Olga Buława urodziła! Miss Polski pokazała urocze zdjęcie ze szpitala. Zdradziła imię i płeć maleństwa

Olga Buława urodziła

Olga Buława urodziła

Olga Buława urodziła. Radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama. Jest też pierwsze zdjęcie maleństwa.

Olga Buława w 2018 roku zdobyła tytuł Miss Polski, który otworzył jej drzwi do kariery w świecie show-biznesu. Nim to jednak nastało, wzięła udział w konkursie Miss Ziemii Zachodniopomorskiej, który ukończyła z tytułem II Wicemiss. Na początku nie myślała o tym, aby dalej podążać tą ścieżką, jednak za namową koleżanki zgłosiła się do konkursu i zdobyła najwyższe miejsce. Rok później reprezentowała Polskę podczas konkursu Miss Universe, gdzie zdobyła tytuł Miss Congeniality Universe. Mimo tak wielu osiągnięć nie zrezygnowała z realizacji swoich marzeń. Ukończyła studia prawnicze, jednak obrała inny życiowy cel.

Buława uwielbia podróże, z którymi związała swoje życie zawodowe. Od kilku lat pracuje jako stewardessa Linii Lotniczych LOT. Choć na początku częste loty samolotem sprawiały jej trudność, pokonała swój lęk, a praca stała się pasją. W programie No to lecę odkrywała kulisy swojego zawodu oraz relacjonowała kolejne wyprawy do najdalszych zakątków świata.

Olga Buława jest w ciąży

Olga niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak w przełomowych momentach otwiera się przed fanami i ujawnia skrywane dotąd tajemnice. Tak było w momencie, w którym ogłosiła, że jest w ciąży. Choć to przełomowy moment w jej życiu, nie zdecydowała się na to, by zdradzić, z kim obecnie się spotyka. W dniu 30. urodzin opublikowała na Instagramie kadr, na którym pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Miss obejmowała go z czułością, a na jej twarzy widać było szczęście.

Najpiękniejszy prezent na trzydzieste urodziny.

Mimo że termin porodu zbliżał się wielkimi krokami, Buława nie rezygnowała z realizacji zawodowych celów. Na Instagramie zdradziła, że już wkrótce weźmie udział w nowym projekcie realizowanym przez TVN Style.

Już niedługo widzimy się w nowym programie @tvnstyle_official .
Cieszę się z tych nagrań podwójnie, bo będę mieć super pamiątkę z tego wyjątkowego czasu.
Ps: Czy Wy też zauważyliście baby boom w tym roku ???

Olga Buława urodziła

Olga Buława poinformowała o tym, że urodziła w niedzielne popołudnie. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie maleństwa. Zdradziła imię córeczki i datę jej urodzin.

Lara 4.12.2021.
Miłość. Ps.Szpital zrobił nam super niespodziankę i mamy pamiątkę z pierwszego dnia po porodzie

Pod postem zaroiło się od gratulacji.

Olga Buława – związek z Maciejem Musiałem

W 2019 roku Miss Polski 2018 spotykała się z aktorem, Maciejem Musiałem. Zakochani przez cały czas trwania związku unikali obiektywów paparazzi oraz nie udzielali wywiadów, za jednym wyjątkiem. Ich szczęście nie trwało jednak zbyt długo. W rozmowie z Jastrząb Post Olga zdradziła, jak czuje się po rozstaniu.

Gratulujemy szczęśliwej mamie narodzin pierwszego dziecka.


Olga Buława urodziła córeczkę

Olga Buława urodziła córeczkę

Olga Buława urodziła córeczkę

Olga Buława urodziła córeczkę

Olga Buława urodziła

Olga Buława urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×