Joanna Krupa umiera z tęsknoty za swoim przystojniakiem! Wrzuciła do internetu intymny film z nowym partnerem! [WIDEO]

Joanna Krupa nowy partner kto to?

Joanna Krupa nowy partner kto to?

Jak wygląda nowy partner Joanny Krupy?

Joanna Krupa pod koniec 2017 roku zakochała się, i to do tego stopnia, że w wywiadach zaczęła opowiadać nawet o ślubnych planach! Gdy wszyscy z niedowierzaniem łapali się za głowę i zastanawiali się, kim jest przystojniak, który usidlił seksowną Polkę, odpowiedź poznaliśmy dopiero w Sylwestra. Joanna wówczas wrzuciła na swój Snapchat romantyczny film ze wspólnie spędzonej nocy. Okazało się, że serce 38-latki skradł siwy, szczupły biznesmen, amerykański producent filmowy, który idealnie wpisuje się w kanon hollywoodzkiego przystojniaka.

Podobno Krupa nie może żyć bez nowego partnera, dlatego będąc w Los Angeles para spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Nic zatem dziwnego, że gdy dzisiaj Joanna wylądowała w Polsce, gdzie w spędzi kilka najbliższych dni i weźmie udział w kilku projektach zawodowych, od razu zebrało się jej na wspomnienia. Śliczna Dżoana umieściła na Instastory krótki film, na którym wspomina weekend w Aspen ze swoim przystojniakiem:

Najlepsze chwile w Aspen – napisała gwiazda.

Dźwięk filmu został wyciszony, ale w ogóle nam to nie przeszkadza. Wizja nie pozostawia złudzeń, że nowy partner Joanny Krupy to chodzący ideał, a ona sama jest zakochana po uszy.

Czekamy na ślub!

Zobacz: Ślub z tym facetem wstrząśnie światem! Joanna Krupa po raz drugi wychodzi za mąż!

Zobacz: Luksus nie do opisania! Tak mieszka Joanna Krupa w Polsce [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Tylko u nas! Zdjęcia i ekskluzywny film z bajkowego ślubu siostry Joanny Krupy z przystojnym sportowcem! [GALERIA + WIDEO]


Nowy partner Joanny Krupy

Nowy partner Joanny Krupy

Nowy partner Joanny Krupy

Nowy partner Joanny Krupy

Nowy partner Joanny Krupy

Nowy partner Joanny Krupy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×