Szukaj

Monika Zamachowska i jej wakacyjny apartament robią wrażenie. Niewielu Polaków może sobie pozwolić na taki luksus

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska jeszcze niedawno ubolewała, że nie wyjedzie w tym roku na wakacje, a tymczasem na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia z urlopu. Luksusowy apartament robi wrażenie.

Monika Zamachowska w show-biznesie zadebiutowała w latach 90. – prowadziła między innymi bardzo popularny program Europa da się lubić. Była też współprowadzącą Pytanie na Śniadanie, gdzie razem z Michałem Olszańskim udało jej się stworzyć świetny duet. Po niemal 25 latach w TVP dziennikarka straciła pracę, a komentując swoje odejście, była bardzo oszczędna w słowach i zachowała wielką klasę. Dla wielu jednak niesmak pozostał, bo uważana była za jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej.

Po wielu latach bardzo intensywnej pracy pozwoliła sobie, na krótką przerwę i zregenerowanie sił. Podczas kwarantanny oddawała się swoim pasjom i postanowiła nadrobić wiele zaległości. Czytała książki i zajęła się domowymi obowiązkami. Zadbała również o formę swoją i rodziny. Dzięki temu, że jest aktywna na Instagramie, wiemy, co u niej nowego.

Jakiś czas temu narzekała, że pandemia spowodowała, że nie będzie mogła pojechać z rodziną na wakacje. Jednak się udało, czym pochwaliła się w sieci.

Monika Zamachowska: zdjęcia z wakacji nad polskim morzem

Podobnie jak większości Polaków tak i Monice Zamachowskiej koronawirus mocno pokrzyżował plany. Dziennikarka zmuszona była zrezygnować z urlopu na Sardynii, na który co roku wybierała się z rodziną bądź przyjaciółmi, o czym powiedziała w rozmowie z Faktem. Wyznała wtedy także, że przez problemy finansowe nie stać jej nawet na wakacje nad Bałtykiem.

A jednak udało się. Na profilu dziennikarki pojawiły się zdjęcia znad polskiego morza. Zadowolona Zamachowska pochwaliła się, w jakich wspaniałych warunkach może wypoczywać razem z rodziną. Widzimy piękne wnętrze apartamentu z widokiem wodę. Są też fotografie dziennikarki, na jednej z nich widzimy jej syna, Tomka. Pogoda i humory dopisują.

Dzięki naszym przyjaciołom, dosłownie w ostatniej chwili udało mi się wywieźć rodzinkę nad morze. Spędzamy tydzień w absolutnie przepięknym apartamencie nad samym morzem, a prognoza pogody na następne kilka dni, to słońce i 25-30 stopni. Jestem taka szczęśliwa i wdzięczna, bo myślałam, że w tym roku wakacji nie będzie, zresztą nie dla nas jednych (…) – napisała.

Jak widać, szczęście uśmiechnęło się do Moniki Zamachowskiej, bo niewielu Polaków może sobie pozwolić na taki urlop. Każdemu życzymy takich luksusowych wakacji.


Monika Zamachowska na wakacjach

Monika Zamachowska na wakacjach

Monika Zamachowska na wakacjach

Monika Zamachowska na wakacjach

Monika Zamachowska na wakacjach

Monika Zamachowska na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×