Szukaj

Joanna Krupa umiera z tęsknoty za swoim przystojniakiem! Wrzuciła do internetu intymny film z nowym partnerem! [WIDEO]

Joanna Krupa nowy partner kto to?

Joanna Krupa nowy partner kto to?

Jak wygląda nowy partner Joanny Krupy?

Joanna Krupa pod koniec 2017 roku zakochała się, i to do tego stopnia, że w wywiadach zaczęła opowiadać nawet o ślubnych planach! Gdy wszyscy z niedowierzaniem łapali się za głowę i zastanawiali się, kim jest przystojniak, który usidlił seksowną Polkę, odpowiedź poznaliśmy dopiero w Sylwestra. Joanna wówczas wrzuciła na swój Snapchat romantyczny film ze wspólnie spędzonej nocy. Okazało się, że serce 38-latki skradł siwy, szczupły biznesmen, amerykański producent filmowy, który idealnie wpisuje się w kanon hollywoodzkiego przystojniaka.

Podobno Krupa nie może żyć bez nowego partnera, dlatego będąc w Los Angeles para spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Nic zatem dziwnego, że gdy dzisiaj Joanna wylądowała w Polsce, gdzie w spędzi kilka najbliższych dni i weźmie udział w kilku projektach zawodowych, od razu zebrało się jej na wspomnienia. Śliczna Dżoana umieściła na Instastory krótki film, na którym wspomina weekend w Aspen ze swoim przystojniakiem:

Najlepsze chwile w Aspen – napisała gwiazda.

Dźwięk filmu został wyciszony, ale w ogóle nam to nie przeszkadza. Wizja nie pozostawia złudzeń, że nowy partner Joanny Krupy to chodzący ideał, a ona sama jest zakochana po uszy.

Czekamy na ślub!

Zobacz: Ślub z tym facetem wstrząśnie światem! Joanna Krupa po raz drugi wychodzi za mąż!

Zobacz: Luksus nie do opisania! Tak mieszka Joanna Krupa w Polsce [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz: Tylko u nas! Zdjęcia i ekskluzywny film z bajkowego ślubu siostry Joanny Krupy z przystojnym sportowcem! [GALERIA + WIDEO]


Nowy partner Joanny Krupy

Nowy partner Joanny Krupy

Nowy partner Joanny Krupy

Nowy partner Joanny Krupy

Nowy partner Joanny Krupy

Nowy partner Joanny Krupy

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×