Monika Zamachowska przesadziła z poprawkami na twarzy. Teraz w ogóle nie przypomina siebie. Fani: „To pani?”

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska dodała zdjęcie na Instagramie, na którym widać sporo poprawek na twarzy. Zaskoczeni fani nie mogli jej rozpoznać. Jak wygląda?

Monika Zamachowska w show-biznesie zadebiutowała w latach 90. Przez wiele lat była gwiazdą Telewizji Polskiej. Prowadziła między innymi, bardzo popularny kilka lat temu program Europa da się lubić. Była też współprowadzącą Pytanie na Śniadanie, gdzie razem z Michałem Olszańskim udało jej się stworzyć świetny duet. Po niemal 25 latach w TVP dziennikarka straciła pracę, a komentując swoje odejście, była bardzo oszczędna w słowach i zachowała wielką klasę.

Dziennikarka po wielu latach bardzo intensywnej pracy pozwoliła sobie, na krótką przerwę i zregenerowanie sił. Podczas kwarantanny oddawała się swoim pasjom i postanowiła nadrobić wiele zaległości. Podobnie, jak większość osób starała się dużo wypoczywać, czytała książki i zajęła się domowymi obowiązkami. Zadbała również o swoją formę.

Monika Zamachowska przesadziła z poprawkami na twarzy

Dziennikarka jakiś czas temu zdradziła, że ma zamiar przeprowadzić rewolucję w życiu swoim i najbliższej rodziny. Wraz z domownikami postawiła na zdrowe odżywianie i regularną aktywność fizyczną. Wygląd Moniki uległ sporej poprawie. Tym faktem bardzo chętnie dzieli się ze swoimi obserwującymi. Ostatnio dodała zdjęcie w kostiumie kąpielowym prosto z plaży. Dziś postanowiła pokazać swoją twarz z bliska. Fanki miały problem, by ją rozpoznać. Czyżby przesadziła z poprawkami?

Ta mina, gdy odwiozłaś córkę na spotkanie, a ona mówi, że nie jest pewna, czy wróci na noc… – napisała pod fotką w aucie.

Obserwatorki pod zdjęciem gwiazdy miały sporo wątpliwości, kogo ono przedstawia:

  • Czy to jest Pani?
  • Nie wiem kto to taki, tak powiem.

Monika natychmiast pośpieszyła z odpowiedzią:

To ja, tylko się rozmazałam, żeby desperację było mniej widać…

Oczywiście prezentowane poprawki na twarzy są efektem wirtualnego filtra nałożonego na fotografię.


Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Fanki o Zamachowskiej

Fanki o Zamachowskiej

Monika Zamachowska na wakacjach

Monika Zamachowska na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×