Prince Charming. Kogo wybrał Jacek Jelonek? Wielki finał pierwszego show dla gejów za nami

Kto wygrał Prince Charming?

Kto wygrał Prince Charming?

Kto wygrał Prince Charming? Kogo wybrał Jacek Jelonek? W finale znaleźli się Oskar Stańczak, Oliwer Kubiak i Marek Marszał. Wiemy już, który z nich skradł serce tytułowego księcia.

W październiku do oferty Playera dołączyło pierwsze polskie reality-show dla gejów. Program Prince Charming Polska okazał się sporym hitem. Wysoka oglądalność formatu, w którym tytułowy książę poszukuje idealnego kandydata na partnera spośród 13 uczestników, zapewniła mu obecność w ramówce TTV.

Po trzech miesiącach zmagań, pełnych emocji eliminacjach i miłosnej walce o serce przystojnego Jacka Jelonka, do ostatniego etapu awansowało trzech kandydatów. Model co dwa odcinki eliminował mężczyzn, którzy najmniej mu odpowiadali. Ostatecznie najbardziej w jego łaski wkupili się Oliwer Kubiak, Marek Miształ i Oskar Stańczak. Z którym z nich zdecydował się stworzyć związek?

Prince Charming. Kogo wybrał Jacek Jelonek? Kto wygrał?

Internauci od początku byli zdania, że największe szanse na wygraną ma Oliwer. Tleniony blondyn (po programie przeszedł metamorfozę) szybko zwrócił na siebie uwagę Jacka. Był z nim na kilku randkach, na których nie szczędzili sobie czułości. Jako jeden z nielicznych kandydatów mógł pochwalić się namiętnym pocałunkiem z głównym bohaterem. Był pierwszym – i jedynym –, który wyznał miłość Jelonkowi. Zapytany na forum przez prowadzącą show, Aggie, o to, co czuje, odparł krótko – love.

Czy Oliwer Kubiak wygrał Prince Charming? W trakcie show plany wielokrotnie krzyżował mu Marek. Mieszkający w Amsterdamie brunet, ostentacyjnie zabiegał o serce księcia, wywołując tym samym irytację wśród pozostałych kandydatów. Wziął udział w trzech randkach.

Z kolei Oskar jako jedyny z finałowego grona nie całował się z Jackiem, ani nie wyznał mu miłości. Według fanów hitu Playera zwrócił na siebie uwagę modela dojrzałością, ciekawą osobowością i wizualnymi cechami.

Kto wygrał Prince Charming? Zgodnie z zasadami – w decydującym starciu mogło znaleźć się tylko dwóch uczestników. Już na początku finałowego odcinka Jacek Jelonek wyeliminował z dalszej gry Oskara.

Przed ogłoszeniem swojej decyzji, książę podzielił się szczerymi przemyśleniami z Markiem i Oliwerem:

Marku, ciebie jako pierwszego zauważyłem podczas pierwszej kolacji i od tamtej pory siedziałeś mi w głowie. Oliwer, pamiętam ten moment, kiedy przestałeś uciekać wzrokiem i w końcu spojrzałeś mi prosto w oczy. Wtedy pomyślałem sobie, że masz to coś, co mi się podoba. Od tamtego momentu patrzyłem na ciebie.

Jacek Jelonek nie tylko mógł wybrać jednego z dwóch najwyżej ocenionych przez siebie mężczyzn, ale też miał prawo do odrzucenia obu i kontynuacji życia singla, o czym wspomniał w końcowej przemowie:

Postawiłem kolejną cegiełkę do tego muru, który mam. Do godziny przed ceremonią nie wiedziałem, czy wybiorę kogoś z was. Nie wiem czy to był jakiś znak, czy nie, ale jadąc tutaj usłyszałem w radio piosenkę. I jak zamnąłem oczy, to zobaczyłem twarz któregoś z was. I poczułem takie ciepło w środku. I dotarło do mnie, że jedem z was jest mi bardzo bliski, jest w stanie robić ten mur.

Kogo ostatecznie wybrał Jacek?

Marku, przepraszam, ale to nie jesteś Ty. Oliwer, only you!

Pierwsza edycja Prince Charming Polska zakończyła się romantycznym finałem. Jacek Jelonek wybrał Oliwera Kubiaka, którego nagrodził namiętnym pocałunkiem, a kandydaci, których w sobie rozkochał, zyskali przyjaciół, popularność i grono nowych adoratorów, którzy walczą o ich zainteresowanie za pośrednictwem portali społecznościowych.

Producenci przygotowali dla fanów Prince Charming jeszcze jeden odcinek, który zostanie wyemitowany za tydzień – tym razem spotkanie całej obsady po finale. Z zajawki wyemitowanej po ogłoszeniu zwycięzcy, dowiadujemy się, że Paweł i Michał zostali parą.

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek – czy nadal są parą?

Tuż po finale Oliwer i Jacek udostępnili wspólne zdjęcia i wpis, w którym potwierdzili, że ich związek przetrwał po zakończeniu show. Swoją relację ukrywali przed światem przez ponad 160 dni. Dziś mogą odetchnąć z ulgą i oficjalnie ujawnić, że są razem:

W końcu możemy pochwalić się naszymi pierwszymi wspólnymi zdjęciami 🥳
Ostatnie 167 dni spędziliśmy schowani w domowym zaciszu, aby przypadkiem nie zdradzić nikomu finału naszej wspólnej przygody w @princecharmingpolska
Od dzisiaj, w końcu możemy wychodzić z domu razem, bez kaptura i ciemnych okularów, udając kuriera 😂😎- oficjalnie razem 👬🏻

Kim jest Oliwer Kubiak?

Zwycięzca Prince Charming – mężczyzna, który skradł serce Jacka Jelonka, to Oliwer Kubiak. Przystojny blondyn po zakończeniu show ściął włosy. Ma 25 lat. Na początku był wycofany, małomówny, nieśmiały. Po pierwszej randce rozpoczął walkę o względy księcia. Pochodzi z Trójmiasta i jest zodiakalnym Skorpionem. Pasjonuje się numerologią.


Oliwier Kubiak z Prince Charming

Oliwier Kubiak z Prince Charming

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×