Szukaj

Maciej Musiał rozkochał w sobie piękną miss! Oto jego nowa dziewczyna! Jest idealna

Maciej Musiał - nowa dziewczyna

Maciej Musiał jest szczęśliwie zakochany? Nowa dziewczyna aktora to prawdziwa piękność. Jak wygląda i kim jest? Super Express dotarł do szczegółów.

Maciej Musiał, odkąd zadebiutował w serialu Rodzinka.pl, wyrósł na przystojnego aktora, który poważnie myśli o przyszłości. Nie tylko pojawia się w nowych produkcjach, ale także rozpoczął studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Zobacz: Jak Maciej Musiał dostał rolę w „Wiedźminie”? Kuba Wojewódzki wypytał aktora o każdy szczegół nowego serialu Netflixa

Maciej Musiał i Olga Buława spotykają się

Chociaż do tej pory aktor nie mógł znaleźć szczęścia w miłości, wydaje się, że wreszcie odnalazł swoją drugą połówkę. Jak informuje Super Express, Maciej Musiał i Olga Buława spotykają się. Kim jest wybranka aktora? To Miss Polski 2018, dla której mężczyzna ponoć stracił głowę. Wygląda na to, że z wzajemnością, o czym świadczyć może zachowanie pary podczas ślubu ich znajomych.

Zobacz: Maciej Musiał wśród światowych gwiazd bryluje na pokazie mody… na środku pola! Polskie blogerki pękną z zazdrości!

Olga Buława -to podobno nowa dziewczyna Macieja Musiała

Olga Buława -to podobno nowa dziewczyna Macieja Musiała

Celebryci, wpatrzeni w siebie, uśmiechnięci i nieustannie wymieniający czułe gesty, cały czas trzymmali się za ręce, gdy podążali do kościoła NMP Matki Miłosierdzia na warszawskich Stegnach. Widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie i mają się ku sobie – czytamy w tabloidzie.

Jak znajomość z Buławą komentuje Musiał? Wcale. Aktor, zapytany o relacje łączącą go z Olgą, przyznał, że nie wypowiada się na tematy prywatne. Nieoficjalnie mówi się, że para spotyka się od kilku miesięcy. Na ten moment jednak żadna ze stron nie pochwaliła się tą relacją w social mediach. Trudno w sieci znaleźć ich wspólne zdjęcia.

To jednak nie pierwszy raz, kiedy Musiał nie wypowiada się na temat swojej potencjalnej partnerki. Co jakiś czas media obiegają zdjęcia ze spotkań z uroczymi kobietami, które mają być podobno jego nowymi wybankami.

 

Zobacz: Maciej Musiał w kilka sekund nauczył Polaków tolerancji! Jego riposta na homofobiczne komentarzy zasługuje na owacje!

 

 


Olga Buława - czy jest dziewczyną Macieja Musiała?

Olga Buława - czy jest dziewczyną Macieja Musiała?

Olga Buława -to podobno nowa dziewczyna Macieja Musiała

Olga Buława -to podobno nowa dziewczyna Macieja Musiała

Olga Buława pracuje jako stewardessa

Olga Buława pracuje jako stewardessa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×