Monika Zamachowska rozpoczęła poszukiwania nowego partnera. Lista wymagań jest imponująca

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska jest gotowa na nową miłość. W nowym wywiadzie opowiedziała o cechach charakteru, które powinien mieć jej zdaniem idealny partner. Jakie bierze pod uwagę?

Monika Zamachowska w 2014 stanęła na ślubnym kobiercu. Wyszła za mąż za aktora Zbigniewa Zamachowskiego. Od tego momentu małżonkowie co jakiś czas gościli na branżowych imprezach i przyciągali uwagę fotoreporterów. Chociaż wydawało się, że tworzą zgrany duet, ten rozpadł się w tym roku.

Monika i Zbigniew rozstali się i już planują rozwód. Dziennikarka w rozmowie z Wprost ujawniła, że jak on się odbędzie, wróci do nazwiska poprzedniego męża – Richardson:

Po rozwodzie mam zamiar wrócić do nazwiska Richardson, które jest doskonale pamiętane w kontekście mojego największego zawodowego sukcesu, czyli programu Europa da się lubić. Nie jestem gwiazdką jednego sezonu. Wolałabym też, żeby nikt nie zarzucał mi tego, co napisał jeden z internautów, że jestem typem, który „bez faceta nie potrafi żyć”. Potrafię. Pytanie, czy chcę.

Niedawno dziennikarka gościła w programie emitowanym na żywo. Właśnie tam przedstawiano ją jako Monikę Richardson.

Zobacz: Zamachowska zmieniła nazwisko. Wybór wielu zaskoczy. Wszystko ogłosiła w programie na żywo

Monika Zamachowska opowiedziała o nowym partnerze. Jaki powinien być?

Zamachowska już pogodziła się z rozstaniem z mężem i powoli zaczyna układać sobie życie na nowo. Poczyniła zmiany w mieszkaniu, które zajmowała razem ze Zbigniewem i wypełniła pustkę po przedmiotach, które zabrał podczas wyprowadzki. W miejsce pianina, które zniknęło z jej czterech kątów, ustawiła fotel oraz lampę, na ścianach pojawiły się też nowe obrazy. Udała się też do fryzjera i zdecydowała na metamorfozę, by odmienioną fryzurą zamanifestować początek zmian w swoim życiu.

Monika Zamachowska w wywiadzie dla Wprost zdradziła, że marzy o kolejnej miłości. Wymieniła cechy, jakie powinien mieć jej partner idealny. Lista wymagań gwiazdy jest imponująca:

Takiego, który zna swoją wartość, który nie ma problemu ani ze swoją duchowością, ani seksualnością, ani ze sferą zawodową. Kogoś, kto umie rozmawiać o najtrudniejszych sprawach tak, żeby nie ranić – powiedziała.

Zamachowska trzy razy stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był Rick Richardson, za którego wyszła w 1995 roku. Ich małżeństwo przetrwało zaledwie 5 lat. Jej drugim mężem był Jamie Malcolm, który jest też ojcem dwojga jej dzieci. Para rozwiodła się po 11 latach wspólnego życia. Wygląda na to, że jej trzeciego małżeństwa również nie uda się już uratować.

Monika jednak nadal nie traci wiary w miłość i czeka na partnera idealnego.


Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2

Monika Richardson, Jamie Malcolm

Monika Richardson, Jamie Malcolm

Rick Richardson – były mąż Moniki Zamachowskiej

Rick Richardson – były mąż Moniki Zamachowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×