Szukaj

Monika Zamachowska znalazła dietę, dzięki której sporo schudła. Efekty są coraz lepsze. Jak je osiągnęła?

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska jest w coraz lepszej formie. Dziennikarka zdecydowała się na zdrową dietę i zmianę trybu życia. Efekty jej metamorfozy są widoczne gołym okiem. Z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. 

Monika Zamachowska w show-biznesie zadebiutowała w latach 90. Przez wiele lat była gwiazdą Telewizji Polskiej. Prowadziła między innymi bardzo popularny kilka lat temu program Europa da się lubić. Była też współprowadzącą Pytanie na Śniadanie, gdzie razem z Michałem Olszańskim udało jej się stworzyć świetny duet. Po niemal 25 latach w TVP dziennikarka straciła pracę, a komentując swoje odejście, była bardzo oszczędna w słowach i zachowała wielką klasę.

Dziennikarka po wielu latach bardzo intensywnej pracy pozwoliła sobie, na krótką przerwę i zregenerowanie sił. Podczas kwarantanny oddawała się swoim pasjom i postanowiła nadrobić wiele zaległości. Podobnie, jak większość osób starała się dużo wypoczywać, czytała książki i zajęła się domowymi obowiązkami. Dziennikarka zadbała również o swoją formę.

Monika Zamachowska przeszła sporą metamorfozę

Dziennikarka jakiś czas temu zapowiedziała, że przeprowadzi w swojej rodzinie prawdziwą rewolucję. Słowa oczywiście dotrzymała, a jej domownicy zaczęli się zdrowo odżywiać i regularnie ćwiczyć. Ona sama była dla niech najlepszym przykładem i motywacją. Monika zaczęła regularnie ćwiczyć, uprawiać jogę, oraz przeszła na dietę. Tajemnicę swojej przemiany zdradziła w rozmowie z Super Expressem.

Moja rodzina przez cały rok stara się prowadzić aktywny tryb życia. Zimą jeździmy na łyżwach i na nartach. Moja córka tańczy, a syn chodzi na siłownię. Całą rodziną pływamy. Do tego rolki. Zbyszek jest za to zapalonym rowerzystą i nie może się doczekać kiedy przesiądzie się na dwa kółka – zdradza dziennikarka.

Ostatni na jej profilu pojawiło się zdjęcie wprost z siłowni. Monika wraca do formy i intensywnych treningów po kwarantannie.

Boliło? – To płakaj – powiedziała dawno temu moja mała córeczka…No więc boliło, szczególnie druga godzina treningu. Ale po trzech miesiącach nieustannego żarcia, chyba nie ma wyjścia. Pozdrawiam wszystkich grubasów – podpisała zdjęcie.

Jak widać zmiany, które Zamachowska wprowadziła w życiu swojej rodziny, a przede wszystkim aktywność fizyczna okazały się strzałem w dziesiątkę. Dziennikarka pomimo upływu lat wciąż wygląda spektakularnie. Czas zatrzymał się dla niej w miejscu.

 

 


Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska na rolkach

Monika Zamachowska na rolkach

Monika Zamachowska z synem na feriach

Monika Zamachowska z synem na feriach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×