Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek planują zaadoptować dziecko? Para z „Prince Charming” jest bardzo zgodna w tym temacie [WIDEO]

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek o adopcji dzieci

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek o adopcji dzieci

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek z Prince Charming o adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Czy planują w przyszłości powiększyć rodzinę?

Pierwsza polska edycja Prince Charming okazała się sporym sukcesem. Wyniki oglądalności randkowego show dla gejów były na tyle dobre, że zdecydowano się przenieść je z platformy cyfrowej Player na antenę TTV. Kręcone przez miesiąc widowisko wygrał Oliwer Kubiak, który w wielkim finale pokonał Marka Misztala. To jego wybrał główny bohater – poszukujący miłości model i przyjaciel wielu gwiazd, Jacek Jelonek.

Po emisji wielkiego finału para zdradziła, że musiała się ukrywać przez ponad 160 dni. Do czasu zakończenia programu Jacek i Oliwer nie mogli pokazywać się razem na mieście. Osobno wychodzili po zakupy, a nawet jeździli różnymi pociągami, by przypadkiem nie ujawnić, że są w związku.

Ostatnie 167 dni spędziliśmy schowani w domowym zaciszu, aby przypadkiem nie zdradzić nikomu finału naszej wspólnej przygody w @princecharmingpolska. Od dzisiaj, w końcu możemy wychodzić z domu razem, bez kaptura i ciemnych okularów, udając kuriera – oficjalnie razem. – napisali w komunikacie do fanów.

Ponad trzy miesiące spędzone w domowym zaciszu wzmocniło ich relację. Dziś panowie tworzą zgrany duet, o czym można przekonać się, przeglądając ich relacje na Instagramie. Nie brakuje tam romantycznych zdjęć ze wspólnie spędzanych chwil.

Kibicuje im wielu Polaków, którzy nie tylko aktywnie komentują ich poczynania w social mediach, ale też ostro walczą o możliwość spotkania się z nimi w ramach oferty Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Obecnie trwa aukcja, na której można wylicytować krawat należący do zwycięzcy Prince Charming i spotkanie dla maksymalnie dwóch osób z Jackiem i Oliwerem. W chwili pisania tekstu cena startowa to ponad 10 tysięcy złotych. Zainteresowanych odsyłamy tutaj.

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek o adopcji dzieci przez pary jednopłciowe

Miłość Oliwera Kubiaka i Jacka Jelonka kwitnie, a co za tym idzie, coraz częściej muszą mierzyć się z pytaniami o plany na wspólną przyszłość. Panowie nie wykluczają ślubu i adopcji dzieci, choć do tego drugiego podchodzą z dużą dozą ostrożności. Dlaczego? O wszystkim opowiedzieli reporterce Jastrząb Post, Karolinie Motylewskiej:

Wiadomo, że bycie rodzicem wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Wydaje mi się, że trzeba naprawdę czuć, że jest się zdecydowanym na dziecko. W przypadku par homoseksualnych, to ta decyzja musi być jeszcze bardziej przemyślana, bo wiadomo, że to dziecko może mieć problem z bycia dzieckiem pary homoseksualnej, przynajmniej u nas w kraju. Myślę, że jest to decyzja, którą trzeba przemyśleć – wyznał Oliwer.

Jacek Jelonek zgadza się ze swoim ukochanym:

Ja się totalnie zgadzam. Żeby mieć dziecko, zwłaszcza jako osoba homoseksualna, to musisz czuć, że jest to na pewno ten moment, że jesteś gotowy na to, że twoje otoczenie jest gotowe. Nie wiem czy dziecko adoptowane przez parę jednopłciową miałoby łatwo. Chodzi mi o szkołę, o to, jak jest postrzegane. Wiemy, że dzieci potrafią być bezwzględne i okrutne. Ten strach przed tym, co ono by przechodziło w szkole jest chyba większy niż chęć posiadania dziecka.

Cała rozmowa poniżej.


Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek. Fot. Instagram

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek. Fot. Instagram

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak | fot. Instagram.com/princecharmingpolska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×