Przystojny Oliwer z „Prince Charming” od czasu show przeszedł sporą metamorfozę. Przypakował i zmienił fryzurę. „Wow. Zupełnie inny człowiek”

Oliwier Kubiak i Jacek Jelonek z Prince Charming

Oliwier Kubiak i Jacek Jelonek z Prince Charming

Oliwer Kubiak z Prince Charming podzielił się spoilerem. To rzuca nowe światło na program. On sam mocno się zmienił od czasu nagrań.

12 października na platformie internetowej Player pojawił się program Prince Charming. Produkcja opowiada o losach trzynastu gejów, którzy zabiegają o względy „księcia” – modela Jacka Jelonka. Akcja rozgrywa się w hiszpańskiej willi. Program prowadzi dziennikarka Agnieszka „Aggie” Lal. Gwiazda znana z Roweru Błażeja jest bardzo dumna z uczestnictwa w Prince Charming:

Jestem dumna, że taki program będzie pokazany w Polsce. Gdy wczoraj leciałam do Warszawy, obsługa samolotu prosiła mnie o wspólne zdjęcia, gratulowali mi też odwagi. A przecież pokazanie takiego programu wcale nie powinno wiązać się z odwagą.

Program nie tylko zawojował Playera, ale także pojawił się na antenie TTV. Zdecydowała o tym właścicielka tej stacji Grupy Discovery. Emisja nie obyła się bez kontrowersji. Oburzeni formatem widzowie wysłali na niego skargi do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Jednym z najbardziej lubianych uczestników show jest Oliwer Kubiak. Na Instagramie poczęstował on swoich fanów spoilerem. Wyjawił, jak przebiega produkcja programu.

Oliwer Kubiak z Prince Charming przeszedł metamorfozę

Oliwer Kubiak, który ma już na koncie dwie randki z Jelonkiem, wyjawił na Instagramie, że na początku miał mocne obawy co do autentyczności tego, co się będzie działo w programie.

Szczerze mówiąc, idąc do programu, byłem sceptycznie nastawiony co do autentyczności wszystkiego, co będzie się tam działo. Jako że nigdy nie oglądałem programów typu reality, spodziewałem się osób, które będą mi mówić, co mam robić, a wszystkie sytuacje będą prowokowane lub po prostu reżyserowane – rozpoczął.

W dalszej części wpisu przyznał, że okazało się, że jest zupełnie inaczej:

Było zupełnie inaczej – nie było nikogo, kto mówił nam jak się zachowywać i co robić. Oczywiście kamery towarzyszyły nam w każdym momencie pobytu w Hiszpanii – były tam po to, aby zarejestrować to, co się działo (Bo heloł, inaczej nie byłoby czego oglądać) –  uzupełnił.

Po czym dodał na zakończenie:

Zmierzam do tego, że to, co widzicie, to są autentyczne emocje, a słowa idą prosto z serca. Będąc tam, stwierdziłem, że skoro poszedłem do programu szukać miłości, to pozwolę sobie na granie w otwarte karty i otworze się na wszystko to, co się tam działo. To tyle ode mnie, bo już całkiem długi monolog się zrobił.

To rzuca zupełnie nowe światło na program. Uważacie, że Oliwer został ostatecznie wybrankiem Jacka Jelonka? Autor wpisu dodał ich wspólne zdjęcie, ale internauci zwrócili uwagę na coś jeszcze…

Fani show nie przeszli obojętnie obok metamorfozy Oliwera Kubiaka. Od czasu nagrań, przeszedł on sporą przemianę. Ściął włosy, wrócił do naturalnego koloru i zaczął regularnie uczęszczać na siłownię. Efekty pracy nad sylwetką regularnie pokazuje w social mediach.

Niedawno Oliwer był gościem programu Dzień Dobry TVN. Tam premierowo pokazał swój odświeżony wizerunek. Fani wręcz oszaleli na jego widok. Piszą, że w programie wygląda dobrze, ale teraz, gdy zdjęcia dobiegły końca, w opinii wielu stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym mężczyzną.

  • Jesteś piękny w takim wydaniu.
  • Wow. Zupełnie inny człowiek.
  • Super wyglądasz, uważam, że lepiej niż w programie.
  • Oczy, broda, siła. Piękno mężczyny – czytamy w sekcji komentarzy.

Oglądacie Prince Charming? Poniżej wywiad z Oliwerem we wspomnianej śniadaniówce.


Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek. Fot. Instagram

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek. Fot. Instagram

Oliwier Kubiak z Prince Charming

Oliwier Kubiak z Prince Charming

Oliwier Kubiak z Prince Charming

Oliwier Kubiak z Prince Charming

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×