Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Joanna Krupa umiera z tęsknoty za swoim przystojniakiem! Wrzuciła do internetu intymny film z nowym partnerem! [WIDEO]

Joanna Krupa nowy partner kto to?


Jak wygląda nowy partner Joanny Krupy?

Joanna Krupa pod koniec 2017 roku zakochała się, i to do tego stopnia, że w wywiadach zaczęła opowiadać nawet o ślubnych planach! Gdy wszyscy z niedowierzaniem łapali się za głowę i zastanawiali się, kim jest przystojniak, który usidlił seksowną Polkę, odpowiedź poznaliśmy dopiero w Sylwestra. Joanna wówczas wrzuciła na swój Snapchat romantyczny film ze wspólnie spędzonej nocy. Okazało się, że serce 38-latki skradł siwy, szczupły biznesmen, amerykański producent filmowy, który idealnie wpisuje się w kanon hollywoodzkiego przystojniaka.

Podobno Krupa nie może żyć bez nowego partnera, dlatego będąc w Los Angeles para spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Nic zatem dziwnego, że gdy dzisiaj Joanna wylądowała w Polsce, gdzie w spędzi kilka najbliższych dni i weźmie udział w kilku projektach zawodowych, od razu zebrało się jej na wspomnienia. Śliczna Dżoana umieściła na Instastory krótki film, na którym wspomina weekend w Aspen ze swoim przystojniakiem:

Najlepsze chwile w Aspen – napisała gwiazda.

Dźwięk filmu został wyciszony, ale w ogóle nam to nie przeszkadza. Wizja nie pozostawia złudzeń, że nowy partner Joanny Krupy to chodzący ideał, a ona sama jest zakochana po uszy.

Czekamy na ślub!

Ślub z tym facetem wstrząśnie światem! Joanna Krupa po raz drugi wychodzi za mąż!

Luksus nie do opisania! Tak mieszka Joanna Krupa w Polsce [DUŻO ZDJĘĆ]

Tylko u nas! Zdjęcia i ekskluzywny film z bajkowego ślubu siostry Joanny Krupy z przystojnym sportowcem! [GALERIA + WIDEO]

Czy nowy partner Joanny Krupy jest przystojny?Komentarzy: 3


Gość | 15 stycznia 2018, 12:58

Tak, teraz będzie o wielkiej i tej jedynej miłości, teraz jakoś nagle po raptem tak krótkiej znajomości jest gotowa dzieci rodzić itp.itd, na co nie była gotowa przez ileś lat bycia razem z byłym mężem… Zdała sobie sprawę kobieta, że pokpiła swoje małżeństwo z facetem jeszcze wtedy zakochanym i bogatym bo ważniejsze były pieski, latanie jak na sra…kę do PL i robienie tutaj pseudo kariery. Przegięła i nie spodziewała się, oj nie, że mąż nie wytrzyma, kopnie ją w d…ę i podejmie decyzję o rozwodzie. Wcale mu się nie dziwię zresztą, co to za małżeństwo jak się widuje żonę raz na ruski rok i jeszcze stado piesków w domu i umówmy się średniej jakości kariera jest ważniejsze niż wszystko inne i np. postaranie się o dziecko. Dobrze zrobił, lepiej na tym wyjdzie z czasem uważam, takich kobiet, skaczących koło niego, zrobionych i ładniejszych w USA jest pełno, a ona dostała nauczkę, że nie jest takim bożyszczem i taka niezastąpiona jak zapewne sądziła i wie co straciła. No to teraz się pali po cichu do powtórnego, szybkiego małżeństwa i teraz nauczona doświadczeniem już zwlekać z dzieckiem nie chce jakoś dziwnie, bo jak dalej będzie wybrzydzać to ją kolejny puści 😉


Gość | 15 stycznia 2018, 07:25

Staruszek przy kasie


Gość | 8 stycznia 2018, 13:18

ZYDOWA PUSTA JAK BEBEN.


Dodaj komentarz
×