Szukaj

Szczupła Monika Zamachowska prezentuje wdzięki na plaży. Strój w sam raz na tropikalne upały. Jest co podziwiać

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska na Instagramie podzieliła się zdjęciem z urlopu. Pozuje w stroju kąpielowym, który podkreśla jej zachwycającą figurę. Co na to internauci? 

Monika Zamachowska, jak co roku, chciała spędzić urlop na Sardynii. Koronawirus pokrzyżował jej plany. Nie tylko odwołała podróż, ale jak wyjawiła w rozmowie z Faktem, przez problemy finansowe nie było jej stać nawet na wakacje nad Bałtykiem. Szczęście uśmiechnęło się jednak do dziennikarki.

Dzięki przyjaciołom Monice udało się wybrać nad polskie morze, czym pochwaliła się kilka dni temu. Pokazała, w jakich wspaniałych warunkach może wypoczywać z rodziną:

Dzięki naszym przyjaciołom, dosłownie w ostatniej chwili udało mi się wywieźć rodzinkę nad morze. Spędzamy tydzień w absolutnie przepięknym apartamencie nad samym morzem, a prognoza pogody na następne kilka dni, to słońce i 25-30 stopni. Jestem taka szczęśliwa i wdzięczna, bo myślałam, że w tym roku wakacji nie będzie, zresztą nie dla nas jednych – napisała.

Monika Zamachowska w stroju kąpielowym. Jak wygląda?

W niedzielę Monika podzieliła się kolejnym zdjęciem z urlopu. Pozuje ubrana w strój kąpielowy, idealny na tropikalne upały, który podkreśla jej szczupłą sylwetkę, za jej plecami rozciąga się Bałtyk. Jak zdradziła w opisie, pogoda dopisuje. Chociaż odpoczywa już tydzień, nie widziała nawet chmury. Napisała, że dobrze się czuje w Kołobrzegu:

Nie pamiętam takiej pogody nad Bałtykiem. Jestem tu już tydzień i nawet chmury nie widziałam, chociaż na dzisiaj zapowiadali burze. Ludzie są szczęśliwi, nawet jeśli nie wiedzą, co z tym wirusem. […] Ogólnie dobrze mi. Zupełnie przepiękne nieoczekiwane wakacje. Mam nadzieję, że też korzystacie ze słońca.

View this post on Instagram

Nie pamiętam takiej pogody nad Bałtykiem. Jestem tu już tydzień i nawet chmury nie widziałam, chociaż na dzisiaj zapowiadali burze. Ludzie są szczęśliwi, nawet jeśli nie wiedzą, co z tym wirusem. W Kołobrzegu na plaży mnóstwo dzieci, ale jakby mniej parawanów. Sporo ludzi spaceruje, czasem nawet w koszulkach i szortach. Tak jakby w każdej chwili trzeba było być gotowym na to, że każą nam się stąd zabierać i zamkną plaże. Na poobiedniej kawie podsłuchałam rozmowę dwóch mocno starszych Ślązaczek, które trochę „godoły”, a trochę przechodziły na niemiecki. Genialne… Ogólnie dobrze mi. Zupełnie przepiękne nieoczekiwane wakacje. Mam nadzieję, że też korzystacie ze słońca.🔥😍☀️ . #wakacjenadbałtykiem #ciepłoisłonecznie

A post shared by Monika Zamachowska (@monikazamachowska) on

Internauci obok wpisu nie mogą przejść obojętnie. W komentarzach życzą dziennikarce miłego odpoczynku, komplementują fotografię:

  • Pozdrawiam też z Kołobrzegu. To prawda pogoda piękna. Jutro wybieram się na koncert Pana Zbyszka
  • Ale ładnie Pani w tym stroju. Życzę przyjemnego wypoczynku.
  • Pięknie Pani wygląda.

Dieta Moniki Zamachowskiej

Monika Zamachowska już jakiś czas temu zapowiedziała rewolucję, którą przeprowadzi w swojej rodzinie. Słowa dotrzymała, a jej bliscy nie tylko zaczęli się lepiej odżywiać, ale także regularnie ćwiczyć. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Monika Zamachowska odpoczywa nad morzem

Monika Zamachowska odpoczywa nad morzem

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska na wakacjach

Monika Zamachowska na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×