Olga Frycz eksponuje ciążowy brzuszek. Od czasu przekazania radosnej nowiny mocno się zaokrąglił

Olga Frycz pokazała brzuch

Olga Frycz pokazała brzuch

Olga Frycz niedawno poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka właśnie pokazała, jak w ostatnim czasie urósł jej brzuszek. Do porodu zostało niewiele czasu.

Olga Frycz pierwsze kroki w show-biznesie stawiała już jako dziecko, gdy występowała w spektaklach telewizyjnych. W kolejnych latach producenci chętniej angażowali ją do nowych projektów, dzięki czemu mogła rozwinąć skrzydła. Widzowie coraz częściej mogli zobaczyć ją na małym i dużym ekranie, a krytycy filmowi wielokrotnie doceniali jej profesjonalizm – gwiazda aż trzykrotnie była nominowana do Orłów.

Kilka dni temu Frycz ogłosiła, że po raz drugi zostanie mamą. Opublikowała na Instagramie piękne zdjęcie ze starszą córką Heleną, która jest wpatrzona w mamę. Widać już spore krągłości:

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Aktorka w niedzielne popołudnie pokazała, jak bardzo w ostatnim czasie urósł jej brzuszek.

Olga Frycz pokazała ciążowy brzuszek

Aktorka przez kilka tygodni utrzymywała to w tajemnicy, dlatego też informacja o tym, że jest w ciąży, bardzo zaskoczyła fanów.  Olga już nie może doczekać się narodzin drugiej pociechy. W tym samym wpisie, w którym zakomunikowała, że po raz kolejny zostanie mamą, zdradziła również płeć i imię dziecka.

Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu.

Aktorka zdecydowała, że będzie wychowywać dzieci sama. Jeszcze dwa lata temu była zaręczona z Grzegorzem Sobieszkiem, jednak niespełna rok po tym, jak na świat przyszła Helenka, para podjęła decyzję o rozstaniu. Od tamtej pory żyją w bardzo dobrych stosunkach.

Najnowsze zdjęcie sugeruje, że pierwszy kadr musiał zostać wykonany jakiś czas temu, ponieważ obecnie brzuszek Olgi jest już sporych rozmiarów.

Frycz jest bardzo aktywna na Instagramie. To właśnie tam pokazuje, jak wygląda jej codzienność oraz jak radzi sobie z samotnym macierzyństwem. W niedzielne popołudnie opublikowała na Instastory zdjęcie, którym przywitała swoich obserwatorów. Internauci mogli zobaczyć, że jej brzuch jest już sporych rozmiarów. Na tę chwilę nie wiadomo, w którym jest tygodniu ciąży, jednak wszystko wskazuje na to, że pozostało jej niewiele czasu do porodu.

Olga Frycz pokazała ciążowy brzuch

Olga Frycz pokazała ciążowy brzuch

Obserwujecie już Olgę na Instagramie?


Olga Frycz pokazała ciążowy brzuch

Olga Frycz pokazała ciążowy brzuch

Olga Frycz jest w drugiej ciąży

Olga Frycz jest w drugiej ciąży

Jak mieszka Olga Frycz?

Jak mieszka Olga Frycz?

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live nie ma lekko szkoda ze kazde z innym 5 razy dziennie w 3 dziury i na c..ce 8d 5 raźy dziennie w 2 dziury i na pałe 30cm nawet nie ma komu zazdrościć ale powodzenia zdrowia i pieniedzy chcesz krakersa bzyk…m twoją starą i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×