Szukaj

Szroeder o związku i dzieciach z Quebonafide! Tak się rozkręciła, że zdradziła imię dla córki. Wojewódzki miał używanie

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała m.in. o związku z Quebonafide. Tak się rozkręciła, że poruszyła temat macierzyństwa.

Kuba Wojewódzki od wielu lat prowadzi też swój autorski talk show, do którego zaprasza ciekawych gości. W zeszłym tygodniu rozmawiał ze Sławomirem Peszko. Dziś na kanapie zasiadła Natalia Szoeder, która do programu zawitała po czteroletniej przerwie.

Natalia Szroeder o związku z Quebonafide u Kuby Wojewódzkiego

Od czasu ostatniej wizyty sporo się u niej wydarzyło. Piosenkarka zmieniła wytwórnię, styl muzyczny i zaczęła się spotykać z popularnym raperem Quebonafide, z którym związała się w trzy lata temu.

Podczas wywiadu Wojewódzki podpytywał Natalię o sprawy prywatne. Najpierw zacytował fragment tekstu przeboju Quebonafide i Darii Zawiałow Bubbletea i zapytał, jak to jest być jego adresatem. Piosenkarka przyznała, że bardzo dobrze się z tym czuje:

Wiesz to jest intymna piosenka, która trafiła w ręce milionow. To jest bardzo uniwersalna piosenka w tym momencie. Każdy tam swoją historie odnajduje. Fajnie jest być adresatem czegoś takiego. Bardzo jest mi miło, bardzo jest to przyjemne.

Natalia Szroeder powiedziała, że w jej związku nie ma rywalizacji. Wraz z Quebo inspirują się nawzajem. Zapewniła, że nie wierzy, że działalność muzyczna mogłaby ich poróżnić. Na co dzień się motywują i trzymają mocno za siebie kciuki:

Myślę, że gdyby nam cos takiego groziło, to myślę, że jakieś pierwiastki byłyby odczuwalne teraz lub wcześniej. Nigdy tego nie było. Bardzo za siebie trzymaliśmy kciuki. To jest dla mnie inna skala. Ciężko jest mi się porównywać z rapem, który generuje w tydzień 20 mln wyświetleń, więc robię swoje najpiękniej jak potrafię, staram się, widzę tego efekty, więc pracuję dalej.

Piosenkarka podkreśliła, że zapracowała w show-biznesie na własne nazwisko. Przypomniała, że działała na długo przed tym, jak związała się ze słynnym raperem. Ma poczucie własnej wartości i nie boi się, że przylegnie do niej łatka „dziewczyny Quebo”. Uważa wręcz, że to jej ukochany przez wielu postrzegany jest jako „chłopak Natalii”:

Bardzo dużo robiłam i pracowałam, zanim się związałam z Kubą, wiec mam też poczucie własnej wartości. Wiesz, są takie artykuły, gdzie przeczytasz, że jest to chłopak Natalii.

Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder

Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder

Natalia Szroeder jest przekonana, że dziecko jej i Quebo będzie miało wybuchową osobowość. Gwiazda już nawet wie, jak je nazwie:

Ja mam swoją listę imion, którą stworzyłam naprawdę z 15 lat temu. Wiesz, jakie mi się imie bardzo podoba damskie? Ryfka.

Kuba Wojewódzki zażartował z jej pomysłu. Przekonywał, że w Polsce żydowskie imię może przysporzyć dziecku problemów:

O matko, w Polsce Ryfka? Przecież ona będzie siedziała w ostatniej ławce.

Piosenkarka odparła, że będzie inaczej:

Nie ona będzie siedziała w pierwszej, ona będzie charakterna po rodzicach.

Natalia wskazała też swoje propozycje na imię dla chłopca:

Bardzo mi się Staszek podoba, no ale mam brata, wiec nie zabiorę mu tego imienia, niech on będzie sam sobie miał to imię. Co mi się podoba? Gabriel mi się podoba. To wcale nie jest takie kościelne.

To teraz już tylko trzymamy kciuki za szybką realizację planów.


Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder

Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder

14620447_kuba-wojewodzki-wiosna-2021-odcinek-9-natalia-szroeder-i-ekipa_ORIGINAL
Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder

Kuba Wojewódzki i Natalia Szroeder

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×