Szukaj

Naturalna Iza Kuna pozuje w bikini na Zanzibarze bez retuszu. Internauci zachwyceni jej figurą: „Normalne ciało na Instagramie”

Izabela Kuna

Izabela Kuna

Iza Kuna początek roku postanowiła rozpocząć od błogich wakacji. Gwiazda wypoczywa na Zanzibarze i chwali się pięknymi zdjęciami. Internauci biją brawo za naturalność. 

Wiele polskich gwiazd postanowiło początek roku rozpocząć od długich wakacji. Chociaż pandemia koronawirusa mocno dała im w kość, to nie odmówiły sobie błogiego relaksu. Na przełomie roku mocno obleganym kierunkiem stał się Zanzibar. Egzotyczna wyspa przyciągnęła prawdziwe tłumy spragnionych słońca Polaków. Ten kierunek podróży wybrała między innymi Julia Wieniawa z Nikodemem Rozbickim, Natalia Kukulska z rodziną, Iwona Pavlovic, czy Marcin Mroczek z żoną i z dziećmi. Ten sam celu podróży obrała ostatnio także Izabela Kuna.

Iza to aktorka z ogromnym zawodowym dorobkiem. Grała w najpopularniejszych serialach, takich jak Barwy Szczęścia, Brzydula czy Na Wspólnej, a także w największych kinowych hitach. Ostatni film z jej udziałem to kultowe już Listy do M, które doczekały się aż 4 części. Na swoim koncie ma też kilka ról dubbingowych, oraz niezliczoną ilość występów w teatrze. Początek roku gwiazda postanowiła rozpocząć od słonecznych wakacji.

Iza Kuna zbiera komplementy za zdjęcia z Zanzibaru

Izabela Kuna jest jedną z gwiazd, które są bardzo aktywne na Instagramie. Regularnie publikuje kolejne posty, w których pokazuje, jak wygląda zarówno jej praca, jak i codzienność. Ostatnio na jej profilu pojawiły się kadry z egzotycznych wakacji. Aktorka skorzystała z wolnego czasu i zamkniętych teatrów i postanowiła naładować baterie w otoczeniu egzotycznej przyrody i pięknego słońca.

Opublikowane przez nią kadry wzbudziły spore zainteresowanie wśród internautów. Nie są to bowiem zdjęcia, na których jest wystylizowana, czy zastosowała jakieś filtry. Aktorka w odważny sposób pokazała swoje prawdziwe piękno.

”Isabele, ma bele! Tak się cieszę, że wyjechałaś i przestałaś chrzanić, że praca Cię rozwija. To się raz w życiu zwiń! Widzę, że nie jadłaś przez rok, żeby jakoś wyglądać. Ostatni raz widziałam cię w dwuczęściowym kostiumie na koloniach w Ustce, pamiętasz? Jak nam majtki spadły w morzu? Żebyś ty siostra była ciut ładniejsza… Babcia Aniela pokłóciła się o Ciebie z ciotką Danką, słyszałam. Danka jak to Danka powiedziała, że jesteś lewaczką, burżujką i cyklistką i najlepiej, żebyś nie wracała, no to jej Babcia powiedziała, żeby się zajęła swoją własną dupą i włączyła sobie telewizor i do niego weszła. A potem plunęła za siebie trzy razy i powiedziała „ You are as hard as the floor, Danuta”. Tęsknię świnio, Teresa. For English press one: „Say to Danka, that even monkeys fall from the tree” your beloved sister Teresa – podpisała fotografię w zabawny sposób.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci nie szczędzili ciepłych słów pod adresem Izy. Docenili jej wielką odwagę i to, że pokazała swoje ciało w bikini bez żadnego retuszu.

  • Iza. Ty jesteś LASKA! Przecież Ty też jesz ciastka ze mną? Gdzie te ciastka? Ja się pytam gdzie?
  • Jak to cudownie że jeszcze jest normalność w wykonaniu Iza Kuna.
  • Bardzo szanuję ludzi,którzy pokazują normalność, a nie zretuszowane zdjęcia, brawo Pani Izo.
  • W końcu jakieś normalne ciało na Instagramie.

Obserwatorzy aktorki biją brawo, a my się do nich przyłączamy. Niewiele gwiazd stać na taką odwagę, by pokazać niedoskonałe zdjęcia.


Iza Kuna w bikini na Zanzibarze

Iza Kuna w bikini na Zanzibarze

Iza Kuna w bikini na Zanzibarze

Iza Kuna w bikini na Zanzibarze

Iza Kuna w bikini na Zanzibarze

Iza Kuna w bikini na Zanzibarze

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Kurde, wszyscy tam już byli, a ja nie, zaraz się pakuje, jak nawet Kunowa tam pojechala to ja tez musze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×