Kubiak bez koszulki

Oliwer Kubiak. Fot. Instagram

Oliwer Kubiak. Fot. Instagram

Komentarze

 • Pysio pisze:

  Fajny ciastek z niego! Polaki cebulaki zazdroszczą mu fajnego pyszczka i osobowości… ciało nie jest najważniejsze, ale fajnie że ćwiczy i promuje aktywność fizyczną, a nie tak jak prawdziwi polscy macho, ktorych jedynym sportem jest picie piwka podczas oglądania tv😀😀😀😀

 • Gość pisze:

  Świat spada na psy skoro gwizda zostaje ktoś tylko dlatego ze jest odmiennej orientacji

 • Gość pisze:

  Klata fajna ale twarz pszenno-buraczana

 • Gość pisze:

  Czytam wygląda standardowy facet w Polsce??? Nie sądzę.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×