Natasza Urbańska na planie „365 dni”. Michele Morrone trochę się zapędził. Jego ręce zawędrowały za daleko

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska

Wyciekło zdjęcie z planu drugiej części 365 dni na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Niestety Michele Morrone nieco się zapędził na widok Nataszy Urbańskiej. Jego ręce zawędrowały nieco za daleko.

Pierwsza część filmu na podstawie powieści erotycznej Blanki Lipińskiej odniosła światowy sukces, którego nie spodziewała się chyba sama autorka. Po emisji produkcji o losach Massimo i Laury fani z zapartym tchem wyczekiwali na kolejną. Do mediów co jakiś czas trafiały jakieś przecieki, ale nie było wiadomo, czy zdjęcia już się rozpoczęły. Dzisiaj oficjalnie poinformowano, że powstaną dwie kolejne, a tym razem za produkcję będzie odpowiadał serwis Netflix. Wszystko potwierdziła sama Blanka.

Jestem niezmiernie zaszczycona, że pozostałe dwie części mojej trylogii 365 dni zostaną ożywione na ekranie przez Netflix. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę pokazać fanom moich powieści na całym świecie to świeże spojrzenie na postacie i kontynuować historię Laury i Massimo – napisała w oficjalnym oświadczeniu.

Jedną z ról w filmie zagra ponownie Natasza Urbańska. Gwiazda w pierwszej odsłonie wcielała się w postać Włoszki – Anny, która jest byłą dziewczyną filmowego Massimo i największą rywalką Laury.

W filmie „365 dni” gram postać Anny, byłej dziewczyny głównego bohatera. Jestem Włoszką oraz silną i wpływową kobietą. Na planie pracowało się świetnie! Blanka jest pełna pasji do swojego dzieła i to dało się odczuć na planie. Zaangażowana miała wizje każdej postaci. Musiałam się nauczyć kwestii w języku włoskim, jednak dzięki temu, że też śpiewam w tym języku, nie było to trudne. Premiera siódmego lutego i mam nadzieję, że film nakręci widza pozytywnie przed świętem zakochanych – mówiła wówczas.

Wiadomo już, że pojawiła się na planie. Właśnie wyciekło zdjęcie, które nie stawia jej partnera Michela Morrone w najlepszym świetle.

Natasza Urbańska ofiarą niestosownych zapędów Michele Morrone’a

Do sieci wyciekło zdjęcie, być może z planu filmu. Jedno jest pewne, że widać na nim Nataszę Urbańską i Michele Morrone. Niestety przystojny Włoch nie pokazała się z najlepsze strony, a jego ręce powędrowały nieco za daleko. Pozostaje mieć nadzieję, że to przypadek, o czym może świadczyć uśmiech na twarzy aktorki, która wygląda na nieco zażenowaną.


Natasza Urbańska na planie 365 dni

Natasza Urbańska na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×